سپاه تروریستی اعلام شد، اکنون چگونه می شود با این عنوان آنها را عقب راند؟!!!

چند نکته در مورد سپاهی که در لیست تروریستی قرار گرفت:
1- اکنون می شود کم کم سپاه را حذف و ارتش را تقویت کرد (از نظر روانی).
2- افکار عمومی در جهان و ایران را بر علیه سپاه می شود اکنون متحد کرد.
3- اکنون سپاه کاملا محاصره شده، پس نباید اشتباه کند!!!، شاید هم باید اشتباه کند!!!، کاملا انتخاب بر عهده خودشان است!!!.
4- دیگر حوثی ها و حشد الشعبی و حزب الله و مدافعان حرم، نمی توانند پشت سپاه خود را مخفی و با افتخار اعلام کنند سپاه حامی آنها است و آنها ارتش آزادیبخش و یا سازمانی هستند در خدمت عدالت و غیره، اکنون آنها تروریست هایی هستند که از تروریست اصلی حمایت می شوند چه از نظر مالی و چه از نظر تسلیحاتی، و در خط مقدم برخورد قرار خواهند گرفت بویژه در عراق!!!، چون در سوریه و یمن که اوضاع دولت مشخص است و در لبنان هم دولت از دستشان شاکی ولی در عراق دولت تکلیفش را چه به عمد و چه از روی ناتوانی تاکنون مشخص نکرده بود، اکنون باید تکلیفش را مشخص کند!!!
5- اکنون برای پوتین در سوریه خجالت آور خواهد بود که با سپاه در سوریه، ارتش روسیه همکاری کند، و باید راه خود را از آنها جدا کند که دارد کم کم پشت آنها را خالی و آنها را از سوریه اخراج می کند و برای اسرائیل زدن آنها در سوریه ساده تر شده، چون آنها تروریست هستند!!!
6- اکنون باید موشک ها را از دست سپاه گرفت، چون آنها ارتش یک کشور نیستند بلکه تروریست هایی هستند که به «مزدورانی مسخ شده در ایدئولوژی ای انقلابی» بدل گشته اند و «بنیادگرایی» اسلامی را مانند القاعده و داعش، الگو قرار داده اند، و اگر جلوی آنها گرفته نشود، در گام های بعدی امپراتوری فاشیستی – اسلامی خود را مانند دوران فاشیسم در اروپا گسترش خواهند داد، یعنی دوران هیتلر و استالین و موسولینی!!!
7- حالا جایی برای فرار برای آنها و بویژه خانواده آنها نمانده است، پس با فشار فرزندان خود یعنی «آقازاده های» لوس و یا فراری از قوانین اسلامی ای که پدرانشان، «پاسداران انقلاب اسلامی»، حافظ آن هستند، روبرو خواهند شد.
8- حالا دوران بزن و در رو تمام شده، و اگر روزی مردم را در خیابانها قتل عام کنند، بدجوری تاوان پس خواهند داد!!!
9- حالا در درون تشکیلات ارتش و سپاه!!!، درجه دارانی که این آبروریزی و یا آینده خودشان برایشان تبدیل به سوال شده، کم کم باید به سوالی دیگر پاسخ دهند و آن این است، تا چه زمانی در کنار سیستم باقی خواهید ماند؟!!!، و آیا برای جبران نباید در کنار مردم باشید و مثلا بفکر عبور از خامنه ای و کل سیستم باشید؟!!!
10- حالا بدجوری بنگاه های اقتصادی سپاه زیر فشار تحریمی قرار خواهند گرفت، و این بار ذیل مبارزه با تروریسم که دیگر با پرداخت جریمه نمی شود از قبول مسئولیت فرار کرد، و به موجب قوانین فدرال آمریکا تا 20 سال زندان را هم بدنبال خواهد داشت!!!
11- وابسته های فرهنگی و بعضی دیپلمات های جمهوری اسلامی که سپاهی هستند، اکنون به آسانی نمی توانند به فعالیت های خود ادامه دهند، و می شود به کشورهای جهان فشار وارد کرد که این افراد را با توجه به سابقه گذشته آنها که مستخدمین سازمانی (ارگانی) تروریستی بوده اند، اخراج کرد!!!
