خانم هما سرشار، عذر بخواه

آخر چرا مردم دارند آدرس اشتباه می‌دهند؟ چرا دارند مغلطه و تظاهر به اشتباه شنیدن می‌کنند؟

بروید و ویدئوی مصاحبه رضاشاه دوم را دوباره به بینید. به انصاف خداوند، کی و کجایش ایشان از کسی وکالت خواسته؟…

شایسته است که این را خانم محترم هما سرشار، که یادگار دوران خوب و رویایی خدابیامرز هستند، و نیز آن دگوری حراف که هزاران نفر را هرروز سر کار می‌گذارد و امثالهم، بفهمند:

شاه ما در پاسخ به سؤالی در آن مصاحبه، در مقطع مورد بحث، نکرد جز اینکه وضعیتی را تبیین و روشن کرد، و شیرپاک خورده هایی لاجرم متاثر شدند و خود جوش رفتند کارزار «من وکالت می‌دهم» را در چنج دات اُرگ راه انداختند و فعالیت ناب مدنی بدانوسیله از خود نشان دادند. نوش والاه… باور کنید خودم هم بلافاصله به فکر انجام کنشی مشابه با شنیدن سخنان اعلیحضرت افتاده بودم که جنابان «احسان کرمی» و «دکتر پژمان» بدون معطلی آن را انجام دادند و اکنون در حین تحریر این سطور که چک کردم جمعا نزدیک نیم میلیون امضا جمع‌آوری شده.

ولی همه آنانی از ما، که  به تاریخ اخیرمان و حقیقت تلخ آنچه که به خاندان ایران ساز پهلوی روا داشتیم بی شبهه واقفیم، شهادت می‌دهیم که حقیقت این است که اسم درست و مناسب این کارزار «من وکالت می‌دهم» نیست. نمی‌تواند باشد!

اعلیحضرت بایستی به حق از همه‌مان طلبکار باشند، گرچه آن روح محجوب بی‌گناه همیشه فقط سعادت ایرانیان را می‌خواهد و نیازی به هیچ چیز از هیچ احد ایرانی ندارد منجمله وکالت او و بابای الدنگ ۵۷تی‌اش برای هیچ چیزی…

این ایرانیان هستند که او را اکنون نیاز دارند، نه برعکس. او به کمترین چیزی از ما خیل نمک نشناس پر ادعای ظالم محتاج نیست.

بله.  #پادشاها_جان_مادرت_وکالتمان_را_بپذیر_ما_۵۷تی_نیستیم_اونا_غلط_کردند_به_کمکمان_بشتاب هشتگ و عنوان بهتریست که مناسب «کارزار وکالت» است!!

از سوی وحشتناکی دیگر، اشتباه بزرگ و موهن خانم سرشار، لاکن این است که تلویحا گفت که عوامل ملاها شاید نفوذ کرده و رضاشاه را گاگول گیر آورده و تخم لقی به عنوان «وکالت خواهی» را در دهانش شکسته‌اند و او آنرا در مصاحبه‌اش با من و تو مطرح کرده، و لذا هما خانم از آن بابت متاسف و نگران است!!!

عجب!!!

خانم سرشار از شما عیب است به خدا*. معذرت بخواهید. شما توهین بزرگی مرتکب شدید!!!

رضا شاه دوم را به چه حقی در کلام زشتتان گاگول متصور کرده‌اید؟ ۴۳ سال است در آمریکایید. اگر انگلیسی بلدید، آیا هرگز شنیده و یا خوانده اید که :

If you have nothing nice to say, don’t say anything at all

ترجمه: اگر چیز خوبی برای گفتن نداری، [پدرت خوب، مادرت خوب،] أصلا چیزی نگو!

نیز،  درباره اینکه چرا «فقط!» نزدیک به نیم میلیون از میلیونها نفر ایرانی کارزار را امضا کرده‌اند، اینکه:

شما را پارادایم شیفت لازم است چرا که در دامنه و میدان اشتباهی دارید چرت می‌بافید. کمیت تعداد امضاهای ماها را اولا با تعداد آنهایی که کارزار «وکالت نمی‌دهیم» را امضا کرده‌اند مقایسه کنید تا گوشی بدستتان بیاید، و ثانیا، آیا واقعا خودتان را دارید اینگونه وقیحانه به کوچه علی چپ می‌زنید و تظاهر می‌کنید که ایرانیان اکثرا همیشه خاموش را نمی‌شناسید ؟!!

ما همان هایی هستیم که در طی اعصار و قرون همیشه با لمپنیت تنبل خودخواه ترسویمان ترجیح داده‌ایم خاموش و تماشاگر بایستیم. از زمان هجوم و غارت سکندریون و تازیان و مغول ها بگیرید و برسید تا ملاها.

به وقتش، رفته‌ایم، و اگر برایش تخمه آفتابگردان نخریده‌ایم، ساکت ایستاده ایم و می‌ایستیم و تماشا کرده‌ایم جوانانمان را جلوی چشممان به حلق آویز زجرکُش کنند!!

از کِی  بوده که شما آن خصلت خاموش ایرانی جماعت را فراموش کرده‌اید؟!… عذر بخواهید از پادشاه، خانم سرشار. بدجوری آخر عمری گاف دادید!

همین بیش از نیم میلیون امضا  که وارد شده، در مقایسه با آمار حرکت ضد آن، همراه با درنظرگیری فاکتور جمعیت همیشه خاموش فوق‌الذکر ایرانیان در محاسبه، همینک ثقلیت آماری لازم «مشروعیت»  را دیگر برای پادشاه حی و حاضر کرده است. به شادمانی ما و خاک بر سری بدخواهان همیشه ریگ به کفشان باد!

اینک دیگر فقط و تنها به حسب حرف رضا شاه دوم نیست، و دنیا به نحو مستند می‌داند که رضاشاه پهلوی دوم وکالت مردم ایران برای نمایندگی و مدیریت منافع ایرانیان در سطح بین‌المللی را دارد.

بترکد، تخم چشم دگوری و خاک برسرش باد هر زشت سیرتی که نتواند دید.

نوش…

https://www.facebook.com/fardadfarahzad/videos/1342481996552428/دسته‌ها:نوش نگارش, بازتاب ویژه

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s