ماسک ها کنار می رود و یارکشی خیابانی – مهران

ماسکش را برداشت: کامالا هریس دو روز قبل از انتخابات کمونیسم را تأیید می کند.

https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/mask-off-kamala-harris-endorses-communism-two-days-election-day-video/

کاملا هریس در توییتر گفته: تفاوت زیادی بین برابری و عدالت وجود دارد…

اما این شعار شیرین چپ ها ی ایران قبل از انقلاب اسلامی بود شعار» ازهرکس به اندازه استعدادش به هر کس به اندازه نیازش» که دکتر شریعتی هم در اسلام رهایی بخش خود با جملاتی مشابه تبلیغش را می کرد.

تجربه تاریخی این شعارها برکشیدن در دولت های شوروی و چین مائویستی و کوبا و … و دولت یا حکومت اسلامی ایران بود و تجربه ای که نهایتا منجر به فروپاشی در اثر فقر اقتصادی شد.

ناکارآمدی مدل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی این شعارها، آرمان ها و ایده آل ها در حد جذابیت اولیه دوران دانش آموزی و دانشجویی است.

عده ای هنوز همان اتوپیا و مدینه فاضله را می خواهند حال به نظر می رسد برای مدت کوتاه هم شده در حد خیابان کشی برای راه اندازی انقلاب رنگی کارساز شود. محتوای مقاله زیر بر همین اساس مطالبی ارائه کرده است:

https://larouchepub.com/pr/2020/20201031_vpp.html

نورم آیزمن، مشاور جرالد نادلر رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان ایالات متحده است.

نورم آیزمن «نظریه پرداز» خیزشهای خیابانی است، كه یك كتاب راهنما نوشته و چگونگی همان نوع قیام های خشونت آمیز را در –سایر كشورهای غیر از بلوک شرق اروپا – تشریح می كند – و اینكه وی قصد دارد از همین شگردها برای انتخابات آمریکا در سه شنبه آینده 3 نوامبر 2020 استفاده کند .

علامت تجاری بین المللی آیزن سناریویی را به صحنه می برد که در آن شورشیان با مهندسی، افراد با مهارتهای مختلف را مجاب می کنند تا با صدای بلند در انتخابات ملی شرکت کنند و درعین حال معترضین گسترده ای را برای حمایت از تصرف انتخابات به نفع خود بسیج می کنند.

کتابچه راهنمای آیزن ، که در ماه نوامبر 2019 ، تحت عنوان « کتاب دموکراسی، پیشگیری و معکوس کردن عقب ماندگی دموکراتیک» توسط موسسه بروکینگ منتشر شده است.

آیزن، رئیس کارگروه دموکراسی فرا آتلانتیک میباشد که خود را «یک پلتفرم دو جانبه و فرا اقیانوس اطلس برای گفتمان و هماهنگی برای رفع عقب ماندگی دموکراتیک در اروپا»، یعنی ضد روسیه می نامد. وی گسترده ترین «گروه وکلا» ملی را با هدف «محافظت» و گسترش رأی دموکراتیک ها ، در پروژه حمایت از رأی دهندگان (VPP) گرد هم آورده است.

جنیفر روبین از واشنگتن پست، آن را در 15 اکتبر مطرح کرد:

«گروه VPP ( همون پیش در آمد رای من کو؟ ! و کمیته ی صیانت از آرا خودمون ) اعلام کرد هدفش این است که اطمینان حاصل شود که تمام آرا با «تمرکز ویژه بر ابزار منحصر به فرد در دسترس دادستان های کل کشور، شمارش می شود، زیرا آنها با مشارکت فرمانداران ، دبیران امور خارجه و دیگر مقامات ایالتی کار می کنند . سازمان دهندگان VPP نیز در بیانیه ای توضیح می دهند: «این ها مقاماتی هستند كه» نقشی اساسی در حصول اطمینان از انتخابات آزاد و عادلانه ایفا می كنند.»

VPP پروزه حمایت از رای ، واقعیت های زیادی را در ایالت ها، نه دولت فدرال، انتخابات و شمارش آرا کنترل می کند . همچنین در بالای وب سایت VPP بطور برجسته ای عنوان شده که از آرای نامه پستی در برابر اتهامات ترامپ و تلاش جمهوری خواهان برای رد صلاحیت آنها ، محافظت می کند.

