بی بی بیا

دوستان، این بازگشت عنقریب بی‌بی نتانیاهو به قدرت در اسرائیل، آب که چه عرض کنم، لاکن گلاب به رویتان، جیش مستانه روانه کرده به خوابگه مورچه های چپ و لیبرال و شاخه های دولت سایه یا همان دیپ استیت در آن دیار…

آقا، شروع کرده‌اند یک قشقرق و وا یهودایی راه انداخته‌اند که بیا و ببین!…

در همین تیتر عکسی که برایتان از هارِتض، چپ ترین چپول رسانه اسرائیل، آورده ام و با زیرخطی های قرمز نشان داده‌ام، عنوان کرده‌اند «کابوس راست افراطی» و نیز «ضربه‌ی مهلک پیروزی نتنیاهو بر یهودیت!»

و بعضی هایشان هم طبیعتا باید تعویض شلوار لازمشان باشد چون بعد از آن همه بلایی که همه شان دست به یکی کردند و بر سر کار و زندگی بی‌بی آوردند، نتوانستند کارش را تمامش کنند و او دارد ظفرمند بر ‌می‌گردد!

یعنی گازانبری بهش حمله کرده بودند ها!… از یک سو یک همه اتهامات فیک فساد هوار و بر سرش آوار کردند و اصلا کم مانده بود که بیافتد زندان. و ازطرفی دیگر زیرآبش را در انتخابات طوری زدند که با یک رای! به ائتلاف چپ به سرکردگی گاگول ماستی بنام نفتعلی باخت.

ولی دارد بر می‌گردد… دارد می‌آید تا انشالاه به چپ بین الملل و عوامل ملا دوست تروریست پرورشان در اسراِئیل و آمریکا نشان بدهد که یک من ماست چقدر کره می‌دهد و همچنین به قول آمریکایی ها «پوست گربه را چطور باید کند!»

دست و نوش دعا به آسمان برای بی‌بی بلند داریم.

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش, اخبار مَخبار!...

برچسب‌ها:, , , , , , ,

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s