از 20 ژانویه تا 14 فوریه، والنتاین دموکرات ها!، ولی بعد از آن شروع انتقادها!

فعلا فضا در آمریکا دو قطبی است!، دموکرات ها پیروزی «بزرگ» خود را جشن گرفته اند!، فعلا زمان «ریکاوری» در آمریکا است!، و سیستم فعلا این بازی را برگزیده است!

اما چشمان «عقاب» آمریکایی در آن ارتفاع هزاران پایی بدنبال «شکار» می گردد، و بزودی شکاری را پیدا و آن را خواهد گرفت!، پس زیاد نباید «دموکرات» ها خوشحال باشند، و خودشان هم خوب می دانند که این «رسم» بازی سیاسی است.

راستی چه شد که سیستم تصمیم به این «ریکاوری» گرفت!، از کرونا تا مسائل دیگر، آمریکا را در تنگنای سیاسی قرار داده بود و «چپ اللهی» های پیروی مکتب «لنین» که در آمریکا «فرانکفورتی» شده اند، برای امنیت آمریکا «شاخ» شده اند، از آنتیفا گرفته تا جنبش «جان سیاهان مهم است» و کم کم دارند «روح آمریکایی که بر «تعادل» استوار بوده و بنا شده است را از «تراز» بودن خارج می کنند!

پس سیستم هم باید وارد عمل شود، البته ترامپ که نقش «پروموتئوس» را داشت و واقعا پروموتئوس ظهور کرده در دنیای مدرن بود و بازی گلوبالیست ها را برهم زده را، فعلا گلوبالیست ها به گوشه ای برده و مجازات می کنند!، ولی بازی اینگونه پیش نخواهد رفت!

برای پیروزی، در بعضی موارد باید زمین بازی را اول به «رقیب» داد و بعد در یک جنگ فرسایشی دوباره آن را پس گرفت!

فعلا از نانسی خانوم تا بایدن و نظریه پردازان حزب دموکرات و گلوبالیست ها بویژه شبکه هایی مثل سی ان ان و توئیتر و چهره هایی مثل فرید زکریا و شرکا!، خوشحالند! و حتی در پس ذهن خود هم رئیس جمهور شدن کاملا هریس را می پرورانند!، ولی فعلا در گام نخست باید مراسم «تحلیف» برگزار شود و هنرمندان «حزبی» هم در آن حاضر خواهند بود مثل جنیفر لوپز و لیدی گاگا (البته این لیدی آبرویی برای واژه «لیدی» شاید باقی نگذاشته باشد!)، و بعد از آن هم چند حرکت نمادین:

1- برگشتن به پیمان آب و هوایی پاریس

2- برگشتن به سازمان بهداشت جهانی

3- برگشتن مشروط به برجام

4- کمک نقدی کرونایی به مردم

5- واکسیناسیون مردم در آمریکا

6- بستن بعضی مشاغل در کوتاه مدت برای مهار ویروس کرونا در آمریکا

7- سخنان امید بخش به گلوبالیست ها و حزب دموکرات

8- بررسی صلاحیت کابینه در کنگره

9- بازی زبانی با واژگانی امید آفرین برای نزدیکی به اروپا

10- برگشتن به سیاست های ضد پوتینی

ولی بزودی مشخص خواهد شد که بازی به همین آسانی به پیش نخواهد رفت چون در گام اول جمهوریخواهان درخواهند یافت باید متحد شوند و جلوی بعضی سیاست ها را بگیرند.

بزودی بایدن کارهایی خواهد کرد که دو تا پنج درصد رای دهندگان به خود را ناامید خواهد کرد و کسانی که رای اعتراضی داده بودند به بایدن (بعضی جمهوریخواهان) از رای خود برخواهند گشت!، و محبوبیت او چند درصدی افت خواهد کرد.

