نتنیاهو: دروغ می گفتند و می گویند

Screen Shot 2018-04-30 at 1.35.55 PM
امشب پس از مکالمه تلفنی با پرزیدنت ترامپ، بنیامین نتنیاهو نخست وزیر اسرائیل «بزرگترین موفقیت جاسوسی اسرائیل» را در بدست آوری و افشای اسناد و آرشیو هسته‌ای مخفی جمهوری اسلامی، از جمله پروژه مخفی طراحی، ساخت و آزمایش سلاح هسته‌ای «عماد» که به گفته او شواهد و مدارک جدید و ثابت کننده عملیات هسته ای مخفیانه، غیر قانونی، و البته برجام شکن ج.اس. هستند به مردم کشورش و دنیا تشریح و توضیح داد.

نتنیاهو گفت که اسناد سری هسته ای ایران که اکنون در اختیار اسرائیل هستند و از آرشیو سری اتمی ایران درآورده شده اند، ثابت می‍کنند که حکومت ایران مکررا به آژانس اتمی سازمان ملل در اینکه به دنبال تسلیحات هسته ای نبوده و نیست دروغ گفته و پس از امضای برجام نیز به تلاشهایش در مخفی کردن فعالیت های هسته ایش شدت بخشیده.

نتنیاهو می گوید چند هفته پیش اسرائیلی ها در طی یک عملیات موفقیت آمیز بزرگ جاسوسی توانستند به مقدار وزن نیم تُن مدارک و اسناد از انباری در جنوب تهران که از بیرون متروکه و درب و داغان به نظر میرسید ولی گاوصندوق های بزرگی در آن ردیف بودند دست یابند، و از جمله، به پروژه مخفی طراحی ساخت و آزمایش سلاح هسته‌ای «عماد» دسترسی پیدا کرده اند.

به گفته نتنیاهو آمریکا همینک این مدارک را نیز در اختیار دارد و صحتشان را تایید کرده و قرار است که این مدارک با کشور های دیگر و همچنین آژانس اتمی به اشتراک گذاشته شوند.دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s