مسلح کردن چین و ارتباط بیل کلینتون با آن – مایکل لدین

Capture

بریم صاف سراغ مطلب دوستان، نوش…

پس از مدت ها بی‌خبری از ایشان، امروز دوباره به مقاله‌ای بسیار خواندنی و پر تامل، اگر نه سر تا پا حقیقت، از دکتر مایکل لدین برخوردم.

لب مطلب ایشان که لینکش را پایین گذاشته‌ام این است که بیل کلینتون از فناوری های مدرن و حساس آمریکا هرچه توانست به چینی ها فروخت و حتی در مواردی، به جای فروختن مثلا یک کیک همانا تمامیت قنادی را با سرقناد و کارکنانش، یعنی واحدهای تولید فناوری آمریکایی را مفتِ مفت به ازای خروس قندی به چینی ها فروخت. حالا سه چهار تا دانش های حساس فوق سری تکنولوژی رایانه‌ای اینور آنور برای شاباش، پیشکش!!!

و چینی ها هم نه تنها بهترین سود استفاده را از وضعیتی که برایشان با دوران فسق و فجور کلینتونیان و تغییر سیستم فراهم شد کردند، بلکه همچنین شروع کردند از طرفی دیگر پمپاژ فناوری های تسلیحاتی را به دیکتاتوری های دیگر منجمله، بعله، خود ملک بابای ولی نکبت وقیح که زمانی عنوان و اسم حرمت انگیزش «کشور ایران» بود…

یعنی همچنان، از همان زمان نیناش ناش شدن بیل کلینتون (که نیز دوست داشت با سیگاربرگ به عنوان چوب در کاخ سفید به جای انجام کار ریاست جمهوری بیلیارد ویژه بدون توپ بازی کند!) با چینی ها به بعد، راحت گَله های جاسوس های جور واجور چینی شروع به آمدن و رفتن به داخل و از آمریکا کردند و ابعاد و تبعات آن افتضاح هیچ وقت واضح نشد تا این که ترامپ شیردل دستور داد و تردد بین چین و امریکا را منجمد و متوقف کرد و از همانجا پی ببرید چرا ترامپ هر روز خدا که بیشتر و بیشتر آمریکایی ها دارند از کرونا تلف می‌شوند، در سخنانش به آن ویروس همه‌اش با اسم «ویروس چینی» اشاره می‌کند!!

یادتان هست بحث «تلفات پذیری در جنگ نامتقارن» را که اندکی پیش عنوان و مطرح کردم؟… آن را حالا بگذارید پیش مطالب بالا، و هم این حقیقت را کنارش بچینید که پنج سال پیش، بله پنج سال پیش!، گروهی از دانشمندان متشکل از اکثرا آمریکایی و چینی! در ایالت کارولینای شمالی که اگر بروید تحقیق کنید در خواهید یافت که چینی ها خیلی خیلی به آن کار تحققی علاقه‌مند ویژه بودند، «با موفقیت» روی ویروسی کار پژوهشی کردند که از خانواده کرونا بود و، گِس وات؟!، از خفاش های چینی هم تهیه شده بود!!!

«با موفقیت» می‌گویم چون در پژوهششان که لینک گزارشش را پایین گذاشته‌ام نوشتند که آن ویروس را توانستند با موفقیت تغییر ژنتیکی بدهند و خطرناکتر کردند تا «بتوانند ببینند اولا آیا می‌شود، و چگونه با آن مقابله یا مهارش کرد».

لاکن آن موقع در مثلا پایان آن تحقیق و در مکتوبیاتش نوشتند که برای گونه‌ی ویروسی که آن ها در آزمایشگاه تولید کردند واکسنی نتوانستند بسازند و محصولی بسیار مسری و خطرناک از آب در آمد، لذا هشداری به گزارش تتمه کردند بدین روال که ایهالناس! ببینید ما چطور توانستیم یک ویروس یا ابلفرزی از این ویروس خفاشی جهش ژنتیکی دهیم و تولید کنیم، پس بر حذر باشید و آماده این که روزی ممکن است آن پدیده «خود بخود» انجام پذیرد و چنان ویروسی خلق شده و توسعه یابد…

البته رسم چنان کارهای علمی هم این است که پس از پایان پژوهش تولیدات خطرناک از بین برده شوند ولی خودتان هم می‌دانید که بقیه رسم هم این است که مقداری از آن را تحت تمهیدات شدید حفاظتی و امنیتی برای پژوهش های آتی نگه دارند…

و جل الخالق پس از پنج سال می‌شنویم که همان هم شده و گربه از کیسه در رفته و توضیحش هم که داده‌اند اینست که یه عده چینی مادر مرده گدا گشنه رفته‌اند و خفاش خورده‌اند و کورونایی شده‌اند و الخ!!!

عجبا!!!

خدا ذلیل کند این کلینتون و دودمانش و گلوبالیستهای خائن دور و برش و دسته و کیششان را که آخرش ریدند به آمریکا و دنیا!

باشد. آمریکا و ایران و دنیا بالاخره بهبودی خواهند یافت و این آخرش نیست…

لاکن فعلا ما در پیاله می‌بینیم که ظن شیردل به چینی ها کاملا بجاست و گرچه فعلا رسما آنان را متهم نکرده و بهمان نکرده به هیبتشان، ولی این یک حمله‌ی بیولوژیکی حساب تلفات و پذیرفته شده چینی ها علیه آمریکا و کشور های دیگر است تا برتری خود را در دنیا بجای بنشانند و حساب بیگلر بیگی برای خود بازکنند، و حتما هم پس از سال ها تحقیق روی آن ویروس هم واکسنش را دارند و هم ماکسنش را…

بعدا بهتان خواهم گفت «ماکسن»اش چی است!…

نوش…

https://www.frontpagemag.com/fpm/2020/03/arming-china-its-bill-clintons-fault-michael-ledeen/

https://www.nature.com/articles/nm.3985دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

  1. درودها…نوروز باستانی فرخنده بر شما..
    6 الی 7 ماه آینده میشود؟: 1- پایان چالش ولنگ واز کرونا 2- ب اوج رسیدن تبلیغات پرزیدنتی ترامپ 3- پایان ج ا 4- عراقم جمع جور کنیم 5- اقتصادهم ک ور شده فورا دولتی ها برن وسط و …. نمیدانم دروازه ورودی نشنالیزم از کوید19میگذرد و آغاز سرمایه داری کنترل شده خواهد شد؟ یا آنکه بی شرفی چپ نشین ها بود؟ دست برقضا هم تا کرونا ول باشد،حضور جمعیت و وراندازی ملاهم بیمه تاخیر،،و اگر آن نمیدانم هایم محقق شود چه خواهد شد!…خلاصه کلام آنکه چه روزگاری رسیده ایم که نهایتا کنترل زندگی مان را تا همان منتهی پایمان بر روی گلیم زیرمان بیشتر نداریم! این رسمش نیس!

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s