جنگ تریاک علیه تمام دنیا – مهران


دوستان،

روحی به نام مهران، نازنینی است که در یک دستش قلم دارد… نوش… و البته پیاله‌ای در دیگر…

پیاله سرا افتخار درج مطالبشان را تا کنون در قسمت کامنت ها داشته و مطلب زیر نیز چنان آمد.

لاکن این باده را بایستی از طریق پست مستقل خودش و تحت کاتگوری خودش «مهران» به پیمایش نهاد…

پس این شما، و این مهران با اولین پست رسمی اش در پیاله سرا.

نووووش…

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

اگر آمریکا با تریاک و سایر مواد مخدر و مصرف کنندگانش اشباع شود، دیگر آقای دنیا نیست .

جنگ تریاک علیه تمام دنیا آغاز شده است و آمریکا در همسایگی کانادا است که برای کشت گیاه کانابیس ( شاه دانه ) و فرآوری و مصرف آن مجوزصادر کرده است. سه محصول برگ و گل و روغن این گیاه برای مصارف پزشکی تایید شده است.

سایر مواد مخدر هم از طریق کلمبیا ومکزیک و ونزوئلا از افغانستان و ایران توسط حزب الله لبنان به بازار آمریکای شمالی وارد می شود.

پول های مافیای مواد مخدر که در تعیین دولت ها و نمایندگان مجلس وکشورها دخالت دارند، نهایتاً بعد از کشتار درون گروهی سرکردگان مافیا های آسیا آمریکای لاتین ، اروپا معلوم نیست از کدام یک از بانک ها سر در می آورد مثل پول های پابلو اسکوبار ؟!

خانم کاملا هریس هم با عادی جلوه دادن عادات بزمی دوران دانشجویی متوسل به دروغ شده وادعا کرده که در عالم هپروت بعد از «وید Weed» زدن! موسیقی گروه های هیپ هاپ مثل سلطان رپ و هیپ هاپ، توپاک شکور Tupac# و هنری اسنوپ داگ Snoop_ Dogg# گوش می داده و از آن لذت می برده است.

دروغ چرا تا قبر آآآ …. نکته کلیدی این دونفر سیاهپوست بودن و مجذوب اسلام بودنشان و آشنایی آن ها با افکار مالکوم ایکس در دوران زندانی بودنشان به دلیل جرایم مرتبط با مواد مخدر است.

جالب اینجاست که اولین آلبوم های توپاک و اسنوپ داگ در سال های 1991 و 1993 منتشر شده و خانم هریس (حریص !) در سال 1986 از کالج فارغ التحصیل شده علت توجه احمدی نژاد به سیاهان و لاتین تبارها و توپاک و سِرِنا ویلیامزو … از سال 1397 در توییت هایش یک نکته دارد و آن این که دولتی در آینده ( باز تکرار تاریخ چهل ساله )) به دست شاگردان شیخ حلبی می افتد که همان موسس حجتیه و سروش و دارو دسته مصباح یزدی هستند و پیوند احمدی نژاد با هوگو چاوز و ونزوئلا.

شهرک لندن کاملاً در گسترش شبکه های توزیع مواد مخدر در دنیا فعال تر شده. یک کمربند فعال از ایران به آذربایجان شوروی وجود دارد و پول های زیادی از طریق بانک های کشور مالت که متعلق به یک ایرانی است برای رئیس جمهور آذربایجان و همسرش مبادله شده است و یک خبرنگار زن مالتی قبل از تکمیل تحقیقاتش با انفجار ماشین کشته شد.

برای آماده سازی جنگ تریاک علیه کل جهان، آمریکا مورد هدف قرار داده شده، و یک شاهزاده انگلیسی که دست از عناوین سلطنتی شسته است، با همسر آمریکایی اش در کانادا اقامت دارد. برای چه کاری؟ الله اعلم !! – مهران

توجه به یک نکته ترجمه شده :جنگهای تریاک در سالهای 1840-1860 فصلهای تاریکی در تاریخ استعمار بود. زمانی که انگلیس با چینی ها جنگ کرد تا آنها را مجبور به وارد کردن هزاران تن تریاک کند که ملت آنها را فلج و فقیر کرد جنگ های تریاک هرگز واقعاً به پایان نرسیدند. ایالات متحده مانند چین برای اشغال مستقیم اربابان پول لندن هدف بسیار عالی است. یکی از راه های تقویت در بدست آوردن ایالات متحده ، تجارت مواد مخدر است. جرم و سایر مشکلات اجتماعی در ایالات متحده و مکزیک به طور گسترده تحت تأثیر مواد مخدر و تجارت مواد مخدر است. مواد مخدر غیرقانونی سالانه حدود 1 تریلیون دلار هزینه برای فعالیت های جنایی و فساد مالی تأمین را تامین می کنند .

