ترامپ شیردل = ریچارد شیردل، و ادامه ماجراهای اخیر!!!

قبل از هر چیز، برداشت خودم را از «لقبی» که مانوک عزیز و نازنین به دونالد ترامپ داده بود، بیان می کنم، چیزی که در آن زمان عمدا نگفتم!، چون آن روی سکه را نمی خواستم در آن زمان بگویم و امیدها را در محله «امید» ناامید کنم!

دونالد شیردل درست مثل ریچارد شیردل عمل کرد و اورشلیم را به صاحبان اصلی آن برگرداند!، ولی بر سر میراث داخلی مانند ریچارد که مجبور شد جنگ را رها کند و به بریتانیا برگردد، دونالد هم در داخل کشور آمریکا با شیاطین «بی وطن» مواجه بود، با گلوبالیست هایی در درون حزب دموکرات و بخشی از جمهوریخواهان!

و در این روزها این «حرام زاده» ها، چنان دیوانه شده اند که از بستن اکانت ترامپ در توئیتر و دیگر شبکه های اجتماعی تا طرح دوباره استیضاح پیش رفته اند، مسخره ترین استیضاح تاریخ!، چون تا 11 روز دیگر دوره ترامپ تمام می شود!

در این روزها ما داریم رمان 1984 جورج اورول را رسما در واقعیت از طریق صفحات تلویزیون های «هوشمند» مشاهده می کنیم و سوسیالیست های انگلیسی – آمریکایی ای را داریم می بینیم که عصر دیکتاتوری رسانه ها را به ارمغان آورده اند در جهانی که از آنارشیسم رسانه محور به فاشیسم رسانه ای در حال رفت و برگشت است مانند پاندول ساعت های قدیمی!، به عصر دولت در تعلیق خوش آمدید!

در عصری که سیاست پدر و مادر ندارد، و از ماکیاول ها هم خبری نیست، ولی لمپن های رسانه ای و سیاسی، بازی را در اختیار دارند و قوانین را به ریشخند می گیرند!، به عصر گلوبال های بی عقلی که خود را در مرداب بیشعوری غرق خواهند کرد و ملت ها را هم به دنبال خود فرو خواهند کشید!، به عصری که منطق گم شده است، به عصر دیکتاتوری رسانه ای با همدستی شیاطین زمینی!، خوش آمدید!

درست مانند زمان نیکسون، آنفولانزای هنگ کنگی ای شیوع یافت!، در آن زمان یک میلیونی را کشت و در این زمان چارچوب های سیاسی را فرو ریخت، چون بازی را باخته بودند و باید کاری انجام می شد!

از حالا به بعد بازی تغییر کرده است، ترامپ خواهد رفت ولی ترامپیسم باقی خواهد ماند، فروغ فرخزاد قبلا گفته بود:

«پرواز را به خاطر بسپار چون پرنده مردنی است!»

خپله در کره شمالی بازی را تغییر خواهد داد با برگشتن به پروژه هسته ای و در ایران با شروع غنی سازی 20 درصدی!

شاید حسن خمینی را در انتخابات علم کنند، شاید یک نظامی، شاید لاریجانی و یا قالیباف، اما دیگر نظام جمهوری اسلامی به انتهای مسیر رسیده است!، روحانی نتوانست از آندروپف اسلامی جلوتر برود، شاید می خواهند از نوه امام یالتسین اسلامی درست کنند، شاید هم گوربی اسلامی، اما دیگر اوضاع در نظام منحوس اسلامی به روال سابق برنمی گردد!

در نظامی که رهبرش از واکسن کرونا وحشت دارد و در اوهام توطئه به سر می برد و رئیس جمهوری اش یک دلقک بی سواد بی عملی است که هیچ غلطی نمی تواند بکند و مجلس هم آنچنان بی وجود است که حتی نمی تواند یکی از وزیران را مثلا استیضاح کند!

