ترامپ شیر دل تا آخرین نفس می جنگد – مهران

عین یک شاه واقعی. عین شاه ایران. ترامپ یک وطن پرست آمریکایی است.

اگرچه خیانتکاران در طول تاریخ بوده اند اما یک دست همچنان صدا دارد …

این خیانتکاران انگلو آمریکایی مجلس نشین کنگره و سنا ی آمریکا همان عادات گذشته مجلس نشینان ایران را در سال 1331 بروز دادند .

پس از برملا شدن اسناد خانه ریچارد سدان و رشوه بگیری ها چه بصورت چاپ آگهی (باخترامروز) چه بصورت دستمزد مقاله نویسی و سایر طرق پست و شغل و مقام، عیان و آشکار شد، هریک از نمایندگان در مجلس نطقی کرده و دیگری را متهم به خیانت می کرد.

سرنوشت خیانتکاران که تا آن روز اسنادشان یک به یک در اختیار روزنامه نگاران قرار می گرفت همدیگر را مورد عتاب و خطاب قرار می دادند و به مجازات خائنین سخن ها می گفتند، مشخص نشد / در مجلس شورای ملی هم اسناد خارج شده از خانه سدان و میکروفیلم ها پس از سپردن به مجلس و کمیسیون تحقیق و بررسی ناپدید شد و فقط بخشی از آن که توسط روزنامه نگاران در همان روزها چاپ شده بود باقی ماند.

بخشی را هم نماینده مجلس در کمیته بررسی و ضبط مدارک مظفر بقایی به اسماعیل رایین داد که در کتابش اسناد خانه سدان منتشر کرد. حال کدامشان را کنارگذاشته بود که به کسانی برنخورد و نه سیخ بسوزد نه کباب و یک سوال تاریخی در نحوه انتشار و خروج و امحا اسناد خانه سدان باقی خواهد ماند که عده ای از مهره ها در آن مرحله جان به در بردند .

طنز قضیه این جاست که صادق هدایت که گرای این انتقال اسناد را از دفتر انتشاراتی شرکت نفت ایران و انگلیس در پاساژی در تهران به خانه ریچارد سدان (نماینده شرکت نفت ایران و انگلیس درتهران) داد با پروپاگاندایی بعد از انتشار اسناد و پس از ترور نخست وزیر حاجعلی رزم آرا شوهر خواهرش مواجه شد که گفتگوهایش را برای بستن قرارداد بهتر با انگلیس به خیانت متهم کردند و این که او حقوق بگیر انگلیس بوده ! .

در آمریکا هم از 2016 تا 2020 میلادی همین اتفاقات جریان داشت حال پس از آزاد شدن نصفه و نیمه اسناد لو رفته جولیان آسانژ در ویکی لیکس که «قرار داد برای انتشار اسناد از طبقه بندی خارج شده» داشت و نشت اطلاعاتی اسناد اضافه تر بدون کنترل !! که با تماس تلفنی با دفتر کاخ سفید هم اطلاعرسانی شد، ساز و کار لازمه برای جلوگیری از نشر آن اسناد در «دولت باراک حسین اوباما» اعمال نشد.

حال استرداد وی بادستگیریش توسط انگلیس و یا زیرقطار رفتن وکیل آسانژ ماجرا را بغرنج تر می کند و فرضیه گروگان بودن او در انگلیس قابل طرح باقی می ماند ….* تا به قول مانوک خدابخشیان انگلیس از او استفاده های لازم را ببرد «اکنون تا پایان دوره اول ترامپ وی در انگلیس زندانی خواهد بود ( یعنی انتشار نوار مکالمه وی با کاخ سفید پس از اطلاعرسانی از لیک اطلاعاتی ناخواسته هم تاثیری در کل ماجرای انتخابات ریاست جمهوری2020 و یا تغییر وضعیت بازداشت یا عفو آسانژ نداشته است).

وزیر خارجه مارک پمپئو هم نه در مورد صدای آمریکا و رادیو فردا پس از تغییر سناتورهای جمهوری خواه هم به اعتراضات ترامپ محل … نگذاشت و کادر مدیریتی صدای آمریکا تغییری کرد همچنان مسیح علینژاد به عنوان جاسوس دوجانبه انگلیس (حمایت و پوشش حفاظتی بالا در ویکی لیکس اسم او و علیرضا نوری زاده در یک صفحه آمده است) وایضاً در مورد درخواست ترامپ به انتشار اسناد از طبقه بندی خارج شده در وزارت خارجه.

برایان هوک بعد از کنفرانس آسپن کنار کشید شاید تحت فشار استعفا داد. اکنون دو پروژه سنگین میز ایران و میز ونزوئلا را به یک نفر سپرده اند یعنی عملاً نمی خواهند فعلاً کاری با این دو منطقه مهم انجام دهند تا روز موعود فرا رسد.

ترامپ علیرغم همه تبلیغات (فیک نیوز) به جنگ طلبی، به قول کودک سپید موی، تنها مردی است که مقابل جنگ ایران و آمریکا ایستاده است. نوش

مخالفت با وتوی ترامپ با اصلاح بودجه نظامی آمریکا خوشایند جنگ افروزان بین المللی که آمریکا را در چهار سال آینده حیات خلوت خود می دانند و از وحشت خروج آمریکا از ناتو و پرداخت هزینه و دونگی خود طفره می رفتند فرصت خوبی است برای شکم چرانی. نظیر شکم چرانی 42 ساله از منابع و منافع ایران بعد از خروج شاه ایران.

مهراندسته‌ها:مهران

۱ پاسخ

  1. مرسی مهران جان، نوش…

    دستتان درد نکند.سال میلادی نو مبارک 🍷

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s