باج خواهی، تقلاهای آخر، و درد دلیم!

Screen Shot 2019-06-18 at 10.21.23 AM

دوستان،
نوش…

نه تنها دیگر همه باور دارند حمله به تانکر ها در دریای عمان کار آقا و اراذلش بود، بلکه اجماع نظری که در آفاق دیده میشود این است که خاک برسرها دارند فوق زور زدن و تقلای مذبوحانه را پیش از ذبح رژیم ولاییشان نشان می‌دهند…

برای همین است که میبینیم دنیا دیگر خمیازه می‌کشد با خواندن یک خبر دیگر از انفجاری روی آب و پرتاب فشفشه‌ای دور و ور نیروهای مستقر ایالات متحده در منطقه…

پس همان دیروز همزمان با توسل مجدد رژیم به باج خواهی هسته ای اتفاقات جالبی در منطقه افتاد که در پیاله انعکاس پیامی را داشت:

همزمان با انتشار شواهد بیشتر دست داشتن سپاه در حمله به تانکر ها و اعلام افزایش سمبولیک ۱۰۰۰ نفری به تعداد نیروهای مسلح ایالات متحده در منطقه، انفجاری نیز در یمن رخ داد و پس این پیام ز سطح می منعکس شد که: دست از ترقه در کردن روی آب بردار که ما از تو بهتر بلدیم چجوری یواشکی چیز در کنیم!

گزارش ها حاکی بر اینند که دوشنبه ۱۷ ژوئن انفجار یک موشک بالستیک پیش از پرتاب در پایگاه هوایی الدلیمی واقع در شمال صنعا پایتخت یمن، به کشته شدن شماری از موشک پرانندگان سپاه و آدم های بیخودی که به درد هیچ کس و هیچ چیز نمیخورند انجامید. شاسکول ها سعی داشتند یک موشک بالستیک را پرتاب کنند که پیش از پرتاب منفجر شد و شماری از شساکیل فارسی زبان و تعدادی از تخم سگ های حوثی درجا کشته شدند.

آقا حوثی های یمن هم که از مریخ نیامده اند، آمده اند؟!… بالاخره آن ها هم بر و بکس همانجا هستند و فی مابینشان حتما یکی دوتایی هستند که پستان ننه شان را در شیرخوارگی گاز نگرفته و ته دلشان مثل آدم میخواهند زندگی‌ای آنجا داشته باشند.

لذا دور از واقعیت نیست انتظار اینکه آنها هم بخواهند پلی بال! Play Ball کرده و با نیروی برتر راه بیایند که همکاریشان با خروج اخیرشان از سه بندری که تحت اشغال داشتند نشانه هایی از آن دارد و مضاف بر آن شاید بعضی ها هم همکاری های ویژه کردند!

لذا، ای چه بسا که عناصری از خود حوثی ها یواشکی درز دادند که کی قرار است چه خبری باشد و شد همونطور که اوطور شد و دردی در دلیم شد!!

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s