باجگیری هسته‌ای رژیم گروگانگیر رسما و عملا آغاز شد

Captureگر چه به نظر می‌رسد خانم فریدا گیتیس سی ان ان برجام اوبامایی را محک و عقلانیت سیاسی دانسته و نکوهش و نقد ترامپ را دارد که بایستی با برجام می‌ماند، لاکن نقطه‌ی عطف بسیار مهمی را در چگونگی نگرش ارباب جراید اینور آب نسبت به رژیم باجگیر می‌توان دید، و نیز اینکه و بازی و ریتم آن عوض و حادتر شده که باید لابلای خطوط مقاله‌اش خواند.

علی‌رغم گفتار سرخطش، مطلب بسیار مهمی که در مقاله ایشان بازگویی شده این نیست که ملاها بلوف ترامپ کازینودار را خوانده‌اند و به دلخنکی گلوبالیستها و سوروشیستها ترامپ را سکه‌ی یک پول کرده و گفته‌اند بیلاخ که ما بترسیم و بیاییم التماس کنیم که بشینیم برای بقایمان ناموس اتمی انقلابمان را باهاتان معامله کنیم؛ گور باباتان بازرسانتان را شاهد نگه داشتیم تا ببینند غنی سازی رو که متوقف کرده بودیم با سانتریفیوژ های به ‌روز شده‌مان چگونه دوباره به راه میاندازیم!.. ایناهاا… آه! بچرخ تا بچرخند!!…

خانم گیتیس در لابلای خطوطش این مطلب مهم را نوشته و پژواک داده که ملاها جری تر شده‌اند و حالا با نوکلییِر برِیک آوت یا جهش به سوی تولید بمب اتمی هم بلوف ترامپ را خوانده ‌اند و هم رسما و عملا باجگیری هسته‌ایشان را در بعد بالاتری، که اگر تا آخر به پیش برود به کیش مات اتمی خاورمیانه و غرب خواه انجامید، آغاز کرده اند و فعلا آسایش خاطر خاورمیانه و دنیا را به گروگان گرفته‌اند و بعدا میروند که با امنیتش نیز چنان کنند…

پس دیگر جهت کلی خط نگرش رسانه های کلیدی که سی ان ان پژواکچی هم جزوشان است، نسبت به ج.اس. معلوم و مرقوم است و رسانه های دیگر هم همردیف آن خواهند نوشت و تدریجا دراما و نعنا داغش را نیز انتظار داریم افزایش خواهند داد.

اگر کارشان درست باشد، مدام گوشزد خواهند کرد که دنیا یا باید به هر صورتی متوقفشان کند این قبیله تروریست را، و یا خود را آماده کند برای پذیرش حقیقت و تجربه تلخ همزیستی با ملاهای اتمی آخرالزمانی گروگان و باجگیر فاشیست.

البته، دوستان، عین همان را در همین پیاله سرا دوسه پست پیش گفتیم. نه؟!…

لاکن چشم بسته غیب گویی نکردیم والاه… یه جورایی چیزها دو دو تا چاهارتایی نشان میدادند و ما جز پیاله نگری مان را ننوشتیم.

نتیجه اخلاقی: نوش به لب باقی بمانید که قسمت داغ شو هنوز در راه است…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s