اول از همه، در برجام را رفسنجانی تخته کرد!

دوستان،
نوش…

بزرگترین دلایل نفله شدن آقای رسمن‌جانی شاید در ویدئویی باشد که یکی از دوستان رنسانسی‌مان ما را به وجودش آگاه ساخت و برایتان آخرش را آورده‌ایم.

این ویدئو کم مدتی پیش از سکته شدن زیر آب سلطان پشت پرده‌ی (البته اَوَلاش، تا اینکه خامنه‌ای را گذاشت سر قدرت!…) نظام ملاتاریا ضبط شد.

در آن، جناب مستر پسته خوب افشا می‌کند که اصل برجام از کجا نشئ گرفت، که البته در دوران احمدی نژاد بود نه روحانی، و درست بعد از اینکه به ریش مموتی می‌خندد و او را دستمایه تمسخرش داشته و هرهر و کِرکِر حضار را برمی انگیزد، نه می‌گذارد و نه ور می‌دارد و درست همان شکایت نتنیاهو و ترامپ از برجام را به عنوان فاکت اظهرمن‌الشمس مطرح می‌کند:

«برجام خیلی خوب است چون ما همه چیز گرفتیم و… چیزی هم به اونها ندادیم!»

با گفتن این حرف جناب کاملا تر زد به مشروعیتی که آقا با نرمش قهرمانانه‌اش و اونه‌باما با دالان پژواک و گودوخ بی‌تربیت و سیاستش فکر‌می‌کردند برای برجام سَمبَل کرده‌اند!!…

یعنی پیش از اینکه چیزی از برجام هنوز به بار باشد، همانجا و در همان مجلس، رسما و مؤدبا (گلاب به رویتان) به سراپای آقا، مموتی، و برجام رنگ قهوه‌ای افشانید!!!

قول می‌‌دهم بعد از شنیدن این سخنرانی رسمن‌جانی بود که آقا همراه با چشمک تاییدی او، که با ما هرگز نبود، فرمان خفه کردن کوسه‌ای در زیر آب را صادر کرد…

مرسی امیر بینا.

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s