دنیا به تماشای جان کندن ایران ایستاده است؟

دوستان، نوش…

همین الان چیزی را خواندم که این افکار را برایم پدیدار کرد.

مطلبی خواندم در گویانیوز به نقل از العربیه که در آن ژنرال تامیر هیمن، رییس سازمان اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل (آمان) نقش و ربط تل‌آویو در کتلت شدن قاسم تروریست را توضیح داد.

جالب بود. لاکن آن نبود که این قلم را دوباره فعال و ناچار به حمل این گفتار کرد.

ژنرال هیمن سوا از پرداختن به آنچه که قسمت قاسم شد، همچنین بیان داشت که دُنت و‌ُری!… حکومت خمینیست ولایت وقیح نکبت به ساخت بمب اتمی نزدیک نیست و «به‌رغم سطح بالای غنای اورانیومش، هنوز راه زیادی برای دستیابی به بمب اتمی دارد.»

ترجمه: اگر چه خودمان اطمینان حاصل کردیم از اینکه دنیا متوجه باشد که نکبت دارد دیگر بالای ۶۰ درصد غنی سازی می‌کند، و به مبنای محاسبه‌ای، تلویحا هم اشاعه کردیم که تا وسط های اکتبر که دو هفته دیگر است بمبشان را رو خواهند کرد، لاکن فعلا آن صحبت را بایگانی کنید مخصوصا آن قسمت ساختن بمبش را که به آن قسم های حضرت عباسی «هرگز و هیچوقت اجازه نمی‌دهیم»ی دخیل بسته‌ایم!…

این یعنی:

۱- معلوم است که اسرائیل و غرب، تا اطلاع ثانوی، با دلی قرص و خیالی راحت، خود را حالا حالاهای نزدیک به هرگز بر سر آن شیب لغزنده نمی‌بینند و به احتمال زیاد نخواهند دید، که در آن خود را در ناچاری حمله وسیعی به خاک ایران برای خلع سلاح هسته‌ای نکبت بیابند. حمله‌ای که به دلیل وسعتش حد تلفات و ویرانگری‌اش غیر قابل تصور و در آن بمباران هسته‌ای بعضی از اهداف مستحکم شده گزینه‌ی ناگزیری خواهد بود.

که این البته بدون جنبه مثبت خودش نیست، چرا که نگرانی چنان حمله ای را از اذهان خیل قربانیان بی‌گناه احتمالی می‌زداید و نیک می‌دانیم که تنها اذهان اهریمنی سران نکبت نیست که نگران سَقَط شدن خود و اهل بیت است.

۲- اسرائیل و آنانی که به همین شیوه‌ای که در سالهای اخیر در د‌ُم‌چینی و مبارزه با قدعلم کنی هسته‌ای نکبت اتخاذ کرده‌اند ادامه خواهند داد چون کارایی خودش را نشان داده.

آیا می‌توان انکار کرد که قادرند و نشان داده‌اند می‌توانند هر جای مهم تاسیسات آفندی آخوندها را که لازم باشد قشنگ دقیق و مجلسی منفجر کنند و هر یابویی را که به دست اندرکاری قابل توجهی در ساختن بمب هسته‌ای برسد بفرستند یونجه‌اش را در آخور آخرتش بخورد؟!

۳- ادامه وجود حکومت نکبت، همین جور که دارد پیش می‌رود، اصلا به ضرر هیچ قدرت جهانی نیست. چرا باشد؟ انشالاه فکر نمی‌کنید که کک کسی را می‌گزد که ایران دموکراسی نیست و فجایع حقوق بشری نظام را دیریست هموطنان فلکزده‌مان دارند با نان ناشتایشان می‌خورند!…

چین و روسیه، که خیلی وقت است حال وضعیت بی‌صاحابی کنونی ایران را دارند می‌برند و برده‌اند، حتما حساب شیتیل آمریکا و اروپا را دارند و پس همه راضیند از وضعیت موجود ایران.

هیچکس به بند کفشش هم نیست که هولوکاست ویروس چینی که عظمی بر سر ایرانیان آورده دارد روزانه هزاران ایرانی را به کام مرگ می‌برد و برده و به همراه بی‌آبی و قحطی و نبود مایشاع، مرگ جمعی ایرانیان در ابعاد میلیونی و ویرانی کامل ایران در راه است.

۴- در حالیکه هموطنان بار و بارها دلیرانه به خیابان آمده‌اند ولی دستشان خالی است و کشته و دستگیر شده‌اند و توان ایستادن مقابل نیروهای تا دندان مسلح نکبت را ندارند، حالا از بنیاد کندن نظام ضحاک پیشکش، و آپوزیسیون برون مرز هنوز دارد دنبال خودش می‌گردد، صاحبان دنیا ایستاده‌اند و تماشا می‌کنند که ایران در گودال خودش، خودش خشک بشه بیفته.

آخر در خطه ایران افتاده و تکه پاره شده و تبدیل به جمع کشورهای کلوچه‌ای ایرانستان شده آتی، اگر بجای یکی مثلا پنج شش تا دکتر آیت‌الله یا دیوث یقه آخوندی یا دیگر جنم‌های مسلمان فکلی-کراواتی سرکار باشند، برای منافع صاحبان فعلی دنیا بسیار بهتر است. نه؟…

چون هم سرشان گرم نزاع با همدیگر نگه داشته خواهد شد و بازار جنگ و افزار و خدمات جنگی فعال و گرم خواهد ماند، و هم هر تک تک پاپت های مذکور در جهت جلب رضایت و حمایت اربابان برای بقا در مسند قدرت، مطیع دربست و مجری بی چون و چرای خواسته هایشان خواهند بود.

مرسی که به افکارم عنایت فرمودید. نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

  1. پیاله چی عزیز
    اتفاقا کابل به من ثابت کرد که دقیقا همین است که نوشته ای. سیاست زمین سوخته در خاورمیانه با قدرت تمام از سوی غرب دنبال می‌شود و اصلا هم مهم نیست چند نفر نابود می‌شوند. رژیم آخوندی هم این را می‌داند و با خیال راحت جلو می‌رود.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s