دیگر این نیست که آیا این رژیم سقوط خواهد کرد

Capture

دوستان،
نوش…

همین دیروز بود که در بطن متن «گربه نره» به عرض شریفتان رساندم که اگر شوالیه شیردل آمریکا با همین فرمان که گرفته پیش برود، بی سوخت و سوز و فقط دیر یا زود، مافیای هیولاها را به اسقاط و جارو شدن رهنمون خواهد شد…

حال دربیابید شاهد پیاله‌چی را، که تخم چشمش ترکانده شود با همان نوک ناهنجار قلمش اگر ادعایی داشته باشد و یزدان نکوهیده بخواهد «ایگو Ego» بپروراند، ولی ببینید و نوش گفته و بزنید توی رگ که چگونه سناتور محافظه کار هم ایالتی سفیر آمریکا در سازمان ملل، یعنی بانوی خردمند و پولاد عزم نیکی هیلی از کارولینای جنوبی شاهد از غیب ما در آمد وعین آن که قلم با جوهر باده دوش نوشت و بیش، اِیوَل‌تر و به نوش پیاله گفت!…

لاجرم برداشتم آن قسمت از ویدئوی مصاحبه امروز ایشان را گلچین، و برایتان ترجمه‌ی باده و پیاله پیموده نمودم…

قابلی ندارد و اهل فن و اساتید گرام، عیوب وکم آوریهایش را اول ببخشند و بعد لطف کرده و روشنگری نمایند.

نوش…

*-.-.-.-.-.-.-.-.-.*

مجری: میخواهم در باره ایران حرف بزنم. امروز از جانبتان گفته‌هایی (در توئیتر) خواندم و آن این سوال را برایم موجب شد: چند سال پیش (جنبش سبز؟!) آیا تفاوتی برای شهروندان ایرانی میکرد اگر کسی مثل شما با بیانیه تان از خیزش مردم ایران حمایت می‌کرد؟… شما خیلی محکم و موکد بر این باورید که الان دوباره وقتش است که از هر خیزش و یا انقلابی در ایران حمایت باید کرد. چه خبر است و چرا؟

لیندسی گراهام: (اول خطاب به پرزیدنت ترامپ) پرزیدنت ترامپ: اگر این را میشنوید [بدانید که] کاری که دارید با ایران میکنید و خوب دارد الان نتیجه می‌دهد، کاریست که خیلی پیش ها وقتش شده بود که انجام شود.
شما این رژیم را دقیقا آنچه و آنگونه که هست میبینید. این یک رژیم آدمکش است با محور یک فلسفه مذهبی که هرگز اجازه نخواهد داد ایران روزی عضو صلح جویی از خانواده ملل دنیا بشود.

آیت الله یک نازی مذهبی است. او خواهان [جااندازی] یک اَبَرمذهب است. او میخواهد اسلام را ( به دلخواه خود) تصفیه کرده، اسرايیل را نابود ساخته، و بعد به سراغ خودمان بیاید. [اصلا کلمات] «آیت الله» و «صلح جهانی» باهم در یک جمله گنجانده نمی‌توانند شوند. شما آیت الله را مثل داخل رینگ بوکس بازی، [فرسانده و پشت] به طناب آورده‌اید.

به متحدین اروپاییمان: رسوا کننده ومایه‌ی شرمتان است که این رژیم را بجای مردم ایران برمی‌گزینید و می‌خواهید با این مرد (آیت الله) کاسبی داشته باشید؛ کسی که خاورمیانه را شقه شقه کرده است و رک میگوید میخواهد اسرائیل را نابود کند و بزرگترین کشور حامی تروریسم است.

اگر پرزیدنت ترامپ این کارش را [بابردباری] ادامه دهد، [سرانجام] بیزنس های اروپایی اقتصاد ما را به ایران ترجیح خواهند داد، و دیگر این نیست که «آیا این رژیم سقوط می‌کند…» فقط این مانده که «کِی سقوط خواهد کرد» اگر ما آن را تحت فشار نگهش داریم. و فکر می‌کنم که [سیاست ترامپ] دارد درست کار می‌کند.

مجری: می‌دانید که رئیس جمهور ایران این هفته گفت که می‌خواهد ببیند آیا ما می توانیم «صادق» باشیم (خنده‌ی استهزای گراهام) و آیا ما به دنبال دیل دیگری هستیم. به نظرم شما زیاد حال مطرح کردن [بحث] «صداقت» را ندارید!
قبل از اینکه بروید [یک سؤال دیگر دارم]: [راستی] وقتی که با پرزیدنت گُلف بازی می‌کنید، آیا [عمدا] می‌گذارید او برنده شود؟

گراهام: من بهترین سعی‌ام را [هر دفعه] می‌کنم تا از او ببرم، ولی اصلا نمی‌توانم…
(قه قه مجری)
برای پیروزی من مقابل او، اولا او باید ۸۰ ساله شود و همچنین قدر امتیاز بازی گلفم تا درجه‌ی ۸۰ ارتقا یابد…

مجری: ای بابا گوش کن [چی میگی…] (خنده‌ی ملوس…)

گراهام: لاکن او (ترامپ) میزبان بسیار بزرگوار و مهربانیست. خیلی باحال [و خوش مشرب] است. کارش درست است. ایاممان به کام است، و هیچ گونه توافقی با ایران احتمالا ارزشی ندارد که داشته باشیم.
فقط می‌‌خواهم از پرزیدنت ترامپ قدردانی کنم از بابت ری‌سِت (ازنو به کنش اندازی) سیاست خارجه‌مان (در قبال و مقایسه با سیاست خارجه اوباما) و رهبری در جلو و پیشاپیش (نه از عقب مثل اوباما) کارزار جنگ علیه دیکتاتورها و رذل و اوباشانی مثل آیت الله .
ما رژیم چنج [در ایران] را بدون شلیک گلوله‌ای به انجام خواهیم آورد.

مجری: مرسی سناتور…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s