آنلاین با پیاله‌چی- شماره ۳ – ۱۹/۸/۲۰۲۰

جو بایدن متوسل به «کاردی بی» (Cardi B) ملکه حرکات و گفتار مستهجن چارواداری سبک منهتن نیویورک می‌شود!

ترامپ شیردل از بازگشت و شکوفایی آمریکا و دیل با ایران می‌گوید.

و در لبنان دارند حزب‌الله را از در بیرون می‌کنند تا از پنجره بیاید تو؟!…

نوش…دسته‌ها:PodCast پیاله‌کَست

۱ پاسخ

 1. درود پیالچی گرامی.
  برای جلب مخاطب ،از همان تجربه جمهوری اسلامی استفاده می کنند یعنی شاخ های اینستاگرامی که البته فالوورهای زیادی دارند یا فالوورهای زیاد برایشان تولید می کنند تا مردم بی کاررا برای سرگرمی هم شده با خبرهای زرد، جلب کنند . یکی از مشاوران این گروه دمکرات ها – اوباما- کلینتون- جان کری و نایاک «ولی نصر» است طبیعی است که مجالس و مصاحبات جو بایدن ( جو خواب آلو ) در حضور آخوند و ملا و با کلامی از سیره نبوی ! و نهی از منکر مزین می شود فتار خانم کاردی – بی در غرب تابو شکنی نیست تا ملت را چند صباحی مشغول کند ( بدیل سازی های مختلف برای کنترل افکار عمومی در یک فاصله زمانی کوتاه طراحی شده و دلقک هایی که یکا یک در صحنه ظاهر می شوند ) پس دهان گشاد و دریده گی گفتاری بالا این خانم در مقابل دهان گشاد ترامپ علم شده و در گروه دلقک های بایدن جاسازی شده، برای جبران ضعف در حاضر جوابی ترامپ. به قول عمو مانوک یکی از دلایل انتخاب ترامپ همین بوده.
  وضعیت جاری فرهنگی -اجتماعی ایران به مثابه یک آزمایشگاه در مقیاس بزرگتر در امریکا رونمایی می شود که برای کنترل و انحراف افکار جامعه کاربرد دارد ملا و آخوند ایرانی پشت سر بایدن نشان چشم انتظاری دمکرات ها برای غارت منابع کشور و دیل های کلان با ایران و جبران مافات 40 ساله تحریم ها است که بازار امریکا و منابع ایران و منافع دو کشور ، تحت الشعاع آن قرار گرفت . ( رنج گل بلبل کشید و فیض گل را باد برد ) بعد از اعدام حبیب القانیان و اعلامیه سنای امریکا در محکومیت آن و یعد اشغال سفارت آمریکا تیم آمریکایی ها را از دور خارج کردند . و فیض گل به انگلیس و فرانسه رسید.
  در کمپین های تبلیغاتی بایدن ، از یک طرف شهرک لندن با برگ اسلامیسم در باغ سبز را از طریق طبقه روحانی نزج گرفته دوره صفویه ( ملا ها ) آماده پای کار به شرکت ها و بانکداران وسیاستمداران … نشان می دهد که مفهوم تقسیم غنایم در دولت بعدی آمریکا در دیل با ایران را گواهی می دهد و ازطرفی جمعیت جوان مهیا برای رای دهی فراهم می کند توسط این خانوم کاردی -بی .