پی نوشت :
1-
https://www.thefader.com/2019/02/12
2 – مشرق نیوز : دیپلماسی موسیقی؛آمریکا چگونه با رپ جهادی برخورد کرد؟ https://www.mashreghnews.ir/news/300583
3- سبک موسیقی هیپ هاپ –

در حقیقت این سبک از موسیقی نشأت گرفته از ساکنان آفریقایی – آمریکایی سال های دور در برانکس نیویورک دارد که اصل و نسبی اسپانیایی داشتند. در دهه 70 میلادی، سبک موسیقی هیپ هاپ به نوعی از احزاب بلوک که تحت سلطه هارلم ها بودند، شکل گرفته و به همین دلیل می توان گفت که Hip Hop یکی از ستون های اصلی در آزاد سازی بیان به شمار می رود.

سبک موسیقی رپ –

نوعی از سبک موسیقی خیابانی است که در دهه ۱۹۷۰ توسط سیاه پوستان آمریکایی در محله‌های حاشیه‌ای و غالباً فقیرنشین برانکس (واقع در نیویورک) که غالباً به گتو معروفند، پدید آمد. این سبک موسیقی نوعی سلاح مبارزه جوانان سیاه با تبعیض‌های نژادی رایج در آن زمان بود و به همین دلیل بود که به خاطر بیان مشکلات زندگی در گِتوها (جایی برای زندگی مردمی که جزو اقلیت یک شهر به حساب می‌آیند) به موسیقی گتو نیز شهرت دارد. این سبک قدمتی تقریباً ۶۰ ساله دارد و توسط سیاهپوست‌هایی که به بردگی گرفته می‌شدند برای نشان دادن اعتراض خود به جریان بردگی خوانده می‌شد. این سبک به‌جا مانده از سبکی است که با شعر به حکومت اعتراض می‌کردند.
گرچه همواره سیاهپوستان را صاحبان رپ می‌دانند ولی نمی‌توان از نقش آمریکایی‌های لاتینی‌تبار در زنده نگه داشتن و گسترش این سبک چشم‌پوشی کرد،

[نوش! دلیلش این است که هیسپانیک ها، نسل ها در برانکس زیسته اند،که همسایه شمالی هارلم سیاهپوست نشین است و یا بود – پیاله‌چی]

دوم اینکه رپ در دنیای امروز از چهارچوبی که آن را تنها مربوط به سیاهپوستان می‌ساخت خارج شده‌است و به یک شیوهٔ اعتراض برای نوجوانان و جوانان تبدیل شده‌است؛ در واقع هر جا که جوان‌ها هستند و هر کجا که نارضایتی وجود دارد رپ هم به عنوان یک شیوهٔ اعتراض که در قالب گفتار و در دل کلماتی که به سرعت و پشت سر هم پیاده می‌شوند، حضور دارد. گویش و سرعت بیان کلمات فلو رایم و قافیه پردازی روی ریتم از اصول اولیه رپ می‌باشد.
گاهاً هم دیده می شود که در این دو سبک موسیقی اعتراضی از کلماتی زشت و رکیک هم استفاده می شود.
https://beatestan.com/what-is-the-difference-between-rap-and-hip-hop/
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%BE
4 –
https://www.bartarinha.ir/fa/news/789856
5 – علاقه احمدی‌نژاد به توپاک از کجا می‌آید؟ 27 مهر 1397 بی بی سی فارسی –
توپاک شکور :پدر و مادر توپاک از اعضای فعال حزب پلنگ‌های سیاه بودند، یکی از مهمترین تشکیلات سیاهپوستان آمریکایی در اوج مبارزاتشان در دهه ۱۹۶۰. آموزه‌های این گروه بر ترانه‌های توپاک تاثیرگذار بود، از جمله در ترانه‌ای به نام «قدرت‌ پلنگ‌ها».
پلنگ‌های سیاه سویه‌های «ملی‌گرایی سیاه» داشتند، اما همچنین خود را یک جنبش انقلابی بین‌المللی می‌دانستند.
آنها در جزوه‌هایشان دستگاه تحلیلی خود را «مارکسیسم-لنینیسم» معرفی می‌کردند و هیویی نیوتون، از بنیانگذاران و رهبران اصلی پلنگ‌های سیاه، تحت تاثیر مارکس، لنین، فرانتس فانون، مائو و چه‌گوارا بود.
منبع بی بی سی فارسی –
5 – خواننده رپ از ورود به استرالیا منع شد . بی بی سی فارسی – اردیبهشت 1386
https://www.bbc.com/persian/arts/story/2007/04/070426
حقایقی جالب از اسنوپ داگ ، رپری که مسلمان شد .سایت گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
https://seemorgh.com/culture/music/407942
اسنوپ داگ :بر کسی پوشیده نیست که اسنوپ‌داگ ماری‌جوآنا مصرف می‌کند، این خواننده که در جوانی نیز تجربه‌های مختلفی از مواد مخدر داشته است و به اندازه‌ای ماری‌جوآنا مصرف کرده که در صورت عدم استفاده ماری‌جوآنا دچار سردرد میگرن می‌شود، در نتیجه از سال ۱۹۹۷ به این طرف از جانب مقامات ایالت کالیفرنیا مجاز به استفاده از ماری‌جوآنا شناخته شده است.
اسنوپ‌داگ علاقه زیادی به پسرش دارد و مدعی است در زمان مربیگری تیم فوتبالی که پسرش در آن حضور دارد ماری‌جوآنا مصرف نمی‌کند. اسنوپ‌داگ در سال ۲۰۰۹ به گروه امت اسلام پیوست و مبلغی حدود هزار دلار را به این انجمن هدیه کرد، پس از مسافرت به جامائیکا نیز مدعی شد که دوباره متولد شده و به جنبش راستافار محلق شد، این تغییرات باعث شد تا تغییراتی را در سبک موسیقی اسنو‌پ‌داگ شاهد باشیم. جالب است بدانید پس از این اتفاق‌ها اسنو‌پ‌داگ حتی نام هنری خود را به اسنوپ‌لایون تغییر داد.
اسنوپ‌داگ شانس خود را برای هنرپیشگی در عالم سینما نیز امتحان کرد و در فیلم‌ و سریال‌های مختلفی حضور داشت که در این بین می‌توان به Entourage، One Life to Live، Weeds، King of the Hill و Monk اشاره کرد. در سال ۲۰۱۴، سای (Psy)، خواننده معروف کره‌ای که آهنگ Gangnam Style وی را حتماً شنیده‌اید در ترانه جدیدی با نام Hangover از حضور اسنوپ‌داگ کمک گرفت. این آهنگ سروصدای زیادی به راه انداخت و علاقه‌مندان زیادی پیدا کرد.
6 – مشرق نیوز : دیپلماسی موسیقی؛آمریکا چگونه با رپ جهادی برخورد کرد؟ https://www.mashreghnews.ir/news/300583
7 – آلمان در پی تولید گیاه کانابیس، «مادر حشیش و ماری‌جوانا» دویچه وله
https://www.dw.com/fa-ir/economy/a-48039703
8 – کشت-و-مصرف-ماری-جوآنا-در-کانادا-آزاد-میشود./ تاریخ 2017
https://www.dw.com/fa-ir/a-38431000
9 – مصرف ماری‌جوانا در کانادا افزایش یافته است . / تاریخ 2019
https://www.dw.com/fa-ir/world/a-48602240

