یا رتکلیف!


دوستان اگر در آخرش دیوان عالی هم توزرد دربیاید، شوکه نشوید، و اصلا جان پیاله خودتان را استرس ندهید و بی خیال دادگاه ها و دیوان عالی و قضات و قر و اطوارهایشان در دعوای این تاریخی ترین و مهمترین انتخابات آمریکا و شاید دنیا بشوید، چرا که به خم خمار قسم که داستان واقعی جای دیگری‌ست! نوش…

ما یادمان رفته بود که مدیر اطلاعات ملی آمریکا، یعنی جناب رَتکلیف که ۱۶ منبع مختلف جاسوسی و اطلاعاتی کشور منجمله سازمان سیا و خانم جینا هسپلش که یک هفته پس از انتخابات دنبال دادستان کل ویلیام بار به یک دیدار مرموز نیم ساعته با میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا رفت و از آن روز به بعد میچ مک کانل به اصرار و تاکید مدام گفته است که ترامپ چهار سال دیگر در کاخ سفید خواهد بود، تحت فرمان او هستند، موظف است ۴۵ روز پس از انتخابات یعنی ۱۸ دسامبر گزارشی راجع به هرگونه دخالت در آن تسلیم ریاست جمهوری و نهاد های دیگر بکند.

لذا ما بدجوری در پیاله داریم می‌بینیم که در آن گزارش، از زاویه دخالت چند لایه‌ای حزب کمونیست چین در کشور آمریکا و انتخاباتش، وکمک آنان به بایدن و کمپینش و تبانی هایشان با خدا تعداد ایادی آمریکاییشان، مسائل عمیق امنیت ملی مطرح خواهند شد.

بعد بر اساس آن گزارش و به خاطر مشروعیت قانونی که آن گزارش به تدبیرات متعاقب پرزیدنت خواهد بخشید و در هایی که برای او باز خواهند شد، بازی کاملا خفن و عوض خواهد شد.

آقای رتکلیف همینک گفته، و جناب مایک محشر پومپئو رییس اسبق سیا و وزیر خارجه کنونی نیز همان را تایید کرده، که چین در آمریکا برنامه‌ برای تاثیر بر قانونگزاران و دولتمردان آمریکا در اجرا دارد.

خلاصه اینکه در ته پیاله ما می‌بینیم در حداقل، بایدن به دلیل مسئله نشنال سکیوریتی یا امنیت ملی پرزیدنت نخواهد شد. در حد اکثر، لاکن، به جرم خیانت به کشور همراه عده‌ای دیگر دستگیر و شاید محاکمه نظامی بشود. شما خودتان حدس بزنید چه خواهد شد…

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s