ترامپ: دشمن در افغانستان را داریم بدجوری می زنیم

trump-tweet-09092019

دوستان، نوش…
ساعتی پیش پرزیدنت آمریکا در توییتش گفت لاکن در چهار روز گذشته در حال پیاده کردن چنان فکی از اراذل در افغانستان بوده ایم که در ده سال گذشته نبوده ایم!!!

یعنی چنانشان کوبیده اند و خواهند کوبید به گُرز گران، که پولاد کوبند آهنگران وقتی که اوقاتشان خیلی تلخ است از دست کارفرما، و پولاد کوبیدنشون در حقیقت نرمشه دارن میکنن و دارن آماده میشن برن یه پذیرایی براش ترتیب بدن که چای قندپهلو حتما شاملش نیست!!…

چرا؟!…

چون به خاطر اینکه گفت ما در افغانستان سر کار اشکول گذاشته شده بوده ایم و نقش پاسبان بازی کرده ایم، و آن قرار نبود مشغله سربازان ما که بهترین روی زمین هستند باشد.

یعنی آقای ترامپ شیردل زبل، که ملاقات با نمایندگان طالبان را در دقیقه نود بعد از کلی مذاکرات تیم های آمریکایی با آنها کنسل کرد و گفت شما دیوثا نه عرضه شو دارین و نه لایقش هستین، بعد از اینکه یک انتحاری دیگه خودش را ترکاند و با خودش یک نیروی آمریکایی دیگر را کشت، الان انقدر عصبانیه که اگه بهش کارد بزنین خونش درنمیاد و به فحوا گفته که دیگه این توبمیری از اون توبمیری ها نیست و طالبان بروند انگلیسی یاد بگیرند و ترجمه کنند «نوُ موُر نایس گای» یعنی چی!!!

همچنین حالا خواهید دید یه من ماست مجتبی خامنه ای که اسمش دارد اینور آنور میچرخد که دارد در افغانستان پول نفت بی زبان ایران را خرج تقویت تروریسم برای مداومت بخشیدن به بحران در منطقه میکنن تا با بحران بمونن، چقدر کره جالب و بامزه دارد و با نان افغانی خوب میچسبد!!!

پس دوستان، در پیاله داریم می بینیم که فرمانده کل قوای آمریکا به سربازانش چراغ سبز فول داده که، اهم…،البته قوانین بین المللی جنگ را فوتینا نداشته و رعایت کنند، گرچه نشان هم جاهای دیگر داده شده که وسط دعوا سپر انسانی کیلویی چند است!… لُب کلام یک پدری از این طالبان حالا درخواهند آورد که حشد الشعبی های عراق و پنگوئن های حرم! (مراجعه شود به پست قبلی خواهشا-:) در شامات برایشان ضجه بزنند و انشالاه شاید اراذل درون مرزی عبرت آخر بگیرند و کاری نکنند که نوبتشان بشود!

خداوند کمک کند به بیگناهان وسط گیرافتاده…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

 1. چقدر حال ميكنم هر روزاز اين خبرا باشه دمت گرم

 2. فساد اداری عمیق و گسترده حکومت مرکزی در افغانستان برگ برنده طالبان است. مردم وقتی از حکومت مرکزی خیری نمی‌بینند بی‌اختیار در برابر طالبان مقاومت بایسته‌ای نشان نمی‌دهند. حمایت گسترده ایران و پاکستان و حتی روس‌ها از طالبان معضل بزرگ دیگری‌ست. از این روی نبرد علیه طالبان بسیار دشوار و پیروزی بر آنان به مراتب دشوارتر و حتی دست‌نیافتنی‌تر است.

  • داداش جان، نوش…
   دستتان درد نکناد.
   در پیری دیگر حواسم دارد پرت میشود و فساد اداری افغان ها را فراموش کرده بودم. فساد آنان با پول مالیات بنده و حضرت عالی فغان کنگره و حسابداری خزانه را دیریست که در آورده…
   آنان لاجرم برادران فارسی زبان ما هستند، نه؟! پس حتما برادران در کابل روی برادران در تهران را در بچاپ بچاپ و جیب پرکن با پول بیزبان دولت، سفید خواهند کرد. بماند با پشتشان چه!!
   آنالیز بس حرفه‌ای و متکی بر داده های حقیقی و به قول آمریکایی «سوُبِرSober»ی بود. بله راست میگویید بجز کاملا موافق نیستم…
   مرسی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s