آخرین روزهای رژیم خامنه ای

Capture

دوستان، نوش…

انسانیت و عدالت مفاهیمی هستند که تقریبا هر انسان معاصر اقلا مرتبط با بقیه جامعه جهانی و ذهنیت خودش با تمامی وجودش معنی آن را می‌داند.

در نوشتاری پیشین، نوید این را دادیم که تنها بازداشت و تحویل دادن خامنه‌ای تبهکار و اوباش دور و برش، این عقده‌دارترین خلافکار دون تاریخ به دادگاه جهانی است که باقی به انجام مانده، و به لطف شما پیاله‌داران نوشمند، پست ما تبدیل به مورد الطفات‌ترین لینک پیاله‌چی در طول عمر ژورنالیسم غیر قابل مقایسه‌اش شد! مرسی.

لاجرم اگر امشب بخوابم و فردا دیگر بیدار نشوم هم دیگر،
منت شما پیاله‌داران بر من است ثبت بر جریده‌ی عالم و لا غیر… نوش…

هم زاویه با دید ما از سطح ارغوانی می در پیاله، نیک این ببینید:

این آخرین روزهای رژیم خامنه ای است!…

آی نوش!…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

  1. کوری دگر عصا کش کوری دگر شده، اقلا یا عقلا😆😆😆

  2. ناجی خواهد آمد
    اقتدار ایران و عزت و سربلندی ایرانی در راه است !! هم میهن اتحاد اتحاد اتحاد!!!
    درحالی که نا امیدانه فکر میکنی راه نجاتی نیست ! و ایران و ایرانی در دست دشمن افتاده .و مروم با گرسنگی و فقر دست و پا میزنند ناگهان شیر مردی آذری تبار و ساکن خراسان و زاده ایران زمین ناجی ایران میشود و او نادر است که اشرف افغان را که بخاطر بی عرضگی سلطان حسین صفوی تصرف شده بود مثل شیر بردشمن تاخته و بشدت انها را قلع و قمع و اشرف افغان بدست سبستانیها قطعه قطعه میشود و برادرش بخ هند میگریزد نادر دهلی نو را هم که برادرافعان به آنجا پناهنده شد تسخیر میکند!! و پادشاه هند بپای نادر می افتد و هدایایی ارزشمند اهدا میکند و درخوست بخشش میکند!! این از ناجی اول ایران نادر شاه !! ناجی دوم رضا خان میهن پرست که قدرت را از حاکمان اسلامی و عیاش و شیره ای و تریاکی و زن باره گرفت و ایران درحال مرگ را احیا کرد وآباد گرد،آن بی عرضه های تریاکی ۱۶ شهر ایران را به روسها هدیه کردند جنوب را به انگیس بخشیدند تا بمانند !! در کوتاهتربن زمان ۱۶ ساله سلطنت رضا شاه به اندازه ۱۶۰ سال خدمات نوین کرد که یکی از نمادهای تعجب برانگیر حفر تونل کندوان با کمترین امکانات توسط دست و اراده ایران و ایرانی!!!
    این ها فرزندان کورش و داریوشند !! و عاشق ایران و ایرانی اند وبجای شعار و حرف مفت عمل کردند!!

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s