آغاز رسمی تقابل نظامی سپاه و اسرائیل در سوریه؟

C1732688-CEB4-4200-9D42-DCE7A317154C

دوستان،
نوش…

ساعاتی پیش ملاتاریا با اقدامی که دیگر جز شروع رسمی تقابل نظامیش با اسرائیل نمی‌توان خواند، خود را چندین وجب بیشتر در باتلاق سوری فرو کشاند که اساتید اهل فن همان اول های حاد شدن مسئله سوریه و صحبت ساپورت نظامی ملاهای حاکم ایران از بشار اسد پیشبینی کرده بودند.
حماق نمی‌خواهند بفهمند که در افتادن با اسرائیل بدتر از درافتادن با هر ایالتی از آمریکا می‌باشد!
آقا اصلا اسرائیل را ایالت ۵۱ آمریکا و یا ابر ایالت آن، واقع شده در خاورمیانه به باور داشته باشید. آنوقت محاسبات تحلیلی سیاسی و ژئواستراتژیکی‌تان شاید بهتر از آب درآیند.

گزارش تازه و داغ از تحولات روز شنبه که هنوز در جریانند این است که اسرائیلی ها پهپادی را که از سوی سپاه در سوریه به داخل کشورشان فرستاده شده بود از آغاز پروازش رصد کرده و بعد آن را در اسرائیل زده و لاشه اش را جمع میکنند.
بعد چون موقعیت کانکسی را که از آن پهپاد به هوا شد خوب تحت نظر داشتند، و همچنین برای حالگیری حسابی از گستاخی اوباش قدسی، اف ۱۶ هایشان می روند داخل خاک سوریه در جولان و کانکس را طی یک عملیات «سِرجیکال-اِسترایک (یعنی ضربت دقیق و جراحی‌وار! نیروی هوایی) Surgical Strike» ترتیبش را می دهند.
لاکن عملیات کانکس ترتیب دهی به چنان پایان زیاد تمیز و دلپذیری نمی انجامد چون ضد هوایی های مستقر در سوریه موفق به هدفگیری یکی از هواپیماهای اسرائیل می شود که دو خلبانش پیش از اصابت موشک اجکت کرده و سالم در شمال اسرائیل در حوالی هواپیمای در حال سوختن و دودکردنشان به زمین می نشینند…

بله، مثل اینکه شروع شده!…

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s