بزودی مشخص خواهد شد «کرونا» به این آسانی شکست نمی خورد!، مذاکره با جمهوری اسلامی در ماه های آخر تیم «تیویورکی» ها آسان نیست!، کره شمالی دوباره دور برمی دارد!، اقتصاد آمریکا را نمی شود با شعار اداره کرد، جامعه کشاورز آمریکایی از دولت ناامید است!، و همچنان ترامپیسم در جامعه فعال مانده است!

و هر چند رسانه های در اختیار دموکرات ها «گل و بلبل» پخش کنند و ترانه «بایدن محبوب قلب ها!» را اجرا کنند!، در واقعیت چیزهایی اتفاق خواهد افتاد که بایدن و تیم او را مجبور خواهد ساخت کمی دست نگه دارند! و با عجله کار نکنند!، و کمی فشار مسئولیت را احساس خواهند کرد، بویژه ناسی خانوم و کاملا هریس!

و این 100 روز ماه عسل سیاسی در آمریکا که برای هر رئیس جمهوری، دوره انتقال و آرامش است، شاید در دوره بایدن بیشتر از روز والنتاین ادامه پیدا نکند!

و در مورد جمهوری اسلامی هم همینگونه خواهد بود، چون در نهایت فیک نیوزهای وابسته به نظام یکی دو ماهی می توانند مانور دهند ولی بعد از آن مجبور خواهند شد که واقعیات جدید را «اعتراف» کنند!

برجامی که مرده است را نمی شود برد به بخش ریکاوری و دوباره پروراند!، اما می شود مترسک آن را علم کرد، و گذشت زمان بزودی این واقعیت را «اعلام» خواهد کرد، و مجبورند همگان که پیوستی به آن افزوده و موشک بازی های رژیم را بررسی کنند!، حالا با زبان فریب و «سیاست»، ولی مجبورند!، و در تهران سپاه این را خط قرمز خود می داند!، و باید دید دولت بعدی جمهوری اسلامی را چه کسانی در دست خواهند گرفت!، ولی کار بایدن و شرکا و حسن و شرکا و بویژه ظریف!، سخت ولی شاید دستاوردهای «آبکی» هم داشته باشند!

و «عقاب» آمریکا!، تا روز سخنرانی بایدن در کنگره و شاید هم تا عید نوروز شمسی (20 مارس)، شکارش را خواهد گرفت از اوضاع سیاسی در ایالات متحده!، و بدور سر «کاملا» و «نانسی خانوم» و «جوی خواب آلود!» خواهد گشت!، و این رسم بازی است!

ماجرای ژنرال فلین را که فراموش نکرده اید!، ماجرای روسیه گیت را چگونه!، پس منتظر باشید!

باید ضربه ای بر صورت دموکرات ها نواخته شود، البته بعد از مراسم تحلیف تا بازی متعادل شود و این روش سیستم است!

در ضمن خبر بد برای جمهوری اسلامی،»باز» هایی که در زمان ترامپ به حاشیه رفته بودند به متن حزب جمهوریخواه برخواهند گشت مثل بولتون و شرکا!، پس در آینده اگر بازی «گلوله» و «بمب بمب بمب!» سناتور مک کین فقید!، دوباره کلید خورد، تعجب نکنید!

البته اگر»بعضی ها» که از بایدن ناامید خواهند شد (بزودی)، بگذارند!، از اسرائیل تا سعودی و شرکا، از ساده انگاری دموکرات ها در برابر جمهوری اسلامی نگرانند و ممکن است دست به «اقدامی» بزنند!

اما فعلا از مراسم «تحلیف» امنیتی! دوگانه لذت ببرید!، حضور هزاران نیروی گارد ملی و حالت فوق العاده در واشنگتن برای دور کردن مخالفان از «رژه» پیروزی بایدن!، و همزمان حضور لیدی گاگا و جنیفر لوپز برای خوش رقصی در بالماسکه «نقابدارانِ» دولت سایه (پنهان) جهانی در واشنگتن!دسته‌ها:آزاد اندیشگی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s