خانم چاقه آخرش خواند، جمهوریخواهان آمریکا را به چپ تسلیم کردند

خانم چاقه خواند آخرش دوستان، و ما شاهد ایستادیم…

در شعرش خوند که آمریکا یعنی قانون اساسیش، چون آمریکا یک کشور سنتی و عرفی نیست؛ یک ایده‌س که روش توافق شده بود و اینکه آمریکا دیگه تموم شد…

ایشان در خاتمه بزرگترین شامبورتی خیانت ملی تاریخ مدرن خواند و در آن شو همه ماسک ها کنار رفت و معلوم شد که در سنایی که اکثریتش جمهوریخواه هستند فقط ۷ وطنخواه پاتریوت هستند که دلشان برای قانون اساسی آمریکا می‌سوزد که با وقار و شرف و شهامت تمام شب ایستادگی کردند و حتی متلک های محترمانه هم خوردند…

قانون اساسی آمریکا لگد مال شد و متاسفم که پنس گذاشت چنان شود. ترامپ او را بی شهامت خواند. من او را نمی دانم چه بخوانم والاه…

دروغ چرا. حالا دیگر چشمم آب نمی‌خورد که ترامپ تنها راه باقیمانده را که به حتم وحشتناک خواهد بود طی کند. هیچ تصور نمی‌کردم که مرداب واشنگتن به عمقی باشد که دیدیم و گلوبالیسم انقدر آمریکا را از درون مثل سرطان خورده و نابود کرده باشد.

حالا آیا ترامپ کفشهای لینکلن را خواهد پوشید؟

آیا قانون اساسی آمریکا می‌ارزد که برای صیانتش از همین ساعت دستگیری ها را با پنس (که حالا میخواهد در برود به «مرخصی») و چند تا قاضی و سناتور های خود به چپ فروخته شروع کرد؟

ترامپ آدمی‌ست که قولی نداده بود که به آن جامه عمل نپوشاند. آیا خواهد توانست یا خواهد خواست مردابی به عمقی که امروز دیدیم را خشک کند؟

او که با سه تاس بازی می‌کرد و تا صبح جفت شیش می‌ریخت چه شد یهو؟!… چرا امروز اینجوری بازی خورد با آن هجوم فیک که بعدش همه سناتورها به جز هفت تن بخاطرش سینه زدند و «خب حالا» گفتند و رای اعتراضشان را پس گرفتند و همراه کنگره‌ایشان را جلوی ملت بور و کنفت بجای گذاشتند و آشکارا به زیر سنگ گلوبالیست ها خزیدند؟

اصلا به من چه… من که دیگه بیهودگی رای دادن در آمریکا بهم ثابت شد. چهار سال دیگر اگر هنوز زنده باشم فقط ماجرا را تماشا خواهم کرد و آهان خواهم گفت… لاکن خوشحالم که سیاستش را دنبال کردم و آی که چه حقایقی که یاد نگرفتم واطلاعاتی که کسب نکردم.

یکیش اینکه اقلا تو حکومت خمینیست شهروندا میدونن با کیا طرفن، بیت و اوباش جنتی والسلام؛ و انتصخابات از اولش هم نتونسته آگاهان را اشکول کنه.

دلم لاکن نه برای خودم، ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم و وضعمان جور است- فقط منتظریم داستان هر موقع که دلش خواست تمام شود، بلکه برای میلیونها میلیون آمریکایی ساده زحمتکش بیچاره دلم میسوزه که نخواهند دانست چگونه حقیقت پایمال شدن قانون اساسی شون رو هضم کنن…

مرسی که دنبال کردید…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

  1. ترامپ آخرین شانس امریکا، بلکه غرب، در برابر چین و چپول ها بود، متأسفم.

    ما در پیاله عکس رخ یار دیده این….

  2. فقط بيادم آورديد حرف قديمى هارا،سياست پدرومادر ندارد.يادمان نرفته باشاه ما چه ها كه نكردند

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s