کنگره آمریکا به سراغ نایاک می‌رود؟

Capture
رهبران مجلس نمایندگان آمریکا از دولت ترامپ درخواست رسمی کرده‌اند که برود و تجسس و تحقیق کند که چگونه بود نقش کلیدی این نایاک نحس در مالیده شدن شیره برجام بر سر نمایندگان و مردم آمریکا.

نایاک متهم است که نقش کلیدی داشته به عنوان لابیست ملاتاریا برای تبلیغ برجام و تبانی با کابینه اوباما در ایجاد «دالان پژواک» برای تبلیغ برجام و گول زدن کنگره و مردم راجع به مفاد آن، و خلاصه سوت بلبلی زدن در دالان در حال فروش جنس بنجل به کنگره و مردم آمریکا گویا کاری مکروه است و اکنون وقت حسابرسی انگاری رسیده!!

دوستان، اگر هنوز حس پرخاشگری جوانیم راداشتم، پیرو خبر بالا به کنگره آمریکا می‌گفتم بروند گم شوند و مرده‌شورشان را ببرد با آن تحقیق کردن ها و سراغ رفتن هایشان!!

این کار را باید سال ها پیش، پیش از آنکه آن گودوخ نایاک را ترک کرد می‌کردند و گِل می‌گرفتند در آن چِرت و پِرتکده ماله کش رژیم خون آشام را که دیگر شکی از سبعیت محض و مطلقش برای دنیا نمانده…

ولی حالا که پشمم همه ریخته و همه‌اش ویدئوی شلیک عمدی دو موشک به هواپیمایی پر از مردم بی‌گناه است که در مخم دارد بازپخش می‌شود، میگم اِه‌ه‌ه‌ه؟!… دارین میرین نایاک رو تحقیقات کنین ماله کشی هاشو و اینا؟!… چی؟! لابی ملاتاریا میگین بوده؟؟؟ چه جالب!… نوش!!…دسته‌ها:اخبار مَخبار!...

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s