10 – ثبت علامت تجاری ماری جوانا اسنوپ داگ : https://worldscooponline.wordpress.com/2016/06/23
11 – کانابیس چیست ؟ https://www.druglijn.be/drugs-abc/talen/farsi/cannabis/wat
12 – جنگ تریاک نخست
13 – جنگ تریاک دوم
14 – سه ایالت دیگر آمریکا به بازار کانابیس وارد شدند ، آمریکا در مسیر قانونی‌شدن مصرف و عرضه ماریجوانا
ایران اینترنشنال جمعه, ۱۸ آبان ۱۳۹۷دسته‌ها:مهران

۱ پاسخ

 1. مهران جان قدمتان روی چشممان. نوش…
  حق الزحمت شما اینجا همانا دعای ما و کارمای خودتان است به خدا…
  بله نازنین، از اولش بریتانیا و خواصش که مستعمره هایشان را در آمریکا از دست دادند، علیه موطن دوم چهل و خورده‌ای ساله من و میهن بچه ها و زنم کینه و بغض داشته‌اند. این را خیلی ها در آمریکا آگاهند و هر چهارم جولای هر سال که جشن آتش بازی و استقلال آمریکا از بریتانیاست بهشان آگاهانه و نا آگاهانه یادآوری می‌شود!.
  جنگ مواد مخدری علیه آمریکا را نیز بنده بسیار منسجم و ملموس میبینم. آفرین بر بصیرتتان. و نیز آن هم کنار شورش و مرض و آتش سوزی های عمدی قرار می‌گیرد…
  ولی آمریکا، که تجربه‌ تفکریست انسانی بر مبنای یک قرارداد و مفهوم انسانی، ادامه خواهد داشت علیرغم همه مادربفلانی ها و دسیسه ها علیهش چون، تنها چیزی که در تجربه آمریکا دگم است، هم ّ آن در راستای ارتقای سعادت انسان است… یعنی قانون اساسی آن.
  در آمریکا حتی یک نفر نیست و نبوده که دست بلند کند و سوگند وفاداری و تعهد حفاظت «آمریکا» را ادا کند چه هنگام سیتیزن شدن و یا کار دولتی گرفتن باشد و چه زمان داوطلب خدمت نظام شدن…
  بلکه همه سوگند می‌خورند که از «قانون اساسی آمریکا» یا کانستیتوشِن ایالات متحده آمریکاعلیه همه‌ی تهدیدات و دشمنانش چه داخلی! چه خارجی دفاع و از آن حفاظت کنند. و قانون، چه اساسی چه دیگر، در ماهیت چیزی بیش از رشته‌ای از افکار که در جملاتی بیان شده، نیست…

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s