میکروفون باز نتانیاهو پشت درهای بسته

Capture

دوستان،
نوش…

دبکا و جاهای دیگر می‌گویند که آقای نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که اخیرا در همایشی با کله گنده های اروپای شرقی در بوداپست مجارستان است، حواسش نبود (چشمک!…) و میکروفونش را در پشت درهای بسته باز گذاشته بود و جماعت از او شنیدند که می‌گفت اخیرا نیروهای نظامی کشورش ده ها بار هبل و حزبل و اراذل ولایی و محموله های اسلحه‌شان را در راه حزب‌الله لبنان مورد هدف قرار داده و داغانشان کرده است.

این اگر صحت داشته باشد اولین نتیجه گیری که می‌شود از آن کرد شاید این است که گرچه پوتین ابایی از آن رسوایی جلوی دنیای متمدن ندارد که قرآن عتیقه بیاورد و جلوی آقا مؤدب و دست به زانو بنشیند، ولی کماکان با نتانیاهو ایاق و هم پیاله است و نه تنها کاری با کیوکیوبنگ‌بنگ هایش ندارد، ککش هم نمی‌گزد از هر پدری که نیروهای نتانیاهو از شاسگول های قدسی و ولایی و مدافع حرم و مستراح در شامات و مستقر در لبنان در بیاورد. بزودی هم شاید یک میرزاقاسمی دبش به طعم سوری مهیا کند تا بشینند با آق دونالد به قول عمو مانوک ‹شیردل› با هم لقمه کنند!!

حالا که لبنانی ها هم صدایشان را دوباره پیدا کرده‌اند و بی تعارف حزب‌الله را نیروی اشغالگر وطنشان می‌خوانند، گفته می‌شود آق بی‌بی انقدر از خرداغ‌کنی هایش دارد لذت می‌برد که اصلا می‌خواهد یک برنامه تلویزیونی جدید به زبان فارسی بسازد برای ماهواره پخش ایران به نام » بفرمایید شامات!!…»

راستی سپاهیان، مخصوصا آنانی که همسران زیبا و جوان دارند، تا کی تحمل خواهند کرد که یک ملای دخیل بیخودی بسته به در کاخ کرملین، و دار و دسته‌اش، آنان و برادرانشان را در شامات کباب شامی و زن و بچه هایشان را بی سرپرست و بی‌پدر کند؟…
چرا اسم و رسمشان را عوض نمی‌کنند و نمی‌شوند سپاهیان پاسدار ایران، بجای بانیان «انقلاب اسلامی» که نه انقلاب بود و نه اسلامی بود و است پیش از اینکه دیگر ایرانی برای هیچ کس باقی نماند؟!…

نوش…

پ.ن. دوستان از فیس بوک زین به بعد برای لینک دادن به اینجا استفاده خواهم کرد و بعد از مدتی که جماعت راه اینجا را هم یاد گرفتند دیگر بای بای فیس بوک. اینجا به قول یادش بخیر هودر «سردبیر خودمم» و لزومی دیگر ندارد که جناب زوکربرگ کنترل زحماتم را داشته، مالک کارهایم شده، و تکلیفش را تعیین کند… اگر خواستید اینجا کامنت بگذارید. هیچ عیبی ندارد…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

  1. نوش ‹ عالي بود ‹ اين. راحم داشتيم كه از دست اين لوگوهاي ابي. رنگ نجات پيدا كنيم ، دقت كرديد ؟ تويتر ابيست› فيس بوك ‹ ابي ‹ و غيره… گويي فرقه يي شده اند .
    به هر حال نوش نازنين ، هر جا كه باشيد و ردي بگذاريد ، بچه هاي محله ميايند سراغتان ، چه پيك ها كه نزديك و خواهيم زِد. تمثيل. را بگير نه معناي سره كاري. را .
    بارزوي پر بار تَر شدن محله شما ، دوستداران و هم پياله هاي شما هستيم و در اخر نوش ، بر شما نازنين ….

  2. پیاله چی عزیز خیلی خوشحالم از دیدارتان … مدتها بود که که در محله امید خبری از شما نبود …. دلمان بر خواندن نوشته هایتان تنگ شده بود … موفق و پیروز باشید .

  3. درود آقای نوش ونوشین قلم عزیز چقدر خوب که میهمانی نوش جاودانه وجادویی شما براه ست ومهمانان کم کم ازراه میرسند. من که دیر نرسیدم … اصلا راهو درست اومدم ؟ خانه دوست همین جاست ؟ خونه نو مبارک … پرازشادی و امید باشه

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s