اخبار و مطالب ۳۱اکتبر۲۰۱۹

netanyahu10312019
بنیامین نتنانیاهو نخست وزیر و همچنین وزیر جنگ اسرائیل امروز پنجشنبه در مراسمی نظامی گفت عدم پاسخ [نظامی] به تاخت و تازهای رژیم تهران موجب تشویق بی پروایی و جسور شدن بیشترش شده و این در حالیست که آن رژیم و نیروهای اوباش نیابتیش هر روز دارند به حجم تسلیحات خود می افزایند. نتانیاهو در آخر هشدار مؤکد داد که اگر کسی حتی سعی کند به اسرائیل حمله کند، اسرائیل به آن کشور بدون هیچ تردید و درنگی ضربه شدیدی را وارد خواهد آورد.
*
*
fishermen-release
عربستان سعودی ۱۹ ماهیگیر ایرانی را که در حریم دریایی خود حدود ۱۰ ماه پیش دستگیر
و زندانی کرده بود آزاد کرد.
خب دمشان گرم. کار بسیار خوبی کردند که گذاشتند آن بیچاره ها بروند و به خانه و خانواده شان برگردند. لاکن خودمانیم ها! اگر قدیم ها بود یعنی پیش از اینکه موشک و پهپاد خوردند، سعودی ها آن بدبخت ها را طبق معمولشان گردن میزدند…
*
*
turkey-nukes
جای زیاد بحثی نیست که روابط آمریکا و ترکیه بدشده و بدتر هم دارد میشود.
لذا جای تعجب نیست که یکی در نشنال اینترست گفته که با توجه به این نکات که یک سناتور ارشد آمریکا گفت وقتش رسیده ترکیه با اردنگی از پیمان ناتو بیرون انداخته شود و همچنین پومپئو اخیرا به تلویح ترکیه را به اقدام نظامی از سوی آمریکا تهدید کرد، الان دیگر هیچ توجیهی برای باقی نگه داشتن بمب های اتمی آمریکا در ترکیه نیست و باهاس سریع آنها را از ترکیه بیرون آورد.
شاید شود که آنها را سریع بیرون آورند تا در همراهی با حمله پیشدستانه یک کشور دوست دیگر بریزندش توی سر خیمه و بساط ملاها تا هم ازشان خوب استفاده شود برایشان و هم دیگر نگران بودنشان در ترکیه نباشند. شتر مرد حاجی خلاص…
*
*
Capture

فرمانده ارشد نیروهای هوایی اسرائیل دیروز چهارشنبه گفت که از بیم حمله موشکی-پهپادی رژیم ملایان فارسی‌دان غاصب حکومت ایران، که تا ایران کاملا درب و داغان و تکه پاره نشود و نمیرد ول نمی‌کنند بروند، هم اکنون همه‌ سیستم های پدافندی ارتش اسرائیل در حالت آماده باش قرار گرفته‌اند.
این بیم از آنجاست که به باور اسرائیل ملاها بی وقفه در حال افزایش قدرت آفندی موشکی-پهپادی شان علیه اسرائیل بوده‌اند و قصد حمله و محو از صحنه روزگار کردن اسرائیل و یا فعلا حتما یک انتقام سخت را از بابت داغ و سقط شدن خر و مال‌هایشان در عراق و شامات توسط اسرائیل دارند.
جناب فرمانده نیز اذعان نمود که مقابله با حمله احتمالی تهران از نوعی که بر تاسیسات نفتی عربستان واقع شد، به دلیل استفاده تاکتیکی آنان از ترکیب توده هجومی کروز و پهپاد امر بس دشواری است و اصلا این سیستم های میلیاردی با تصور مقابله با چنان حالت تسلیحاتی طرح و ساخته نشده اند…

نتیجه اخلاقی: گرچه اسرائیل شاید مجهزترین کشور با انواع اقسام سیستم های پدافندی و ضد موشک و بالستیکی باشد، ترسشان از اینکه تلفات زیادی را در نتیجه حمله موشکی-پهپادی ملاها از سه طرف یمن، خاک ایران، و حزب‌الله در لبنان متحمل شوند واقعی است.
با دانش اینکه اسرائیل کشوری است که به نحو آماری تقریبا صد در صدی هر وقت عنقریب بودن حمله دشمن را یقین دانسته مبادرت به حمله پیشدستانه کرده، و با در نظر داشتن اینکه اسرائیل از لحاظ وسعت خاک و تعداد نیروهای مسلح اصلا قابل مقایسه با ایران و رژیم ملاتاریا نیست، دوستان خودتان هم حساب کنید به این جمع‌بندی خواهید رسید که حمله احتمالی پیشدستانه اسرائیل چون باید تمام کننده باشد و اِلا ملاها بلند شده و آنوقت چیزی از اسرائیل باقی نخواهند گذاشت، از گسترده ترین نوع بمباران اتمی تاریخ جنگ بشر مدرن خواهد بود.
لذا، گرچه جماعت همنوع درگیر و بیچاره درونمرز به واقعیت مهم نبودن ایران و تاریخش برای ملاها شاید عادت کرده باشد، ولی اگر ایران مهم است، پس واقعا مهم است که رژیم سرنگون و برانداخته شود و آنهم تنها و به کفایت به حسب این واقعیت که چون نشان داده‌اند نه خودشان میروند و نه نیتی به چنان دارند.
حال سؤال این است که آیا کسی چکمه های آن مهم را عجله کرده چون وقت نیست خواهد پوشید، یا نه؟…
به هر صورتی، شاهد ایستاده‌ایم…
****
*
*
به محتویات این پست در طی روز، سعی خواهد شد اضافه گردد. اوُکی؟؟!!
نوشدسته‌ها:اخبار مَخبار!...

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s