اخبار و مطالب ۲۹اکتبر۲۰۱۹

saad-hariri
پس از گذشتن دو هفته از اعتراضات و تظاهرات مردم لبنان، سعد حریری نخست وزیر لبنان که حزب الله پدرش رفیق حریری را کشت و بعد او را گذاشت سر کار، زت زیات ابراز نموده و گفت استعفا میدهد. بارک الله لبنانی ها و دستشان به سر یکی ها!
*
*

دبکا امروز مقاله ای را منتشر کرده که تصویر بس تاریکی را مصور میکند.

لُبّ مطلب این است که با عملیات اخیر آفندی اش علیه تاسیسات نفتی عربستان سعودی رژیم تروریست تهران به اسرائیل و آمریکا بی هیچ شک و شبهه ای نشان داده که در قبال قدرت موشکی کروز و بالستیکش در موقعیت آسیب پذیر زاری قرار دارند.

برای همین است که سنتکام آمریکا کشتی هواپیمابر آبراهام لینکلن و ناوگان ضربتی همراهش را در آبهای دریای عرب بیرون از خلیج فارس پارک کرده که به هواپیماهای اف-۱۸ آن دسترسی چندانی به خاک ایران نمیدهد و همچنین مقر فرماندهی نیروی هوایی اش را از پایگاه هوایی العدید قطر برداشته و به ناحیه مرکزی داخل عربستان نقل مکان داده تا از تیررس تهران به اندازه کافی به دور باشد با این امید که به هنگام مورد حمله قرار گرفتن وقت تدبیری داشته باشد.
در این میان اسرائیل چون جایی ندارد برود نمی تواند بیکار بنشیند و فعلا در تکاپوی بروز نمودن سیستم های پدافندی شان هستند و طرح سیستم های مؤثرتر.

لاکن بعد از همه این صحبت ها اکنون دیگر تردیدی نیست که با قابلیت نقطه زنی موشک های بومی رژیم خمینیست و تولید انبوه آنها، همینک رژیم در جایگاه خفنی قرار دارد که روزبروز خفنتر هم دارد میشود در اینکه میتواند به هردو، هم آمریکا و هم اسرائیل، ضربه های هولناکی وارد کند و کلی کشته و ویرانی ببار بیاورد، و خلاصه دیگر رژیم واضح و مبرهن کرده که اگر یابو برش دارد، تنها جلوگیرش بمباران مهیب و گسترده اتمی خواهد بود!

بدبختی اینجاست که ملاتاریا و اوباش و اراذلش با رفتار و کردار و گفتار طرز پندارشان نیز شک و شبهه ای هم اگر بوده باشد از میان برده اند که اهل یابو برشان داشته شدن هستند، چه جور هم!! تازه اگر یابو هم برشان ندارد، برایشان واجب و مکلف است که دعوا و محشر آخرزمانی را به پا کنند تا امام زمانشان بیاید و ولایت را از ولی فقیه مسلمین تحویل بگیرد!!!

نتیجه وحشتناک اخلاقی پس این است که مشروعیت و احتمال یک حمله پیشدستانه در راستای جلوگیری از فاجعه در تل آویو و بر سر نیروهای آمریکایی مستقر در عربستان به حد اکثر خود رسیده و دارد افزوده تر هم میشود.

در کنار آن نیز فراموش نکنیم اینکه فشار استیضاح دموکراتها علیه ترامپ نیز دارد بیشتر میشود و غایب شدن پومپئو یهو از صحنه این روزها بوی خوبی ندارد چون خاموش در پستو نشسته است بخاطر هیاهویی که دموکراتها سر برنامه ترامپ با اُکرایین بپا کرده اند و عاقبت بلبشو فعلا معلوم نیست، و آمریکایی ها هم تا حالا وسط جنگ پرزیدنت عوض نکرده اند و ترامپ اگر هیچی هم نداند آن یکی را میداند…
*
*
Capture
آقای نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در دیدارش با وزیر خزانه‌داری آمریکا آقای منوچن اول به او موفقیت عملیات به سقط رساندن البغدادی راتبریک گفت، لاکن افزود که اسرائیل هنوز نه تنها با دیگر بازمانده تروریستهای سنی مواجه است، بلکه عمریست که با تروریست های برند شیعه رژیم تهران به کل‌کل بوده اند که همینک می‌خواهند موشکهایی را که در یمن نشانه گرفته به سوی اسرائیل دارند با نوع نقطه زنش تعویض و یا آپدیت کنند و همچنین ۱۳۰ هزار موشکی را که به حزبل ها در لبنان داده‌اند را!… تازه خدا میداند از سوی خود خاک ایران چه شری آماده دارند به طرف ما بفرستند… خداوکیلی، ادرکنی…آقای منوچن هم قشنگ گوش کرد و سر فهم و هم رایی تکان داد و گفت چشم، هوایتان را که البته همیشه داشته‌ایم و داریم و دلتان قرص که همچنین تحریم ها را سفت تر داریم می‌کنیم و آن تحریم ها به جان شما دارند درست کار می‌کنند… بعد هم همه قدری بیشتر خوش وبش کرده و نوش‌های رسمی زدند به رگ و در آخر وزیر خزانه داری آمریکا و داماد و مشاور رئیس جمهور آمریکا آقای کوشنر راهی هندوستان شدند…

نتیجه اخلاقی: ای داد بیداد! وزیرخارجه بازی کردن یک وزیر خزانه داری لاکن خیلی تابلو است. حال آقای پومپئو انشالاه خوب است و تانکش کنار خاکی خراب نشده باشد… آمین…Capture2
****
*
*
به محتویات این پست در طی روز، وخت شد و اینا، افزوده خواهد شد،
نشد هم خُب نمی‌شود دیگر! چکار کنیم؟!…
نوشدسته‌ها:اخبار مَخبار!...

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s