آیزن مشاور ارشد جرولد نادلررئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان بود و باید برنده جایزه پولیتزر برای مقالات استیضاح علیه ترامپ شده باشد چون پیش از این که دموکرات ها استیضاح را شروع کنند، 10 مقاله را تهیه کرده بود.

در تاریخ 28 اکتبر، راجر استون در مطبوعات LaRouchePAC ، آیزن را « یک حقه باز کثیف، کسی که در زمینه سرقت انتخابات در خارج از کشور متخصص است و سپس تقویت آن با خشونت در خیابان ها به منظور تلاش برای تغییر رژیم» توصیف کرد. وکلای فعال همیشه نقش اساسی در ادامه چنین اقدامات خیابانی و رهبران آنها دارند.
– مهران

پی نوشت : در ویدئو دوفرد برای رفتن به قله پای کوه ایستاده اند اما یکی قدبلندتر و سفید است و دستش به طناب می رسد تا از کوه بالا رود اما دومی قدکوتاه تر و سیاه است که با آنکه طناب نزدیک اوست نمیتواند طناب را بگیرد در اینجا کل زمین زیر پای او به اندازه ای مرتفع میشود تا او نیز دستش به طناب برای بالا رفتن از کوه برسد! نکته در بالا کشیدن کل زمین اطراف کوه برای استفاده از موقعیت های یکسان مطرح شده است و همان شعار از هرکس به اندازه استعدادش به هرکس به اندازه نیازش!دسته‌ها:مهران

۱ پاسخ

 1. دستتان درد نکند مهران جان، نوش…

  لاکن می‌گویند گارد ملی آماده باش داده شده است که اگر افتد و سه شود بعد از ۳ نوامبر، آماده باشند با چوب تر، اگر یابو برشان داشته و فرمان نبرد گاو و خر…

  https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-election/us-election-national-guard-unrest-trump-biden-b1481292.html

 2. پیاله‌چی گرامی، دشمن نتوان حقیر و بیچاره شمرد و برای همان هم باید گزینه های مختلف و راه های خنثی کردن آن با کمترین هزینه را در نظر داشت آوردن گارد نظامی بدترین گزینه است که کاملیا خانوم انتخابی فرد و ایندیپندنت زیاد هم بدشان نمی آید .مهران

  • کاملا حریص و اونها که بله، مهران جان نوش… چون هرگز خودشونو توی خطرش حس نمیکنند و مرگ را برای بقیه حق می‌دونند، عین همون ملاهایی که ازشون حمایت می‌کنند اینا هم فکر می‌کنند که جنگ داخلی نعمته!
   لاکن در این آشوب ها و الم شنگه های اخیر، نیروهای فدرال هر جا که رفتند سه سوت شر را خواباندند…

 3. البته منظور من پروژه کاملیا مطرح شده توسط جناب مانوک حدابخشیان بود و ارتباط آن با نام کاملیا انتخابی فرد سردبیر ایندیپندنت فارسی که بیشتر مقاله های نویسندگان انگلیسی را نشرمی دهد .مهران
  1 – https://de-de.facebook.com/Manook.kh/photos/

  2 – https://www.facebook.com/Manook.kh/posts/1614213058709632?comment_id=1614214428709495

  3 – https://de-de.facebook.com/Manook.kh/posts/628659240598357/

 4. ‏خب ظاهرا دیگه «برابری فرصت‌ها» هم کافی نیست و نتایج هم باید یکسان بشه برای همه.
  ‏⁧‫#قانون_بقای_کمونیسم‬⁩

 5. مرسی مهران جان برای روشنتر کردنم، نوش، که قاط زده اشتباه خواندم و فکر کردم در باره کاملا حریص بود!… ولی کمی هم میک سِنس! نمی‌کرد چون کلمه «فرد» را نفهمیدم آنجا چه کار می‌کند و بیخیال گذشتم :))

  آخه گرچه الان کمی یادم آمد آن محتوای عمومانوک در باره کاملیا خانم، الان که نشسته‌ام اینجا هیچ درباره ایشان نمی دانم و باید تحقیق کنم…

  باری، خواستم همچنین با خرسندی تام به اطلاعتان برسانم که، آماری هم، نوشته هایتان در پیاله سرا غوغا می‌کند. دست مریزاد

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s