نوش سیاسی در روز روشن!

دوستان، ما انقدر گفتیم نوش، که بالاخره به سیستم سیاست روز رخنه کرد و طلسم روابط سیاسی و خارجی شد!

سیاست بالاخره انشالاه راه درستشو پیدا کرده در اروپا.

در حالی که وزیر خارجه آمریکا رفته با اقمار سابق بلوک شرق حال میکنه، ماکرون دوان دوان به بیروت رفته تا لبنان رو به مدار اروپا برگردونه!…

ببینید حالا وزیر خارجه محبوب ما آقای مایک چون تانک پومپئو و مقامات جمهوری چک چه نوشانوشی امروز با آبجو تگری در دیدارشان به راه انداختند.

و به کوری چشم چپول ها که خیلی نق می زنند و می‌خواهند پیرهن عثمان کنند خرجش را، آقای وزیر خارجه ما کماکان با همراهی همسرشان سفر کردند.

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

 1. با با ( ْ چتم هاوس و بیلدربرگ ً ) تصمیم های نهایی را به موجودات روی زمین و در اینده پسا زمینی ها تزریق میکنند و خواهند کرد . با با دل خوشی از گند کاری دِ موکرات ها و دست نشاندگانشان چون خمینی و القا عده و داعش و ….. ندارند ( چرا که در کنترل ایشان واضحاُ به بن بست سیاسی خورده اند ) و از ان طرف هم کنترل سیستم اروپا به مرحله ُ اسهال ُ سیاسی رسیده و قوز بالا قوز برای با با شده.
  انچه به فکر حضرات رسیده اینکه گریز از این معضل چهل ساله و بنیاد یک سیستم جدید۰ برای دستیابی به دروازه تمدن نوین است ِ تمدنی که اسطوره بلا منازع کشور ایران [ شاه کبیر ] انرا به تحریر کشید و ملت بیسواد ایران با ناسپاسی لگد مالش کردند.
  بامید اینکه ترامپ شیر دل و وزیران لایقش ـ شایسته گذار از این راه دشوار باشند و طلسم کهنه اندیشی را با بیدار کردن افکار زمینی ها چاره باشند.
  شرمنده

 2. آیا کسی متوجه شد که پرزیدنت ترامپ وقتی گفت در صورت برنده شدن در انتخابات حتما با ایران هر چه زودتر به توافق خواهم رسید منظورش چه بود؟
  به زبان ساده : ج. اس حتی تا انتخابات من دوام نمی آورد و من با ایران آزاد هر چه زودتر به توافق خوبی خواهم رسید.
  نگاه کنید به تحولات بلاروس… به قول عمو مانوک تا آخر 2020 هیچ دیکتاتوری در بازی نخواهد ماند…
  وما چه کنیم؟ باید یک صدا ایران بانو رو صدا بزنیم… جار بزنید دوستان، جارچی اومده

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s