گفت کار چین تمام است!…


دوستان، نوش بیگ تایم!

بونانزا!!! …

نسخه‌ای از فهرست رسمی کاملی ازمشخصات مشروح و مبسوط ۱۹۵۰۰۰۰ عضو حزب کمونیست چین به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد تکاتکشان در موسسه های گوناگون دول غربی، فَ‌البته در آمریکا استرالیا و انگلستان، صاحب های منصبند و دست اندرکار کارها در امور و چرخش آن تاسیسات و ادارات و غول شرکت ها.

یعنی رخنه در ابعاد یا ابلفرزی!!

البته حتی هر شاگرد دبستانی ما هم می داند که اعضای حزب کمونیست چین تحت اراده و حکم حزب و رهبرش بوده و آنها شوخی ندارند و زارت با گلوله می‌زنند توی مخ آدم، و مستقیما به آن و به او پاسخ‌گویند. لذا، گرچه آن لیست هزار البته مهم است و خبر درجش شایان نوش اضافه، ولی اینکه چرا و کی درزش داد از آن هم مهمتر است ای نازنینان من از آن غفلت نکنید…

در پیاله می‌بینیم که بطن میلیاردی ملت بیچاره و زحمتکش و اغلب گرسنه‌ی خاموش چین، دیگر از حزب کمونیست چند میلیونی اش دارند می‌بُرند و مریضند از دست مافیای حکومتشان و کارکرد وحشتناکش در همه ابعاد، مخصوصا با این آخرین فاجعه ارتکاب حمله با سلاح بیولوژیکی‌اش که خود ملت چین هم با آن دست به گریبان است، و درآینده مثل سوپ خفاش مسموم شام دیشب با باجناق و زن و بچه‌ش! آن را در کاسه لگن چینی توالت تاریخ عُق اژدهایی زده و بالا خواهند آورد.

آنها می‌دانند که مریضند و اگر بالا نیاورند، خود چین ممکن است در درگیری جنگ قهری جهانی سوم نابود شود و آنها چنان چیزی را اگر چه مغز خر هم شاید خورده باشند معلوم است که نمی‌خواهند.

این لیست، سوا از ابعاد بسیار متعدد دیگر تعاقباتش، حتما سیمان اجماع تاکتیکی جهان غرب را علیه حزب کمونیست چین محکمتر خواهد کرد.

در آن رویای پیشین من، عمو‌مانوک راست گفت که «کار چین تمام است!»…

گفتیم شیردل آمده تا صبح جفت شیش بریزه. بشمار!…

صبح که آمد، می‌ریم در خانه‌ی خانم چاقه را می‌زنیم تا بیاد بیرون آوازش را بخواند، تا تموم شه داستان، تا بتونیم بریم دنبال کار و زندگیمان جان مادرش!!

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

  1. نوش …عمو مانوکمان همه چیز رو گفت و رفت. از زاویه ای حقیقی تر دنیا سه بخش شده بریتانیا، امریکا، و گلوبالیستها، از زمانی که زمزمه بازگشت بریتانیا به شرق سوئز شنیده شد دنیا وارد عصر دیگری شده، بنظرم اگر سیستمی برای امریکا باقی مانده باشه برای عقب نماندن از قافله ، ترامپ رو به قدرت برمیگردنن، چرا که بریتانیا پس از خروج ، برنامه های بسباری رو داره ، هنوز دیدار ملکه و شی جی پینگ در لندن بزرگترین کابوس آمریکایی هاست آیا در چنین شرایطی جو خوابالو مهره کارآمدی ست؟

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s