سال 2018 …

good-year-3168067_960_720

سال 2018، سالی بود که از همان ابتدای آن خیابان ها در ایران شلوغ و پرزدنت ترامپ هم در همان شب ژانویه با ثبت یک توئیت از خواسته های مردم حمایت کرد، و در کنار مردم قرار گرفت، بر عکس اوباما که در کنار رژیم قرار گرفته بود!!!

سال 2018، سالی بود که در کف خیابان ها «رضا شاه، روحت شاد» و «اصلاح طلب، اصول گرا، دیگه تمومه ماجرا»، متولد شد، و حداقل بخشی از مردم از کلیت رژیم عبور کردند!!!

سال 2018، سالی بود که در درون رژیم به بن بست «ایده ها» رسیدند و حتی روحانی هم روی دست آنها ماند!، با «آقا» هم نمی دانند که چه کنند!، حتی بعضی ها رسما از آقا خواستند  که بمیرد!!!

سال 2018، سال پاره شدن رسمی برجام و برگشت رسمی تحریم ها و به حاشیه رفتن تیم ظریف و ظریفکاران رژیم و به بن بست رسیدن (موگرینی و مکرون و مرکل و اتحادیه اروپا) در برابر ترامپ بود، هر چند با روش های سیاسی، تا پایان سال وقت خریدند، اما در نهایت آنها مجبورند که آمریکا را انتخاب کنند، که از اول هم انتخاب کرده اند!!!

سال 2018، سال تورم، فریب کاری، مهندسی اقتصادی، بحث های انحرافی، تشکیل گروه های فیک سیاسی، و سر برآوردن قارچ گونه آنها، در جهت ایجاد انحراف فکری در بین براندازان واقعی بود!!!

سال 2018، سالی بود که با درس گرفتن از بعضی وقایع آن می شود خود را برای سال 2019 آماده کرد، اگر هیجان زده نشویم، جو زده نشویم، کمی فکر کنیم و زود قضاوت نکنیم، در می یابیم که سال 2019، می تواند سالی باشد که در آن سال رژیم دفن شود!!!

سال 2019، سالی است که فشارها بر رژیم تشدید خواهد شد، و می تواند سالی باشد که در داخل هم، چنان فشاری به رژیم وارد شود که نتواند خود را جمع کند و از هم بپاشد!!!، البته با همت و تلاش، بازی خوانی و ایده های جدید، از طرف مردم!!!

با گسترش اعتصاب ها، پر شمار شدن اعتراضات و پیوستن زنجیره وار آنها به هم، و هدف قرار دادن جمهوری اسلامی و کلیت آن در بیان شعارها و محدود نکردن شعارها در هدف قرار دادن «آقا»!!!

و می شود این دیوار چهل ساله را ویران نمود، اگر در درون ذهن خود اول دیوارها را ویران کرد!!!، که بخشی از مردم در درون ذهن خود از خمینیسم و اصلاح طلب ها عبور کرده اند!!!

و اکنون مسیر راه آماده است، جاده ای که به سقوط رژیم و رهایی ملی، ختم می شود، اما اراده ی ما چیزی است که در ماه های پیش رو سنجیده خواهد شد، و در تاریخ ثبت!!!

آیا بالاخره بپا خواهیم خواست، و رها خواهیم شد؟!!!

اما فعلا، سال نوی میلادی همه خجسته باد!!!دسته‌ها:آزاد اندیشگی

۱ پاسخ

  1. «اراده ی ما چیزی است که در ماه های پیش رو سنجیده خواهد شد، و در تاریخ ثبت!!! » – علی آزاداندیش

    آقا نوشانوش. و گل چیدم و گذاشتم در طاقچه این کامنت از محتوای بسیار بسیار عالی و از خرد مطلق نوشته‌تان. قلم یعنی این!!
    کیف کردم از این جمع بندی سال خیلی چیزها را عوض کننده‌ی ۲۰۱۸، که فقط آن نیست. که اندرز و روشنگری ناب هم هست.

    دست مریزاد و چه سعادتی با داشتنتان داریم…
    ۲۰۱۹ بر شما خجسته و پرسعادت‌ترین باد

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s