کنگره آمریکا به سراغ نایاک می‌رود؟

Capture
رهبران مجلس نمایندگان آمریکا از دولت ترامپ درخواست رسمی کرده‌اند که برود و تجسس و تحقیق کند که چگونه بود نقش کلیدی این نایاک نحس در مالیده شدن شیره برجام بر سر نمایندگان و مردم آمریکا.

نایاک متهم است که نقش کلیدی داشته به عنوان لابیست ملاتاریا برای تبلیغ برجام و تبانی با کابینه اوباما در ایجاد «دالان پژواک» برای تبلیغ برجام و گول زدن کنگره و مردم راجع به مفاد آن، و خلاصه سوت بلبلی زدن در دالان در حال فروش جنس بنجل به کنگره و مردم آمریکا گویا کاری مکروه است و اکنون وقت حسابرسی انگاری رسیده!!

دوستان، اگر هنوز حس پرخاشگری جوانیم راداشتم، پیرو خبر بالا به کنگره آمریکا می‌گفتم بروند گم شوند و مرده‌شورشان را ببرد با آن تحقیق کردن ها و سراغ رفتن هایشان!!

این کار را باید سال ها پیش، پیش از آنکه آن گودوخ نایاک را ترک کرد می‌کردند و گِل می‌گرفتند در آن چِرت و پِرتکده ماله کش رژیم خون آشام را که دیگر شکی از سبعیت محض و مطلقش برای دنیا نمانده…

ولی حالا که پشمم همه ریخته و همه‌اش ویدئوی شلیک عمدی دو موشک به هواپیمایی پر از مردم بی‌گناه است که در مخم دارد بازپخش می‌شود، میگم اِه‌ه‌ه‌ه؟!… دارین میرین نایاک رو تحقیقات کنین ماله کشی هاشو و اینا؟!… چی؟! لابی ملاتاریا میگین بوده؟؟؟ چه جالب!… نوش!!…

این نوشته در اخبار مَخبار!... ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s