نیروی هوایی عراق! سوریه را بمباران کرد

Capture

دوستان،
نوش…

اول، ما داستان داعش را باور می‌کنیم و می‌گذاریم به یادمان هم، البته با اجازه‌ی از مابهتران، بیاید که چطوری آمدند و با لباسهای نینجایی و کلاش و آرپی‌جی و وانت های تویاتای سفید صفر کیلومتر ردیف … و مثل چاقوی داغ روی قالب کره، به بطن نرم عراق بی‌دفاع و سر و سامان فرو رفتند و تکه ای از آن را به شکل و فُرم هیولای فرازمینی وحشتناک ساخت هالیوود «اِلیِن Alien» روی نقشه بلعیدند و سربازان جوان آن را دست جمعی بدون شلوار از پادگان ها بیرون دوانده اعدام کردند و ویدیو ساختند و پخش کردند، سرها بریدند و ویدیو ساختند و پخش کردند، سرهای بریده را در میادین به نوک تیز میله های نرده ها نصب کردند و ویدیو ساختند و پخش کردند، و خلافت اسلامی شان را برقرار کردند… کامل با پرچم هایی که اتفاقا اگر قرار باشد درست و از بالا به پایین خوانده شوند می‌گوید: « الله رسول محمد» است!!

بله دیدیم و باور کردیم و و یادمان هم می‌آید که نظر کلی عام هم آن هنگام نسبت به عراق این بود که اصلا عراق یعنی چند من، که ارتش و نیروهایش کیلویی چند باشند؟
جان پیاله این طور نبود؟!…
بله یادمان هست…

حالیا ببینید که چطوری شب مثل مهدی کروبی معصوم خوابیدیم و بی‌خبر صبح بیدار شدیم و دیدیم جل‌الخالق عراق هم نیروی هوایی پیدا کرد و هم رفت روی دیرالزور سوریه بمب ریخت تا هیشکی نتواند مثل آنها داعش را بمباران کند!!

باشد. رأينا و آمنّا!…

ایشالا همه دیگه نوبت بمبارانشان را روی سر بدبخت سوریه انجام داده اند، منجمله کلاغ معلوم‌الحال داستاندار! و محض رضای خدا کسی کلاهی به سر سوریه کرده و یا چتری به دست داغان ناتوانش بدهد…

نوش…

این نوشته در نوش نگارش ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s