چرا کنسل کرد، بعد از اینکه دستور حمله داد؟

دوستان،
نوش…

در جواب سؤال بالا، خود پرزیدنت ترامپ چنین گفت:

«ما آماده شده بودیم و در عزم تحویل واکنش نظامی مان به سه موضع مختلف بخاطر سرنگون سازی پهپادمان بودیم که تعداد تلفات را جویا شدم. ۱۰ دقیقه پیش از اجرای حمله ژنرالی پاسخ داد: ۱۵۰ نفر قربان. پس متوقفش کردم. زیرا که انجام چنین کشتاری پاسخ صحیح و مناسبی در قبال سرنگون ساختن هواپیمای بدون سرنشین نیست. به هر حال من هیچ عجله ای ندارم. ارتشمان بازسازی شده و آماده و در دنیا توپ است. تحریم ها همینک دردناک بوده و به سلامتی بیشتر هم به آن دیشب افزودیم. نه علیه آمریکا و نه علیه دنیا، ایران هرگز دارای تسلیحات هسته ای نخواهد شد.»

لاکن ذهن خاکی خرابم نیز دارد با این جوانب کلنجار می‌رود:

۱- از توی بَک چَنِلی که اگر قبلا با میز سرخی برقرار نشد، یک چیزی بالاخره با رفتن آقای شینزو آبه به تهران حتما سَمبَل شد، بهش گفتند عذر میخواهیم و قول دادند که یابوی خاطی را تنبیه خواهند کرد و پول پهپاد را هم طی خواهد شد.

نیز مراتب قدر دانی به خفیه ارسال شد بابت این که این فرصتی شد برای نشان دادن به بن سلمان و بن اون‌یکی بحرین و امارات که سپاا واقعا میتونه چیزی را در آسمان خلیج فارس بزنه.

چنین تحولی بایستی که چیز بد بویی را در آنجای هردو تای آن بنین سلاطون و معاهده کارهایی که برایشان خلبان شده اند آلاسکا کرده باشد همینک، و ج.اس. آن را باید بسیار مثبت در وجهه سازی دفاعی و پدافندی خود تلقی کند و لذا یک «تنک یو» یواشکی هم به چاشنی «وی آر وری ساری!» به آقای ترامپ هم برای فراهم کردن این فرصت برای «شو!» سپاا ای بسا که گفته باشند!

۲- فراموش نکنیم که ترامپ از قهارترین شومن ها و معرکه گیر هاست و با روانشناسی بینندگان علاقه مند به شو بیگانه نیست.

دعوت میکنم که بروید و دعوا و مشتکاری او را با وینس مکمهون در یوتیوب با کپی پِیست این کلمات trump vince mcmahon در جستجوگرش ببینید، خانواده مکمهون از حامیان برجسته کارزار انتخاباتی ترامپ بودند و خانم مکمهون فکر میکنم همینک بر منصب مقام مهمی تشریف دارند.

ترامپ را لذا پرزیدنتی تشخیص میدهم که از ظرفیت شومنشیپی اش در راستای انجام وظیفه‌ای که برای خود در کاخ سفید تعریف کرده، حد اکثر استفاده را می‌کند یا اقلا می‌خواهد بکند…

حال در نظر بگیرید اینکه سپاا بیاید پهباد آمریکا را بزند و ترامپ هم بی معطلی برود زارتی سپاا را بزند و خویشان عزیزتر از جانشان را وصلت دهد، آن که شو نمی‌شود!… در قاموس شومنشیپی ترامپی آن می‌شود معادل با زود انزالی!!…

او فعلا کار دارد با آقایان…

نتیجه اخلاقی:
فعلا در آبجو و پسته کم نیاورید که شو ادامه دارد…

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

  1. وقتی که پشه‌ای روی بیضه‌هایت بنشیند، به معنی واقعی کلمه یاد میگیری که همیشه راه حل بدون خشونتی برای حل مسائل وجود دارد!
    (از نوشته‌های تلگرامی)

    به واقع هم ملاها و موشکهایشان در مقابل ایالات متحده و ارتش آن پشه‌ای بیش نیستند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s