علوی ساکت باشد!

دوستان، نوش…

دبکا تیتر زده که انتصاب آقای علوی، که نخست وزیر جدید شیعه نسب حامی حزب‌الله عراق می‌باشند، ژنرال ارشد آمریکایی را به بغداد آورد. خبر این است که ژنرال مکنزی فرمانده ارشد نیروهای ایالات متحده در خاورمیانه دیروز یک پا آمد به بغداد.
ژنرال مکنزی فرمانده سنتکام است و ترتیب قاسم سلیمانی توسط تجهیزات و نیروهای تحت فرماندهی او داده شد.

دبکا پس پربیراه نمی‌گوید. لاجرم می‌توان احتمال داد که در عین حالی که حالا در غیبت کتلت شهید، علی خامنه‌ای مسئولیت شرارت های او در عراق را نیز انداخته به گردن نصرالله لبنان و به او یادآوری کرده که برای همه دهه هایی که همه مخارج او و خانمش را پرداخته منت بر سرش دارد و پس چشمش کور دندش نرم باید از او اطاعت ببرد، و ما در پیاله سرا خیلی وقت پیش ها گفتیم نصرالله دیگر همه‌اش باد است و همان وقت که اولین اختلال ها در جریان جیره و مواجبش از تهران بخاطر تحریم ها پدیدار شد برداشت و یواشکی نقب به غرب زد!، ژنرال مکنزی دیروز آمد به بغداد تا با افسران ارشد عراق ملاقات و خوش و بش کند و به علوی شیعه بگوید گرچه با جوانان عراقی، که میخواهند مرده شور هرچه ملّای ایرانی و حزب الله دست سازشان هست را ببرد، ابراز همبستگی و حمایت کرده‌ای، ولی ما مواظب نَفسِ تقیه‌کار خدعه گرت هستیم و بهتر است سوسه نیایی و زر بیخودی نزنی مثل ماقبلت که فعلا صحبت جمع کردن و رفتنمان از عراق توی پیاز و آب لیمو با نمک فلفل باهاس بخوابد!…

تازه اگر هم قرار باشد جایی برویم، عین همانطور که از قلم یکی چَنوَخ پیش در رفت!، تشریف خواهیم برد جایی بسیار نزدیک!! واسه همین مصلحت همه تان این است که ساکت و شات دِ فاک آپ بنشینید و بگذارید برنامه اجرا شود.

می‌پرسید برنامه چی است؟!… برنامه فعلا افزایش فشار استخوان خرد کننده‌ی اقتصادی است که تیم ترامپ تابحال ماهرانه به پیش برده، تا تسلیم و نرمش فوق‌العاده قهرمانانه آقا برای صیغه برجام ترامپی است!!!

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s