  لازم باشد پورن استار هم می آورند چطور که شهید جرج فلوید درست کردند یا پورن استار لبنانی فیک در مراسم عزاداری قاسم سلیمانی حضور پیدا کرد و به نشانه همبستگی تشویق شد . این تاکتیک ،همان تاکتیک ساخت یک حسینیه ارشاد در امریکا است شریعتی جوانان را پای کار آوردند و پلاکارد شریعتی در تظاهرات به وفور یافت می شد اما 40 سال بعد حسین نصر می گوید شریعتی التقاطی بود و دین سنتی را مطرح نکرد ؟! خوب اگر دین سنتی مطرح می شد که جوانان را جذب نمی کرد.
  حالا هم به شکل تامل برانگیزی برای رفتن به توالت هم کت و شلوار و کراوات می زنند که بگویند مدرن و شیک هستیم و دختران موفرفری و آرایش کرده به عنوان سیندرلا قالب مردم می کنند طرف قانون کار را نخوانده شده مدافع حقوق کارگران هفت تپه شده و خبرنگار حوزه کارگری شده . الان هم تابلوهای نقاشی عرضه می کند بزودی نمایشگاه نقاشی این سیندرلا هم مثل نقاشی های حسین رهجو و زهرا رهنورد که در راهرو حسینیه ارشاد توسط شریعتی پروموت شد و بعد به آمریکا گسیل شدند مثل نمایشگاه نقاشی نوری زاد در آمریکا ، شیک و مدرن برگزار می شود تا پیغام بدهد ما از این ها نیستیم ؟! .
  وقتی از یک مبارز دائم عکس های سلبریتی مثل قاسم سلیمانی عرضه می شود به قول مانوک پیغامش غیر از رفتار و اعمالش هست . یک سرچ بکنید بنویسید سپیده قلیان . ببینند چقدر عکس و چقدر مطلب و مقاله در حوزه کارگری از ایشان جایی چاپ شده یا عرضه شده است.
  این ها مثل مسیح علینژاد فرستاده می شوند تازه مقالات مخالفنشان چاپ می شود ؟؟
  پیالچی جان .نوش ! ما در پیاله چیزهای دیگر می بینیم !
  کانال های ماهواره ای جا اندازی برای براندازی را به صورت کنترل شده برای تفویض قدرت در دستور کار خود دارند و نسل شیک پاسارگادی گروه خونش با این مزخرفات اقناع نمی شود چون این رژیم 1400 سال با تاخیر آمده ( مانوک خدابخشیان ) با فوکل کراوات و موفرفری و پاشنه تق تقی هم شیک نمی شود. رنسانس فکری لازم دارد و آن عبور از دروغگویی و دو رویی واست و صادق بودن . امثال حسین نصر و ولی نصر نمی توانند شیعه را احیا کنند هرچند کلی دستمزد هم برای تالیف و مشاوره ها بگیرند . پس بهتر آن است که راه اندیشیدن را به مخاطب یاد بدهی / سایت هایی مثل گویا و مردم ریپورت فقط لیست سایت های دیگر را ارائه کرده اند و با این کار جلب مشتری می کنند . انتخاب سر تیتر ها توسط گردانندگان ؟؟ سایت مردم ریپورت خودش سلیقه ی مدیران سایت را در برچین کردنها نشان می دهد و لزوماً برگ برنده یبرای جذاب بودن مطلب توسط مخاطب نیست مثل همان گویا نیوز و یا سایت بالاترین که بر اساس لایک ها داغ می شود . سخن نو آر که نو را حلاوتی است دگر !