12- اکنون می شود از دانشگاه امام صادق که بنوعی وابسته به سپاه است ( تمام حقوق بگیران این موسسه از جمله استادان و کارشناسان آن را) تا دانشگاه الزهرا که بنوعی دیگر وابسته به این سازمان است و تمام حقوق بگیران آن را از جمله زهرا رهنورد همسر میر حسین موسوی (که قبلا مدتی ریاست این دانشگاه را بر عهده داشته است) و احتمالا هنوز از این زیر مجموعه حقوق می گیرد حتی بازنشستگی!!!، را مورد تعقیب و یا با منع ورود به آمریکا روبرو کرد!!!
13- تمام افرادی که خود را از سپاه به دیگر ادارات دولتی منتقل کرده اند از جمله دانشگاه ها در زمان رفسنجانی و مجلس و وزارت کشور و ….، می شود با بررسی گذشته آنها، آنان را از ورود به آمریکا محروم کرد و بر دیگر کشورها فشار آورد که آنها نیز چنین کنند، بویژه اگر این افراد هنوز حقوق بگیر سپاه باشند!!! (دیگر این افراد نمی توانند به خارج سفر کنند چه برای شرکت در کنفرانس ها و سمینارها و چه برای اهداف شخصی و بنوعی خطر بازداشت هم در کمین هست)، پس بدجوری کار سیستم اداری فلج خواهد شد و برای عبور از این بحران باید سپاهیان را کنار گذاشت از این ادارات!!!، و یا بنوعی با این مشکل که ممکن است حداقل 20 درصد نظام اداری را فلج کند، سرکنند!!!
14- دیگر نمی شود به برجام بازگشت، چون کشوری که یک ارگان اصلی آن تروریست است و نظامی هم هست چگونه می تواند تضمین دهد که فعالیت های اتمی آن صلح آمیز است و اگر می خواهید مذاکره کنید با کی؟، با تروریست ها!!!، اکنون بنوعی دموکرات ها هم آچماز شده اند!!!
15- اکنون حتی گلوبالیبست ها هم برای حفظ نظام جمهوری اسلامی باید بک بال آن را ببرند، یعنی ولایت فقیه و سپاه تا بتوانند آن بال دیگر را حفظ کنند، یعنی اصلاح طلبان و مثلا میانه روان!!!، اما کاری است بسیار سخت چون بیشتر اصلاح طلبان امروزی در گذشته بنوعی سپاهی بوده اند و به همین آسانی هم میانه روان واقعی داخل سیستم یافت نمی شوند!!!
16 – در ضمن اکنون قاسم سلیمانی با البغدادی هم ردیف هست، شاید بزودی جایزه ای برای دستگیری او هم اعلام شود، و اکنون رسما او را می شود به عنوان هدف شناسایی کرد و حذف فیزیکی نمود!!!
17- حراست فرودگاه ها در ایران با سپاه است، و اگر ثابت شود که آنها در خدمات فنی برج های کنترل فرودگاه ها هم بنوعی شراکت دارند!!!، می شود بر شرکت های هوایی جهان فشار وارد کرد که آنها پروازهای خود را به فرودگاه های ایران متوفق کنند!!!، یا به فعالیت سپاه در این زمینه خاتمه دهد جمهوری اسلامی!!!
18- از صدا و سیمای جمهوری اسلامی تا شرکت مخابرات که سهام دار اصلی آن سپاه است، اکنون با مشکل روبرو خواهند شد!!!
19- از مرز سیستان و بلوچستان تا خلیج فارس و تنگه هرمز که حفظ امنیت آنها با سپاه است، مشکل ساز خواهند شد!!!، چون مثلا اکنون می شود بر پاکستان فشار وارد کرد تا در مرز بلوچستان با سپاه همکاری نکند چون در غیر اینصورت به همکاری با تروریست ها متهم خواهد شد!!!
