در عراق با سپاه باش و تحریم شو!

Screen Shot 2018-09-13 at 3.36.02 PM

دوستان،
نوش…

وقتی ازشان پرسیده میشود که شما ها اصلا در سوریه چکار دارید میکنید و چرا آنجایید؟ ج. اس. ادعا دارد که عواملش در سوریه اند چون این «دولت» سوریه بود که از آنها دعوت کرده بیایند به کمکشان!

لاکن، کدام به قوزک پای خاله اش خندیده ی عراقی بود که دعوتشان کرده که در همه جای آن بلاد و تا در هُم فیها خالدون زادگاهشان هم حتی باشند؟!…

خُوب، فعلا که پدرشان را در سوریه درآورده و عقیمشان کرده اند آنجا، و برای معضل بازوی چلاق نیابتی آقا در عراق هم راه حل آن را مجلس نمایندگان آمریکا دارد به سلامتی تان مطرح و به زودی مصوب می‍‍‍کند:

بسیار زیرکانه برداشته اند و میخواهند روی هر نهاد، شخص کله گنده، و یا گروهی که مرتبط با سپاه پاسداران درعراق شناخته شود تحریم بگذارند، و دیگر لازم به گفتن نیست که چقدر تحریم در دولت ترامپ با تحریم بازی های زمان اویی که فقط مستاجر کاخ سفید بود فرق دارد.

همین الانهاش هم عراقی ها نشان داده اند که دل خوشی از دخالت های ملاهای برونمرزشان در سیاست کشورشان ندارند و اتفاقا پریروز قصد داشتند کنسول ج.اس. دودی درست کنند تا همراه ماهی دودی اربعین با شوید پلو سِرو شود!!!

و حالا هیچکس نه هوسش و نه حال و حوصله تحریم شدن توسط دولت ترامپ در عراق را ندارد و بیان همه بیزنس و دل جماعت داده به دیل است!… و خواهید دید به چه سرعتی آنهایی که دیروز نیابتی های مش قاسم بودند فردا به سلامتی کینگ ترامپ نوش خواهند گفت و روی پوسترهای مش قاسم و خامنه ای تمرین تیراندازی خواهند کرد!….

دم کنگره آمریکا گرم. چنین اقدامی در بی معنی کردن بیزنس قم و قمبلی های ج.اس. در عراق بسیار موفق بوده، و صادقانه و صمیمانه ترین دعاهای آیت الله سیستانی را به دنبال خواهد داشت!…

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s