بشار بی‌ادلب بیشعور!

Capture

دوستان،
نوش…

خبر بسیار جالبی را «دیلی بیست» عصر دیروز منتشر کرده که هنوز شنیدنی است:
نیک می‌دانیم که بشار گردن به غایت ناقص‌الخلقگی دراز، از اولش هم با چیز خودش نبود که داماد بود؛ چون عملا از ۲۰۱۲ به اینور برایش ارتشی باقی نمانده بود…
آنکه و آنچه که دولت سوریه را، که عملا فرضی است ولی رسمی روی کاغذ و لیست سازمان ملل وجود دارد، زنده نگه داشته بود و داشته، سپاه ولایی و نیروهای نیابتی‌ اش به همراه حزب الله بوده.
حال کمی بعد از اینکه شنیدیم نصرالله به آقا نوچ گفت، حالا می‌گویند که باقیمانده‌ی سپاه در سوریه و قره قوروت های وارداتی‌اش هم حال و حوصله‌ی جزغاله و تکه پاره و سوراخ سوراخ شدنشان یوخدور چون جمعا تعداد همه نیروهایشان نواحی ۲۵ هزار تن است در حالیکه تعداد رزمنده های آپوزیسیونی که میخواهند از ادلب بیرون برانند نزدیک ۱۰۰ هزار تا!… یعنی عدم وجود نیروی زمینی که همراه با حملات هوایی به داخل ادلب پیشروی کند متاسفانه فیس باد فتح‌الفتوحشان را به نحو رقت باری درآورده!..
ولی من میگویم آنها حتما هم به نصیحت و هشدارهای مکرر پیاله‌چی که دلش همیشه برای زن و بچه های بی‌گناه و بی‌سرپناهشان وقتی فدای تخم چپ آقا در برونمرز سقط می‌شوند بسیار می‌سوزد، یواش یواش و حتما بعضی هم یهو و یواشکی! گوش کردند…
تا حالا هم بمباران های هواپیماهای حلبی پاره پوتین کاری به پیش نبرده و آخر کلام اینجوری نمیتوانند دولا دولا ادلب را بگیرند، مگر اینکه اقدام به حمله هوایی شیمیایی و کشتار جمعی با تلفات زیاد شخصی بکنند که معلوم است از ترس ترامپ شیردل کسی چنان بیضه‌ای به بازار نمی‌خواهد متاع کند!!!
لذا از میدان دارد خبر می‌آید که فعلا رهاسازی ادلب بدست نیروهای سلحشور دولت سوریه! به تعویق افتاده و آنهایی که قرار است بروند و آزادش کنند فعلا نشسته‌اند و دارند حکم بازی می‌کنند و به اون آهنگ لوییس دل مار که برایتان آوردم گوش می‌دهند!!!

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s