تهران شده چرنوبیل؟!

Screen Shot 2018-09-27 at 2.53.53 PM

دوستان،

هنوز تمامی اش را ندیده ام ولی با دیدن این قسمت وحشتناک نگهش داشتم تا سریع خبر بدهم و بعد بقیه اش را خواهم دید، کاش بدترین خبرش همان باشد… نیز امیدوارم که اینی که الان در ویدئو شنیدم آقای نتانیاهو در سازمان ملل امروز گفت، فقط دروغی برای پیشبرد اهداف سیاسی و تاکتیکی ایشان باشد. وگرنه، اگر حقیقت داشته باشد معنایش این است که یکی از بزرگترین جنایت ها را رژیم ولایی علیه مردم تهران انجام داده است:

جناب نتنیاهو در سخنرانی اش (دقیقه ۷ و ۲۷ ثانیه ویدئوی زیر) افشا کرد که بعد از اینکه یک کامیون مدارک هسته ای از شور آباد توسط کوماندوهایشان بدست آوردند، مقامات ج.اس. دست و پاچه اقداماتی به تمیزکاری انبار مخفی مواد و تجهیزات هسته ای تورگوزآباد به عمل آوردند که هنوز ادامه دارد.

آقای نتانیاهو سپس گفت که طی آن تمیزکاری و برای پنهان کردنش از دیده ها، مقامات ۱۵ کیلوگرم مواد رادیو اکتیو را از محل انباری بیرون آورده و آن را در سطح شهر تهران پخش نمودند!!!

۱۵ کیلو مواد کشنده سرطان آور هسته ای پخش در سطح شهر؟! ای داد و بیداد…

این یک جنایت محیط زیستی است، جماعت، که تبعاتی فجیع برابر با حمله با بمب اتمی «کثیف» دارد.
برای حفظ جان شهروندان تهران از بلایای جانی مواد هسته ای لازم است که بازرسان بین المللی با تجهیزات گایگری اشعه یاب مکانهای آلوده شهر را مشخص کنند تا مردم از آنجا تا چاره ای اندیشیده شود پرهیز کنند. به خود مقامات اعتمادی نیست که صداقت داشته باشند.

بدجوری الان به متخصصینی همراه با دستگاههای رادیواکتیو یاب در سطح شهر احتیاج است…

خدایا کاش نتانیاهو دروغ گفته باشد…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

  1. وقت خوش سخنان نتانیاهو به احتمال زیاد واقعیت دارد
    از شیوع بیماری های ناشناخته وشلوغی کلیه مراکز درمانی و اینکه هیچ خانه ای را پیدا نمیکنید که در انجا بیمار نداشته باشند واز ازدیاد نا زایی وسرطانهای مختلف وووو میتوان قبول کرد خود من نمونهای از انچه که عرض کردم (بیماری ناشناخته) مردم ایران واقعا خسته هستند

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s