حمله اسرائیل به قدس و حزب الله و غیره در قنیطره

Capture

دوستان،
نوش…

قنیطره ویران شهرکی است بسیار نزدیک به تپه های جولان در سوریه که اغراق نیست اگر بگوییم از آنجا میشود حتی با تیر و کمان و تفنگ بادی هم به مرز اسرائیل با موفقیت شلیک کرد!…

سال پیش همین موقع ها، دیگر اواخر اقامت نسبتا طولانی بخشی از آپوزیسیون سوری مستقر در قنیطره رسیده بود، در حالی که اسرائیلیها نه تنها آنجا باهاشان کاری نداشتند، بلکه نمی‌گذاشتند بهشان زیاد هم بد بگذرد و حتی مجروحینشان را نیز مداوا و یا حتی بستری می کردند…

لاکن چنانکه افتد و دانی، قضا و قضیه سیاست عوض شد و، بسم الله، مثلا ‹ارتش سوریه› هشت ماه پیش به کمک نیروی هوایی روسی آن منطقه را پس گرفت و آپوزیسیون هم با بیمیلی کشید بیرون و رفت گویا به ادلب.

ولی حقیقت برنامه این بود که بجای سربازان واقعی ارتش سوریه، که همچین چیزی نزدیک به ده سال است که وجود واقعی چندان ملموس و منسجمی ندارد!، مشتی اشکول قدسی و حزب اللهی به همراهی تعداد معتنابهی از شاسکول های شیعه وارداتی از اونور خراسان و بلوچستان آمدند و با یونیفرم های ارتش سوریه بر تن شروع به کار و موضع سازی تاکتیکی در آنجا محض رضایت و خرسندی سردار مش‌قاسم گل کردند.

اسرائیلی ها هم نه فقط چون اهل خوردن مغز خر نیستند، بلکه چون حواسشان جمع است و کارشان درست است از همان اول می دانستند چه خبر است و آنها را زیر نظر داشتند.

باری امروز اسرائیل رفت و با پهپاد و توپخانه فکشان را پیاده و دود در دهان هایشان کرد. در عکس ضمیمه هنوز بخشی از آن دود را می‌بینید که به آسمان بلند و نمایان است!!!

چرا حالا بعد از هشت ماه؟…

حدس های مختلفی هست برای آن، منجمله اینکه می‌گویند رئیس جدید ستاد نیروهای مسلح سوریه آمپرش قدری بالاتر از قبلیش هست و تازه سر کار آمده و خواسته یک ضرب شستی نشان بدهد تا جماعت حواسشان به حضور بیگلر بیگی در کارزار جمع باشد و بروند ماست هایشان را کیسه کنند!

فعلا معلوم نیست در نتیجه این حمله اخیر چند تا دیگر به شمار بیوه ها و بچه های بی‌پدر آنهایی اضافه شده است که به عنوان «مدافعین حرم» به سوریه رفتند و برای یساری آقا و پسرش مجتبی در خاکریزهای سوریه سقط شدند.

ولی شرط می‌بندم آن حاج آقاهایی خود و آقازاده هایشان ترجیح می دهند بجای رفتن به حرم و دفاع از آن، پیش صنم و دم و دستگاه لاکچری خود بمانند و حال دنیا را بکنند، خوب میدانند کدامین تازه بیوه ها باب دندان و آکبند و جمع جور برای صیغه اند!!…

سرداران، هنوز در سوریه‌اید؟؟!!… خاک برسرتان…

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s