فصل شکار خودشان را آغاز اعلام کردند!

pompeo-twitter-05082019

آخر بگو عقل! بگو انیشتن!!…

آقا می شود این نابغه های رژیم خفه خون بگیرند محض حفظ جان خودشان و جلوگیری از ویرانی مملکت سه روز هیچ چیز نگویند؟! بابا خناق که نخواهند گرفت اگر آن فک لامصب را دو سه روز محض رضای رمضان و اسلام عزیزشان ببندند و تعطیل کنند؟؟

همینست دیگر… وقتی برمیدارند یک مدرک دکترای نا بحق در گلاسکو به ناف کوتوله ای میبندند که انگلیسی لازم برای خواندن متن بارک الله مدرک جعلی اش را هم بلد نیست و بعد هم میکنندش مِستِر پرزیدنت، امر بهش مشتبه می شود که واقعا کاره ایست و لذا باید هی اظهار نظر کند و فکرش را هم نمی کند که پیامد گفته هایش چه میتواند بشود…

کمتر از دو روز پس از اعلام قصد ج.اس. به بازگشت به فعالیت های هسته ای، مایک چون تانک پومپئو قهرمان همه وزرای خارجه آمریکا امروز گفت:

«این اعلام از سوی رژیم ایران که قصد دارد برنامه هسته ایش را گسترش دهد، به چالش کشیدن قواعد بین المللی و تلاشی بارز و گستاخانه برای گروگان گرفتن جهان است. ما از جامعه جهانی می خواهیم رژیم ایران را برای تهدید به گسترش برنامه هسته ایش مسئول بدارد.»

این بیان پومپئو یک ترجمان دوجانبه دارد که هیچ یکش الحمدولاه! برای رژیم خوب نیست:

یک- راه محکومیت ایران از طریق شورای امنیت و دستور توبمیری آن نهاد به متوقف ساختن برنامه های هسته ای اکنون هموار شده که البته رژیم رعایت اگر نکند که نخواهد کرد بعد مشروعیت به شورا می دهد که تصمیمات امنیتی علیه رژیم اتخاذ کند و ووو….

دو- خیلی خیلی کوتاهتر از راه بالا، حالا که چو گریز رژیم به سوی ساخت بمب هسته ای به میان انداخته شده، راه توسل به اقدام نظامی پیشدستانه به منظور بازداری توسط آمریکا، اسرائیل، و دیگر مؤتلفین اکنون باز و فصل شکار روباه عمامه دار نیز اکنون آغاز اعلام شده…

الغرض برای ما فرقی نمیکند اعلام آغاز فصل شکار روباه مکار.

چون ما خیلی وقت است که رفته ایم گل نسرین بچینیم!…

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s