اقدام نظامی آمریکا علیه مواضع سپاه در مرز عراق-سوریه

Screen Shot 2019-02-04 at 8.21.27 AM

دوستان،
نوش…

نه تنها جنبش مردم به فاز داغی شاید در درونمرز راهی شده باشد،
خبر است که در برونمرز نیز فاز دیگری بر آتشی که بر اراذل و اوباش ولایی نازل دارد میگردد نیز گشوده شده است!

صلوات بفرستید که نیروهای مسلح آمریکا به اقدام نظامی مستقیم علیه مستقرات قدسی در مرز عراق و سوریه مبادرت ورزیده و کلی اماکن و احشام به خاک و خون کشیده و گداخته اند!

حمله هوایی آمریکا در ابوکمال منطقه دیرالزور بر نیروها و اماکن قدسچی ها در ظرف تقریبا ۲۴ ساعت پس از نشر این خبر انجام گرفت که حاکی از کشف سه موشک ساخت ایران توسط نیروهای امنیتی عراق که آماده شلیک به سوی نیروهای آمریکا مستقر در عین الاسد منطقه انبار عراق بودند بود.

از آنجایی که موشک ها را گفتند هدف به همان پایگاهی گرفته شده بودند که در آن ترامپ دو هفته پیش داشت سخنرانی و با سربازانش خوش و بش میکرد، تیم ترامپ گویا آنرا عبور از خط قرمز به مثابه دانسته و پس مستحق تلافی نظامی…

می گویند در همان ساعاتی که حمله هوایی آمریکا علیه مواضع جمهوری اسلامی در مرز عراق-سوریه داشت صورت میگرفت، جناب ترامپ شیردل داشت در مصاحبه ای به رسانه ها میگفت که بودن نظامی آمریکا در پایگاه»عین الاسد» که اتفاقا معنی چشم شیر را دارد! را دوست میدارد و فعلا همانجا قرص باقی خواهد ماند چون از آنجا میتواند به خوبی منطقه را تحت نظر داشته و مواظب باشد کره خر هایی یهو یابوی هسته ای شان برندارد!!!

در همان ساعات هم داشتند در ضمن و در پرانتز! ترتیب محققین موشک و فضایی نظام را گویا در کرج در یک «آتش سوزی» میدادند که صحبت از کشته شدن هفت تن است…

کُرکُری خواندن راستی الان کیلویی چند؟!…

ما که نمیدانیم،
لاکن شنیدیم مش قاسم گل رفته پرتغال فروش را پیدا کند و از او بپرسد!…

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s