حمله موشکی به نفتکش ایران؛ استقرار احتمالی هزاران نیروی آمریکایی در عربستان

Capture

دوستان، نوش…

در حالی که دیشب هواپیماهای ناشناس! پدر هرچه قدسی و حشدی و حزبلی و اسکول افغان و پاکستانی مش قاسم سر کار بود را در پیرامون مرز عراق و سوریه حسابی در آوردند و به حد زدند، و خبر است از حمله با دو موشک در فاصله بیست دقیقه از هم و توسط آن به آتش کشاندن یک نفتکش شرکت ملی نفت ایران و نشت قدری از نفت آن در نزدیکی های بندر جده عربستان در دریای سرخ، خبر زیر را جای زیاد دوری نرفتیم و از همان دبکا داریم برایتان میاریم. لذا اگر فیک باشد بی‌خیال، و اگر فکت باشد لاجرم جالب:

آگاهان پنتاگونچی افشا کرده‌اند که قرار است بزودی، شاید به تعداد هزاران، نیروی آمریکایی اضافه در عربستان سعودی مستقر شوند و این از عواقب مدام در حال افزایش حمله موشکی-پهپادی به تاسیسات عربستان سعودی دیده می‌شود، پَ نَ پَ !!

لاکن چون رنود مالیات ده ینگه دنیا از تاریخ آن حمله تا کنون فک پنتاگون را با این پرسش پیاده کرده‌ و دولچه دولچه عرق شرم از پیشانی های فرمانداران عالی رتبه آن ستانده‌اند که جنابان پر فخر و سینه پر از مدال، با این همه جهاز و تسلیحات و فناوری و نیروتان در منطقه، چطوُ شد که اوطوُ شد؟! ، پنتاگون در حالی که حتی گوز هم در جواب نداشته، لاجرم چگونگی استراتژی استقرارش در خلیج فارس را، منجمله نقش کشتی های هواپیما برش، به باز ارزیابی نهاده…

نتیجه اخلاقی:

دِر ایز موُر دَن وان وِی تو مِیک ساموان یوُر بِچ!!

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s