آنلاین با پیاله‌چی- شماره ۴ – ۲۵/۸/۲۰۲۰ نیکی هیلی، مجمع ملی جمهوریخواهان

دوستان، نوش…

گمان واثق می‌رود که واقفید دیروز مجمع ملی حزب جمهوری خواه آمریکا به راه افتاد و توسط آن رسما پرزیدنت ترامپ شیردل ما نامزد مجدد آن حزب برای انتخابات ریاست جمهوری نوامبر اعلام شد.

صد البته منتظر سخنان سرکار خانم سفیر نیکی هیلی بودیم و انتظارمان بی جا نبود. چرا که بی هیچ شبهه‌ای ما ابراز مکرر غایت ارادت و اخلاصمان را به خانم سفیر روی دیوار پیاله‌سرا درج کرده‌ایم. نشان به همان نشان هم که در مطلبی به انگلیسی به پرزیدنت ترامپ استدلال چند محوری و توصیه مجد کردیم که ایشان را به عنوان معاون دوره بعدیشان برگزینند.

البته همان گاه چو افتاده بود که یک خانم برای معاونت بایدن در نظر گرفته شده، و ما انتظار داشتیم که حزب دموکرات خانمی را کت دست جو خواب‌آلود بنشاند که با شخصیت و پیشه‌اش قدری بی وجهگی بایدن را جبران و به گفته‌ای یِر به یِر! کند.

لاکن خیال ما و بقیه آمریکای حامی ترامپ شیردل راحت راحت شد وقتی فهمیدیم کاملا حریص سر کار گذاشته شده است.

غیر ممکن است دیگر، مگر این که تقلب کنند (و با همین سعی در پُستی کردن رای‌گیری همان را هم دارند پیش می‌برند!)، حزب دموکرات بتواند دوباره مستاجر تروریست نوازی را به کاخ سفید بفرستد. این را از دهان خیلی ها که از ترامپ هیچ دل خوشی ندارند نیز شنیده‌ام. باری، با هیلاری نتوانستند و هیلاری هزار بار زبل تر و کار آموخته تر است و ترکمانی که بایدن در ۲۰۱۶ به عنوان داوطلب نمایندگی زد در صفحات تاریخ دموکرات ها شاهد به عدم شایستگی‌اش ایستاده است!

الان، پس، معادله عوض شده و لازم نیست فرمول برنده تیم ترامپ دگرگون، و به عبارتی، چرخ از نو اختراع شود. این حقیر نیز اکنون پسا نصب حریص بی آنکه حالا به بحثش بروم معتقدم آقای پنس سر جایش بسیار خوب و مقبول است و سیگنال آن را خود سرکار خانم سفیر هیلی نیز با سخنرانی شان بدون شبهه دادند.

و اما برنامه کاری آتی خانم هیلی نیکو منش ما را اغراق نیست اگر بگوییم به درخشندگی الماس کوه نور است.

شکی ندارم که ایشان نقش مهمی را در ادامه خدمتشان در سیاست آمریکا بازی خواهند کرد و در راستای تمام کردن کار چین کمونیست یکی از مهم و سرنوشت‌سازترین شخصیت های سیاسی تاریخ آمریکا خواهند بود.

سرکار خانم سفیر نیکی هیلی از زمره آن نسل جدید رهبران آمریکاست که روزی اگر آمریکا بخت نیکش را داشته باشد، ایشان را به ریاست جمهوری خودش برخواهد گزید.

لذا آنلاین با پیاله‌چی با افتخار فراوان تقدیم، و دیوار نوشکده را مزین می‌کند:

برگردان سخنان خانم نیکی هیلی در مجمع ملی حزب جمهوری خواه برای انتخابات ۲۰۲۰دسته‌ها:PodCast پیاله‌کَست

۱ پاسخ

 1. مرسی از پیاله چی بابت پست های قشنگش
  Love you

  ما هم در پیاله شما السیسی ایران رو دیدیم که با دست راستش دکمه آستین دست چپش رو می‌بست و با وقار به سمت در حرکت می‌کرد، و آن روز چنان نزدیک هست که از هیبتش دستانم یارای نوشتن ندارد…
  ایران بانو از ته قلب دارد لبخند می‌زند.

 2. بسیار عالی بود. دست مریزاد. صدای شما در ویدیو ضعیف است و به سختی شنیده می شود. لطفا بلندتر صحبت کنید.

 3. بسیار عالی۰ دست مریزاد.
  اگر در انظار عمومی ویدیو اقرار سرکار خانم کلینتون به تاسیس داعش و گند زدن در کنترل ان را به نمایش بگذارند و یا گفتار اقای ریگان در مورد اشتباه اقای کارتر به خاطر روی کار اوردن جومبولی اس… که به گروگانگیری کذایی انجامید را به نمایش بگذارند میتوان امیدی به باز شدن چشمان خواب الود وابسته های د موکرات داشت ؟!
  شرمنده

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s