کریسمس مبارک

کاملاً تسلیم خدا شو، غوطه ور در دانش رهایی بخش و آگاهی از اینکه تو خود خدایی، و بنابراین هر شرایطی را که مجموعه بدن-ذهنی ات تجربه می کند بپذیر، نترس، و ناامید نشو، زیرا همانطور که آن فقط دارایی تو است، تو مجموعه بدن-ذهنی ات نیستی.

آن فقط وسیله نقلیه موقتی توست، در حالی که تو در خود، فناناپذیر و ابدی هستی.

تو همیشه بوده ای، هستی و خواهی بود. تو هرگز متولد نشده‌ای و نخواهی مرد. تو از ازل، چرخه پس از چرخه، زندگی را تجربه کرده ای و زندگی فعلی ات فقط آخرین اپیزودی در آن فرایند است.

این نور حقیقتی است که بسیاری به آن نیاز مبرم دارند و فقط برخی به دنبال آن، تا راه شکنجه بار خود را در حالی که در تاریکی و رنج سرگردان هستند، روشن کنند.

عیسی، که ما تولدش را جشن می گیریم، سعی کرد با تمام وجود و جانش آن هدیه را به بشریت بدهد. هدیه روشنگری به حقیقت خود با نور مطلق حق. این حقیقت که تو خود خدایی.

کریسمس مبارک

Surrender totally to God, immersed in the liberating knowlege and awareness that you are God in the self, and thus accept whatever condition that your body-mind complex is experiencing and fear or fret not, because as it is merely your possession, your body-mind complex is not who you are.دسته‌ها:English, نوش نگارش

برچسب‌ها:, , , , , ,

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: