چوب جانسون لای چرخ ترامپ؟

Capture
دوستان، نوش…

الان که دارم این خطوط را تایپ می‌کنم کمی بیشتر از معمول از کیبوردم فاصله دارم، چون بین من و آن فک پیاده از فرط ناباوریم است که دارد فرش اطاق را جلوی مبلی که رویش نشسته‌ام می‌سابد!!

گرچه عمو مانوک بیچاره‌مان همیشه تبسمی به لب داشت هر وقت که بهش اشاره کرد، من یک جورایی نسبت به این بوریس جانسون احساس بی اعتمادی و عدم اطمینان داشتم… حالا می‌بینم چرا!

بوریس برداشته ترامپ را بدجوری بور کرده بدینصورت که امروز بعد از خوش و بش با آن دکتر حسن فریدون فیک که انگلیسی هم بلد نیست، در آمده گفته انگلستان متعهد است در برجام بماند!!!

آخه چشه این انگلیسی آمریکا زاده‌ی تخم جن که ما بهش ارفاق داده و جزو گودوخ ها نشمرده بودیمش و حال از آن خطای باصره‌مان پشیمانیم؟… این نامردیا علیه ترامپ که از اولش و همیشه حامی بوریس جانسون بوده آخه یهو از کجا درآمد؟… تازه مگه خود ملاتاریا هم اون برجام سه طلاقه را تماما مثل سبزی هفتسین در سیزده بدر به رودخانه بی‌خیالی نیانداخت؟…

من که می‌گویم جانسون خودش هم می‌داند برجام در زباله دان تاریخ است. لاکن به دلیلی دارد مثل پسر بچه‌ای بیریخت و چاقالو در بزم بچه بازی بعضی شهروندان کشوری که اتفاقا آن هم خودش را یک جمهوری اسلامی می‌داند، ناز و غمزه و خوش رقصی برای تفریح خاطر آقایان می‌کند. آیا این سیگنالی است بر این که لندنستان هنوز آماده نیست طفل حرامزاده‌اش را عاق کند؟!… یا چی؟!

یکی به ما بگوید چه خبر است، و یکی هم به این بوریس بدجنس جانسون بگوید که اینجوری سعی به لقد سورپرایز زدن توی خایه‌ی شیردل، به همان بدی زیر اتوبوس انداختنش است و اصلا کول نیست به جان پیاله و برایش هزینه دار خواهد بود…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

  1. شاید هم بازی جدید هست که مثلا رو بزنه ترامپ برگرده به برجام؟؟؟
    چون فعلا خیلی شک دارم حتا ترامپ حتا به خودم، همه دارند با این ملاها راه میان
    نوش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s