20- می شود بر کشورهای جهان فشار وارد کرد تا نفت و گاز و محصولات پتروشیمی جمهوری اسلامی را نخرند چون شرکت های زیر مجموعه سپاه بنوعی در بعضی میادین نفتی و گازی و پالایشگاه های ایران سهام دارند و در بیشتر صنایع بنوعی حضور دارند از خودرو سازی تا لبنیات، و غیره …
21- و کم کم می شود فرمانده کل قوا را (رهبری)، رئیس تروریست ها بحساب آورد چون فرمانده تروریست ها را عزل و نصب می کند، پس خودش می شود رئیس بزرگ تروریست ها!!!، و بر دولت هم می شود فشار آورد برای اینکه بودجه تروریست ها را هر ساله تامین می کند و بخشی از این بودجه هم (تقریبا همه آن!!!) از حاصل فروش نفت تامین می شود!!!، و مجلس هم چون به این بودجه ها رای می دهد شریک جرم تروریست ها هستند اگر خودشان تروریست بحساب آورده نشوند!!!
22- کم کم می شود کل سیستم جمهوری اسلامی را تروریست بحساب آورد، و از «پاسداران انقلاب اسلامی» شروع کرد تا رسید به نتیجه انقلاب اسلامی که جمهوری اسلامی می باشد!!!
23- و گروگانگیران سفارت آمریکا در تهران را هم تحریم کرد تا اصلاح طلبان را هم هدف قرار داد و بعد این سیستم را رسما جمع کرد!!!
حالا با بررسی موارد بالا، بهتر نیست موشک ها را تحویل دهند و از منطقه عقب نشینی کنند و بیشتر شر درست نکنند!!!، بررسی موارد بالا حداکثری است، که هنوز آمریکا وارد آن فاز نشده و فعلا حداقلی شروع کرده ولی بزودی اگر تغییر روش ندهند رهبران جمهوری اسلامی، کم کم فشار بر سپاه را می شود بصورت حداکثری پیاده سازی کرد!!!
این روش بیشتر از جنگ سیستم جمهوری اسلامی را تخریب خواهد کرد، و با بدتر شدن اوضاع اقتصادی مردم را هم در نهایت به خیابان خواهد کشاند و اینگونه استخوانهای جمهوری اسلامی را کم کم خرد دارد می کند آمریکای دوران ترامپ!!!
و در پایان یک نکته نانوشته و بنوعی مهم، ماموریت ژنرال هایزر در تهران این بود که جلوی کودتای ارتش را بگیرد!!!، و اکنون شاید تحریک کردن بعضی ها در بدنه نیروهای نظامی به کودتا باشد، فرجام جمهوری اسلامی ای که با کوتاه آمدن ارتش شروع شد با کودتا شاید تمام شود!!!
البته کمی زمان، بیشتر، اهداف را مشخص خواهد کرد، چند هفته ای طول خواهد کشید تا روش بازی مشخص و پیاده سازی شود!!!دسته‌ها:آزاد اندیشگی

۱ پاسخ

 1. ایول به انگشتان نازنین که تفسیر به این بلند و بالایی را تایپ کرده! 😀
  نمی‌دانم چند پیاله تا پایان آن صرف شده تا برای تک‌تکشان بگویم «نوش!»
  الغرض،
  با تمام نکته‌هایی که گفتی موافقم.
  از این خوشحالم که با این اقدام تاکتیکی آمریکا، مردم ایران مجبورند تکلیف خودشان را روشن کنند و به صراحت موضع خودشان را نسبت به سپاه پاسداران، این بازوی جهنمی ولایت وقیح، روشن کنند. استمرارطلبان (اصلاح‌طلبان) هم همین طور. دیگر دوره بی‌تفاوتی و باری به هر جهت بودن تمام شده.

  • دادا جان، نوش…
   البته من این تفسیر بلند بالا را انجام ندادم. کار کار دوست نازنینمان علی آزاد اندیش است… و این هم آواتارش است:

   او دوست نادیده من است که در فیس بوک آشنا شدیم و افتخار داد و پیشنهاد ما را قبول کرد که اینجا هم بنویسد. او در کاتگوری خودش «آزاد اندیشگی» می‌نویسد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s