روز قدس به نئوکان ها چطور گذشت؟!

OP-Iran-cartoon-daryl-cagle
دوستان،
نوش…

اصلا قبل از اینکه به روز قدس بپردازیم، به حضور محترمتان واقف هست که ۱۲ شرط معروف پومپئو چگونه و چه شد که تدوین شد؟!…

آن مدون از آنجایی به وجود آمده و مکتوب شد که ترامپ برجام اوبامایی را قبول نداشت. برجام اوبامایی را قبول نداشت چون برنامه بازرسی موثق و قابل اطمینانی در آن تعبیه نشده بود و نه تنها آن، بلکه در حالیکه تاریخ انقضا هم داشت، کاملا دست رژیم را باز گذاشته بود تا در اماکنی که خود تعریف ناموسی برای مکانشان دارد، مثل فردو، هر کار یواشکی هسته ای که دلشان بخواهد بکنند، پس بتوانند کار دستیابی به سلاح هسته ای را پیش ببرند!…

این گونه مشکل های اساسی برجام اوبامایی بودند که تیم ترامپ را مصمم به نوشتن برجام خودش کرد ،و چون صد آمد پس نود هم پیش ماست، و اگر قرار است تا ناموس آقا با برجام جدید پیش بروند، با فرض اینکه چنان توافقی حاصل بشود تا بتوانند مرتب بازرسی کنند ولی قلقلک ندهند! ، پس چرا نه که تقبل به تبصره های دیگر هم در زمینه موشک سازی و سیاست خارجه هم بهشان اعمال کنند و دیگر زیاد نباید لاجرم در نرمش قهرمانانه دوم درد بیاورد!!

حال اگر ملا باشی و امید گریزی از هیچ کدام از شروط دوازده گانه داشته باشی، یکی باید قانعت کند که الاغ ها، آخرین کاری که این روز ها میخواهید بکنید تهدید موشکی است!!!

نصرالله دهان گشادش را بی موقع بازکرده؟! چشمتان کور دندتان نرم تقصیر خودتان است که بقول آمریکایی ها با سگ شب را خوابیده اید و اکنون با کک و ساس و خوارش بیدار شده اید!!!

اگر استدلال و حقانیت بنی بولتون و رفقای نئوکان او در تاکید بر موضع خصمانه داشتن علیه ملاتاریا نیازی به شاهد از غیب آوردن داشت، نصرالله حذب الله لبنان، که مدتی است که دیگرباید در حال احساس کردن درد فقدان جیره و مواجب از آقایش در تهران باشد، برداشت و همان فِیوِر لطف را برایشان کرد و در روز قدسی که جمعه پیش بود اعلام کرد که انقدر موشک ایران بهمون داده داریم که دلتونو بزنه!، و تهدید کرد اگه با ملاتاریای ایران شاخ بشین با موشکامون دل منافعتونو در منطقه میزنیم، و بدانگونه نئوکانها برگشتند و با چشمانی که حقانیت در آن موج میزد زل به چشم دنیا نگاه کردند و گفتند بفرما!!!

میبینید که چگونه از طرفی که آمریکا الان مدتی است که بدون هیچ شبه ای اعلام کرده که اگر ج.اس. و یا اوباش نیابتی اش دست از پا خطا کنند پدر ج.اس. را قطعانه درخواهد آورد، این طرف که قویترین نیروی نیابتی آقا در منطقه است برمیدارد و بی هیچ ابایی چنین شکری میخورد؟؟!!….

پس بله، در محفل نئوکان ها به لطف نصرالله، صورتی نبود که در روز قدس به لبخند شکوفا نباشد!!

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s