  نقاشی‌های محمد نوری‌زاد

  سپیده قلیان

 2. ظنزتاریخ : توصیه منشه امیر در مصاحبه با کانال یک برای گسیل ایرانیان که «بدنی سالم دارند » و خوش فکر هستند برای کار در کارخانجات آمریکا در راستای اهداف گوبالیسم جهانی است .

  در حالی که حاج حبیب القانیان در فروپاشی رژیم گذشته همراه مسلمانان بوده حداقل در ساخت و ساز مسجد برای وجیه الملگی و از امنیت دوران محمدرضا شاه برای سرمایه گذاری و جذب سرمایه استفاده کرده است .مهمترین فاکتور سرمایه گذاری یعنی امنیت توسط اکثر کارخانه داران نادیده گرفته شد .

  منشه امیر در مراسمی در لوس آنجلس برای سالگرد اعدام القانیان سخنرانی کرد و گفت » ایشان مرغی بود که هم در عزا و هم عروسی سربریده شد . » منظورش ازمرغ سربریده شده در عروسی همان بازداشت حبیب القانیان در طرح مبارزه با گرانفروشی است که در راستای اجرای یکی از اصول انقلاب رقم خورد که موجب نارضایتی گروهی از کارخانه داران شد.

  مورد بازداشت حاج حبیب الله القانیان ، عدم ارائه فاکتور به مشتریان توسط فروشگاه های ارائه دهنده محصولاتش و عدم عرضه کالا مطرح شد و در گزارشات ساواک که دستاویز محاکمه توسط خلخالی هم قرار گرفت ارجاع به گزارشات مامورین ساواک ارائه شد که درآن وی را متعهد به سرزمین موعود اسرائیل ارزیابی کرده بودند ، اما حبیب القانیان پس از بازگشت از آمریکا با توقف در اسرائیل به ایران آمد با حضور در جلسه تشکیلات » گروه جوانان روشنفکر یهود » برای همراهی با انقلاب اسلامی وهمراهی با خمینی در مبارزه با صهیونیسم اعلامیه دادند . . حاج حبیب مثل بعضی از کارخانه داران در صف ناراضیان حکومت شاه به دامان خمینی در نوفل لوشاتو پناه برده بودند با این حضور در جلسه » گروه روشنفکران جوان یهود » ماهیت این جابجایی سیستم ها را نفهمیدند .

  حالا که امنیت برای سرمایه گذاری در ایران نیست ایشان برای گسیل نیرویهای ارزان قیمت برای لابیگری اپوزیسیون راه اندازی شرکت های ثبت نام کارگر را توصیه می کنند ( کانال یک ) . ایشان دارند تاریخ ایران را از دیدخودشان می نویسند بخصوص در مورد «کمک نظامی اسرائیل به ایران در پیروزی قرار داد الجزایر ؟؟ » در حالی که ساواک ایران آن قدر قدرت داشت که تیموربختیار را در عراق ترور کند و نیروی هوایی ایران بالاترین قدرت نیروی هوایی در منطقه بود و دایم گشت های هوایی مرزی و تمرینات روزمره داشتند هنوز بازماندگان خلبانان تیزپرواز ایران زنده اند که ایشان چنین مصاحبه هایی انجام می دهند که در شان یک خبرنگار مسن و با سابقه نیست.

  ایشان از استفاده از کردها توسط اسرائیل برای کمک به ایران صحبت می کند. بیننده باید سوال کند مگر شاهنشاه برای ارتباط با کردهای عراق مشکلی داشت که از اسرائیل و به صورت دست دوم و با واسطه ارتباط برقرار می کرد ؟ رجوع کنید به کتاب در دامگه حادثه عرفان قانعی فرد و گزارشات بی بی سی فارسی و رادیو پیام اسرائیل و مصاحبه ایشان در کانال یک در مصاحبه با شهرام همایون .

  ماخذ : الف – «شاه واقعاً [با صلح با صدام حسین] خیانتی به کُردها [ی عراقی] نکرد. بارزانی ها به تدریج ضعیف شده و نمی توانستند دیگر کاری موثر بکنند و نزدیک بود که در حمایت از کُردها، ارتش ایران عملاً درگیر صحنه بشود…مثلاً وقتی که توپولوف های عراقی می آمدند که موضع کُردها را بمباران کنند، کُردها ضد هوایی نداشتند، نتیجتاً نیروی نظامی ایران برایشان ۲ تا توپولوف را انداختند. تمامی گزارش هایی که داشتیم این بود که در بهار آینده شکست می خورند.»(پرویز ثابتی ، در دامگه حادثه ، صص ۵۳۸- ۵۳۷).

  ب – «کمک های ما [به گروه بارزانی] بی حساب و کتاب نبود جزو حساب های بودجه اختصاصی ساواک بود و کسی از دولت نمی دانست که این پول در جنگ کُردها استفاده می شود و پول مستقیماً می آمد ساواک…قسمت اعظم کمک مالی را آمریکا ها و اسراییلی ها می دادند و ما بیشتر لجستیک می دادیم و امور درمانی.»(پرویز ثابتی، در دامگه حادثه، ص ۵۳۸).

  1 – منشه امیر: همکاری های نظامی ایران و اسرائیل، توطئه اعراب برای تسلط بر خوزستان و اروند رود را خنثی کرد

  2 – حبیب‌الله القانیان

  3 – منشه امیر: برای شرکت در گرامیداشت حبیب القانیان به لس‌آنجلس آمده ام

  4 – صاحب پلاسکو به جرم گرانفروشی دستگیر شد

  5 – روزی که حبیب القانیان، نخستین مالک ساختمان پلاسکو، بازداشت شد

  6 – اعدام حبیب‌الله القانیان

  7 – مبارزه با گرانفروشی قبل از انقلاب

  8 – معرفی کتاب «تندباد حوادث»، گفتگوی عرفان قانعی فرد با عيسی پژمان – نماينده شاه و ساواک در عراق

  9 – منشه امیر

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s