بدرود رفقا، بعد از کوبا شاید نوبت شماها باشد؟!!!

قابل توجه جماعت تز نویس اصلاح طلب، خاتمی چی ها و چپ های اسلامی و شرکا!!!، کسانی که با کوپی کاری از نظریه های چپ و بعضی دیگر از نظریه های جهانی، برای خود اعتباری درست کرده اند و در جعل کاری به درجه بالایی در داخل نظام رسیده اند!!!، و صنعت «فیک نیوزی» خود را راه اندازی کرده اند چه با روزنامه های زنجیره ای دوران خاتمی و چه با سایت های زنجیره ای فعلی و فعالیت در فضای مجازی!!!
بعد از کناره گیری فیدل از قدرت بازی تغییر کرد، بعد از مرگ فیدل بازی تغییر، سرعت گرفت!!!، از آرژانتین تا برزیل و در آخرین نمونه آن، کوبا!!!
بالاخره در بازنویسی قانون اساسی جدید کوبا، در پیش نویس آن آمده است که دیگر کوبا دولتی کمونیستی نخواهد بود و تنها با ساختاری سوسیالیستی اداره خواهد شد!!!
البته هنوز خیلی زود خواهد بود برای نتیجه گیری اما این موضوع به معنی آن است که باید لابلای خطوط را خواند!!!
بعد از کوبای غیر کمونیستی، ایران غیر اسلامی را شاهد نخواهیم بود؟!!!
قابل توجه کسانی مثل حجاریان و شرکا که می خواهند جمهوری اسلامی بدون ولایت فقیه را جااندازی کنند، شاید بدجوری به دیوار ناسیونالیسم ایرانی برخورد کنند در این راه!!!
شاید برای همین هست که او و بعضی دیگر از شیاطین نظام به هذیان گویی افتاده اند و بدجوری به بن بست نظری برخورد کرده اند!!!، چون دیگر زمان کوپی کاری تمام شده است و کسانی که از خود ایده ای ندارند در عمق بی وجودی خود بدجوری غرق خواهند شد!!!، چون بازی تغییر کرده است!!!
این جماعت که عروسکان «دولت سایه» جهانی در ایران بوده اند و در راه بازی های آنان حرکت می کرده اند، ظاهرا کم کم متوجه می شوند که عروسک گردان دیگر به آنها احتیاجی ندارد!!!، در بازی جدید نقشی نخواهند داشت و بازی جدید حذف بعضی از آنان را هم شامل خواهد شد!!!
چند روز قبل محمود سریع القلم، هشدار داده بود که شاید بسبک دوران پایانی کمونیسم در رومانی و اعدام چائوشسکو، جوخه های اعدام در انتظار بعضی ها باشد در ایران!!!، اما ظاهرا بعضی ها کم کم «دوهزاری شان» می افتد که اگر چنین چیزی در ایران روزی عملی شود شامل اصلاح طلبان هم خواهد شد!!!، شاید «نشانه» هشداری برای آنان نیز باشد که «خفه» شوند و در جریانی که قرار است بزودی در خیابان ها اتفاق بی افتد دخالت نکنند مانند جنبش سبز!!!، یا هم کاملا از نظام عبور کنند و در این بین شیطنت «قدغن» خواهد بود و اگر «زیرآبی» بازی درآورند تنبیه خواهند شد و تاوان بالا رفتن از دیوار سفارت را هم خواهند داد!!!
با مقاله مایکل روبین در نشنال اینترست هم که گفته بود چه بخواهید و چه نخواهید رژیم رفتنی است، بزودی آقا که بیمار است ؛ خواهد رفت و بسیاری از عوامل رژیم به باکو و یا ترکیه یا احتمالا مسکو خواهند گریخت، که البته بایستی به غارت های آنها رسیدگی کرد!!!، باید بیشتر لابلای خطوط را خواند!!!
در ضمن حجاریان در تازه ترین هذیان گویی خود، حرف هایی زده است که به نوعی عبور از دولت روحانی معنی می دهد و همچنان این جماعت در بن بست قرار دارند بعد از «اصلاح طلب، اصول گرا، دیگه تمومه ماجرا» و سخنانی را بیان می کنند که بیشتر به وصیت نامه سیاسی شان می ماند تا تز و آینده نگری!!!
حالا هم بسبک اوراق سازی کمونیسم دارند چپ های اسلامی را از دور خارج می کنند، با برگ اعتراضات صنفی، چون واقعا همین جانوران سیاسی در زمان رفسنجانی بودند که با ایده خصوصی سازی، پروژه رها سازی کارخانجات دولتی را پیاده سازی کردند و بعد هم به سبک مافیا بر سر تصاحب این بنگاه های اقتصادی ای که بی صاحب شده بود با هم رقابت کردند، آن هم از نوع کثیف آن!!!
و نتیجه آن بدبخت و بیکار شدن کارگران بود و هست، و بعد هم با ماجراجویی های ابلهانه خود از هسته ای تا موشکی، از دخالت در عراق و سوریه و یمن و لبنان تا قتل های زنجیره ای چه در داخل و چه در خارج چه در دهه 70 و چه در بعد از انقلاب 57 موجب این شدند که ایران به این روز افتاده است، اما شروع این ماجراجویی ها از بالا رفتن از دیوار سفارت شروع شد، به دست همین جماعت دو زیست فریبکار بد جنس عوضی!!!
حالا اما نوبت خداحافظی است،
پس کم کم شاید باید گفت: بدرود رفقا!!!
بروید به جهنم، که ملتی از دست شما آسوده شود!!!

 دسته‌ها:آزاد اندیشگی

۱ پاسخ

  1. نوش… دستتان درد نکند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s