الیور نورث: با ‹کون› به زمین خواهند خورد!

دوستان،
نوش..

این مخلص سراپا تقصیر شما بیش از یک بار در گذشته به این اشاره کرده ام که غرب و دنیا با چشم جستجوگرشان در داخل مرزهای ایران برای کشف و ثبت شواهد بمب اتمی سازی ملاتاریا، ول معطل و خفن سر کارند و هی هم بازی داده می‌شوند، چرا که بمب های هسته‌ای ولایی در کره شمالی تحت تولید و آزمایش و توسعه‌اند!…

حال وارد کنید آقای سرهنگ الیور نورث معروف را که نه تنها شاهد ما از غیب درآمده، بلکه نوید پایان دوران یواشکی بازی موذیانه هسته‌ای برون مرزی ملاتاریا را می‌دهد.

گوش کنید به او در ویدئو-ادیتی که به تقدیمتان دارم،
و یا بخوانید برگردان ناقابل اینجانب را از آنچه که ایشان در برنامه «شان هنیتی» فاکس نیوز در باره تحول جدید دیدار ترامپ و کیم و دیل احتمالی بین کره شمالی و آمریکا گفت:

——-
«*» لطفا این را که هنوز کسی متوجهش نشده در نظر بگیرید:
بیش از ده سال است که جمهوری اسلامی به کره شمالی پول داده و به خدمت خود برای انجام امور تحقیق و توسعه هسته‌ایش گماشته تا بدانگونه در داخل ایران برجامی چنان اموری تابلو نباشد.
سپاه مسئولیت تولید سلاح های کشتار جمعی اتمی، شیمیایی، بیولوژیکی و موشک های قاره پیما را به عهده دارد و کره شمالی را برای آن هدف تحت حمایت مالی و فنی مخفیانه داشته.
اینک با این تحول آنان با ‹کون!› ( Butt ) به زمین خواهند خورد!
خلاصه اش این است که اگر این معامله احتمالی کارکُن واقع شود تمام دنیا بخاطرش امن تر خواهد شد چون این نه تنها برنامه هسته‌ای کره شمالی را، بلکه با توجه به اینکه حتی تحت برجام مسخره‌ای که در وین به توافق رسید هم امکان تولید یواشکی بمب درداخل کشور را ندارند، مال ایران را هم متوقف خواهد کرد. این خبر خوبی است.
و حالا اگر این برنامه موفق واقع شود، نه تنها بحران کره را متوقف خواهد کرد، بلکه تاثیر بسیار مثبتی هم در خاورمیانه خواهد داشت چون این شکست بزرگی برای ایرانی هاست.
آنان مدت هاست که رژیم بشار اسد و کره شمالی را در خدمت خود داشته اند تا برایشان کارهایی در آن ممالک به انجام برسد و در انظار دنیا به عنوان فعالیت های خود ایران دیده نشود.
این ضربه‌ی بسیار بزرگی است به اهداف ایران. «*»
——

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s