دعوت شدن جوات به کاخ سفید

Capture

دوستان،
نوش…

شما خودتان تصمیم بگیرید که این خبر جالب هست یا نه:

لاکن خانم رابین رایت نویسنده نامدار «نیویورکر» در مقاله‌ای که در ضمن خیلی توش هندونه فحوایی زیر بغل جوات گذاشته و بعد قاچش کرده و کنار برجام چیده، نوشته مفصل که ماه پیش در حالی که مم جوات با ویزای ۸۰۰ متریش داشت در نیویورک تحقیر میشد، سناتور رند پال بعد از گلف بازی و مشورت با ترامپ رفت به دیدارش و با همدیگه نشستند و از آسمان تا ریسمان صحبت کردند و آخرش سناتور پال ازش دعوت کرد بیاید کاخ سفید ولی جوات نرفت!… عجب الاغیه این!!

بله، الاغی عجیب و غریب که افسارش دست آقای ولایت فقیهشه و اتفاقا خودشم با بلندگو چند وقت پیش گفته که اونجور زندگی رو دوس داره چون خودش انتخاب کرده! و بعد از اینکه جناب رند پال باهاش صحبت کرد و بهش گفت خوُب چرا نمیای کاخ سفید با آقای شیردل صحبت کنی، گفت دست من نیست آخه… تنها چیزی که دست منه یه بلند گوئه، اونم بعضی وقت ها، و اجازه و افسارم دست آقامه و باهاس ازش اجازه بگیرم! که آقای خامنه‌ای، افساردار جوات، وقتی جوات ازش پرسید میتونه بره بهش گفت نوچ، مگه یادت رفته؟!… نه جایی توی بهشت برای گونگادین هست و نه برای الاغی مثل تو توی کاخ سفید!…

همین…

https://www.newyorker.com/news/news-desk/irans-foreign-minister-invited-to-meet-trump-in-the-oval-officeدسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

 1. چی پیاله چی جان ؟ نوش باشد … شکستن صف وصفوف فقیهان ولایت کار سیاسی است و خوب وجالب …. متلا جواتی برود کاخ سفید چه خواهد شد برای پادو ؟ بایستی با اربابش برای تصمیم گپ بزند که گفته است نه مذاکره نه منازعه …. تازه اگر بشود برود یعنی بگذارند برود چون خلاف نه مذاکره است …. این بزمچه خودش گرفتار است ….

  • نوش، بیژن جان.
   خوش آمدی به خرابات. افتخار دادی. راست میگویی این بزمچه خودش گرفتار است.
   همچنین، اگر از من بپرسی، ترامپ شیردل شومن جوات را میخواست به کاخ سفید بیاورد تا شو آن کار سیاسی را که میگویی هر چه بیشتر تماشا کردنی کند، شاید ولی اگر اما!!
   و الّا هرگز صحبت مماشات با تروریست های خمینیست نیست، چون آدم نیستند و فرق بزرگ بین آنها و کره شمالی ها دقیقا همان است…

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s