قر اساسی با ساسی؟!

sasy

کجایید جماعت، نوش؟!

دیده اید چگونه مرد جوانسال «ساسی» نامی چه ولوله ای از شادی براه و همه نسل سیندرلا ها و پسا سیندرلا هارا به رقص و قر صادره از لوس آنجلس در مدارس و کوی و برزن ایران انداخته؟!… بابا دمش نوش!!!

کار به جایی کشیده که علی مطهری، نايب رئيس مجلس که تولید به مثل کریه المنظر بابایش ملا مطهری است، هموی گوربگور که ایرانیان را بخاطر چارشنبه سوری احمق و خر نامید، خواهان برکناری مدیران مدارس «شادی خواه» شده!…

حال، ما به بچه های جوان ایران که می خواهند جنتلمن و عشق باشند و قر بدهند می گوییم نوش و حتما از پشت رایانه ها و ویدئو گیم ها پاشوند و قر بدهند تا مثل من پیر کمرشان خشک و قفل نشود و هر حرکت کوچکی را با درد بی امان توام،.. گرچه نوید می دهم که روزی همه باهم به شادی قر خواهیم داد…

لاکن شعر یا لیریکس این آهنگ شاد که همراه است با نماهنگی پر رنگ و انرژی، جاییش کمی برایم مشکوک میزند، پس گفتم به شما هم در میان بگذارم تا خود قضاوت کنید:

در جایی آقای ساسی میخواند:

» فاز مثبتا رو نگیر که پیک چند باری دستت دیدم ♭♪/
اینجا تهرانه اگه شاخ بشی کار دستت میدن♭♪/ »

اینجا می‍بینیم که ساسی به بچه های شیفته خود و فرهنگ پاپ آمریکایی-کالیفرنیایی که برایشان نشان میدهد، توصیه میکند که به قر دادن و لب دادن و لب ستاندن و تحسین و تمجید اندام و قوار همدیگر بسنده کنند، لاکن به دنبال فاز مثبتا و شاخ شدن نباشند که کار دستشان خواهد داد!!

آخر این مثبت ها کیستند و نباید تامل کنیم به چه جهتی آخر عنوان مثبت گرفته اند؟! و چرا تعامل با آنان ممکن است ما را به گزینش کردن طریقت شاخی در تهران بیانجاماند؟!
و به علاوه، اساسا و دقیقا چجور و چه جهت شاخ شدنی را آخر این آهنگ به آماج خود دارد؟!…

از سویی دیگر، بالاخره ملاتاریا اگر مطمئن بود مردم در خیابان هرگز فراتر از قر دادن کار دیگری نخواهند کرد که هیچوقت از خیابان آمدن مردم که بیمناک نمی شد و برایش مزدور های جورواجور هزینه و وارد نمیکرد که!!

آیا پیام و منظور این ویدئوی آقای ساسی قرار است جنبه سوپاپی نیز داشته و آرام و منفعل ساختن انرژی متراکم شده در نسل جوان و اولترا جوان را به بطن برنامه اش دارد؟!

انشالاه که گربه است و چنان نیست!!…

باری، دعوتتان میکنم که ویدئوهای کوتاه زیر را مرور و ملاحظه ای بفرمایید. به وقتش می ارزد.

به ترتیب خواهید دید نماهنگ اصلی موضوع مطلب، صدای ملا مطهری از جهنم که ایرانیان را احمق و خر مینامد، و هلهله و پایکوبی شادمانه بچه ها در همراهی با این آهنگ و شعر در مدارس.

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s