دیلم عزوجل؟

اسم پروژه هست «رادز-فرام-گاد rods from god». ترجمه پیاله‌ایش لاجرم می‌شود: «پیکان خداوند» یا «دیلم عزوجل!»

برنامه پیکان خداوند تا آنجایی که می‌توانم حدس بزنم کار و هنر و به اصطلاح بیزنس اصلی نیرویی فضایی آمریکا، که آن را حضرت ترامپ افتتاح کرد، می‌باشد که دولت حاج یوسف هم در بودجه اخیرش حسابی چربش کرده است!

این دیلم یا میله ها از فلز تنگستن ساخته شده اند و با ۳۰ سانتیمتر قطر و ۶ متر طول نزدیک به یازده هزار کیلو وزن دارند و لذا پس از رهایی از ماهواره حاملشان در مدار و سقوط آزاد، در زمان اصابت با زمین سرعتی نزدیک به ۱۰ برابر سرعت صوت خواهند داشت.

در نتیجه چنان اصابتی، این دیلم ها می‌توانند صدها پا در بتون فرو بروند و انهدامی ایجاد کنند که قدرت تخریبی مانند انفجار یک بمب اتمی خواهد داشت لاکن بدون اشاعه آلودگی هسته‌ای رادیواکتیو.

بالاخره باید بهانه‌ای برای استفاده میدانی از این سلاح که فقط آمریکا پول هزینه اش را دارد ( دانه‌ای ۲۴۲ میلیون دلار برای قرار دادن در مدار فضا!) فراهم شود که به نظر می‌آید در آن راستا خامنه‌ای و اوباش سپاه پاسدارش دارند خوب نقش ایفا می‌کنند!

پس الان سؤال بسیار مهم تاکتیکی برای چین و روسیه و کنج‌کاوی اهالی پیاله ‌سرا در نوش‌ آباد علیا این است که چند تا از این پیکان ها را آمریکا الان با نیروی فضاییش در مدار زمین دارد؟

والله اعلم، با چند تا دیلم!

نوش…

https://www.businessinsider.com/air-force-rods-from-god-kinetic-weapon-hit-with-nuclear-weapon-force-2017-9دسته‌ها:نوش نگارش

برچسب‌ها:, ,

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s