سپتامبر داغ، ماه ریاست نیکی هیلی بر شورای امنیت

Capture

دوستان،
نوش…

انفجار مهیبی که دیشب دمشق را تکان داد و شامات ولایی را در شام اول سپتامبر بی‌ المزه! کرد، من یکی راحت می‌توانم همچنین به عنوان یک خیر مقدم و وِلکام گویی! از جانب پنتاگون و وزارت جنگ اسرائیل ببینم به بانو نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد که مسند ریاست شورای امنیت آن نهاد را این ماه بر عهده گرفته و سخنرانی در آن جهت را همین سه شنبه یازده و نیم شب به وقت تهران انجام خواهد داد.

انفجار دیروز پایگاه المزه در دمشق را خیلی تمیز می‌شود گونه‌ای تایید و مقدم خوش‌ داری بانو سفیر هیلی به پست ریاست شورای امنیت سازمان ملل خواند که این ماه به عهده دارند و همه هم دارند به سایت توییتر ایشان تبریکات می‌بارانند!!!

البته اهل فن را لازم نیست یادآوری اینکه همه‌ی شخم‌زنی های عظیم نظامی خاورمیانه حاصل از اقدام ائتلافی نظامی چند ملیتی به رهبری آمریکا در تاریخ معاصر آوارستان اسلامی دنیا قانونا پس از تایید و صدور حکم شورای امنیت سازمان ملل به چنان بوده… و حالا خانم هیلی هم شد رئیس آن شورا!!! … جانمی جان بگوییم یا وایلا؟!

بهتر است بگوییم نوش…

گرچه خیلی پیشترها خطی کوتاه راجع به قرار چنان مناسبتی خوانده بودم، ولی کاملا از خاطرم محو شده بود و روحم هم اصلا خبر نداشت که سپتامبر زمان موعودش بوده…

از روز اولش در تصدی مقام سفیر ایالات متحده در سازمان ملل، خانم نیکی هیلی بیل به دست گرفت و شروع به شخم زدن سازمان ملل و تغییر طرز رابطه سیاسی و مالی آمریکا با آن نهاد را کرد و گرچه هنوز هکتار ها برای شخمزنی به پیش دارد، همینک در آنچه به اقدام آورده کارش کارستان بوده… همه هم با شان و مرامی به غایت اعلی، فرهیخته، و باصلابت.

اگر با همین فرمان پیش برود، خانم هیلی را شاید روزی در کاخ سفید به عنوان پرزیدنت آمریکا ببینیم…

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s