در ضمن به جامعه بی عقلی که مثلا ضد جنگ است و طرفدار دموکرات ها در بین ایرانیان خارج نشین، باید بگویم کمی مطالعه کنید، سیستم ایالات متحده از زمانی با ترامپ مشکل پیدا کرد که بعد از ماجرای سرنگون کردن پهپاد آمریکایی، توسط احمق ها در ایران، کاری نکرد!، و بعد از حمله به آرامکو هم کاری نکرد و بعد از عین الاسد هم کاری نکرد!، و بولتون را هم اخراج کرد!، پس او جنگ نمی خواست، اما آنها (سیستم) می خواستند!، فراموش نشود که بولتون و کاتن و … هم در بین جمهوریخواهان از تبار گلوبالیست ها هستند!

کارتر خمینی را، کلینتون القاعده و طالبان را، و اوباما با بهار عربی اخوانی ها و داعشی را فعال و به جهان معرفی کردند!، حالا باید دید بایدن – هریس، چه هیولایی را به جهان معرفی خواهند کرد!، شاید نوعی بهار ایرانی مصنوعی را شاهدش باشیم با روی کار آمدن بچه سوسیال های ایرانی و مثلا بخشی از ملی مذهبیون تاریخ مصرف گذشته، البته پوتین هم پشت طایفه سپاهی خواهد ماند!

طنز تلخ ماجرا این خواهد بود که تیم بایدن – هریس، با همراهی مکرون و شرکا در اروپا، تیم سپاهی – پوتینی را مثلا در نطنز و اراک و فردو مورد هدف قرار دهند، مثلا با بمب های سنگر کوب و هواپیماهای بی 52، البته بعد از روی کار آمدن دولتی سپاهی در ایران و قطع امید اروپا و آمریکا از نوچه های شیخ گلاسکویی و شرکا!

و همزمان دارند برای نتانیاهو پرونده سازی می کنند و در گام های بعدی می خواهند او را کنار بزنند از قدرت در اسرائیل، این برنامه ها هم از طرف گلوبالیست ها دارد تدوین می شود و فوریه داغی را در اسرائیل شاهدش خواهیم بود و تمام تلاش خود را هم بر علیه بن سلمان خواهند کرد و برای بوریس خرسه در لندن هم ویروس کرونای نوع انگلیسی – آفریقایی را به ارمغان آورده اند!، تا او را با آن درگیر کنند!

آخرین ماموریت بچه های خط امام در تهران هم، شاید «مرداندن» آقا باشد، و روی کار آوردن مثلا روحانی بعنوان رهبر!، البته آنطرفی ها هم دارند خود را برای روزهای بعد از آقا با دولتی نظامی و رهبری مثل رئیسی آماده می کنند و فعلا سخن از «مجتبی» برای انحراف افکار عمومی است!، البته اگر مجتبی رهبر و حسن خمینی رئیس جمهور شوند، رسما باغ وحش اسلامی، تبدیل به حکومت اسلامی علنی می شود و دیگر «جمهوری» ای در روی کاغذ هم باقی نمی ماند!، اکنون هم، حکومت اسلامی است ولی پنهانی و در روی کاغذ جمهوری اسلامی است!

(شاید فعلا کافی باشد برای نوشتن، چون حوصله نوشتن ندارم ولی بعد از حوادث کنگره آمریکا باید چیزی می نوشتم، چون مهم بود، برای همین هم بعد از نزدیک به یک سال ننوشتن، برگشتم!)

…………………………….

با تشکر ویژه از پیاله چی نازنین، بویژه برای برنامه های مستقیمی که در این چند ماه انجام داد، و نکات مهمی را در آن پادکست ها بیان کرد، و غزال کیانفر نازنین که در صفحه عمو مانوک نازنین در این مدت فعال بود و هست، و خستگی ناپذیر است هر چند همه ما از اوضاعی که درست شده با کرونا و انتخابات آمریکا شاد نیستیم و دلمان گرفته است.

در این مدت «محله امید» را، و نوشتارهای پیاله چی عزیز را دنبال می کردم و از مطالب استفاده و بهره مند می شدم، به راه خود ادامه دهید چون: پایان شب سیاه، سفید است، و بالاخره این یلدای ایرانی به سپیده ای ایرانی (رنسانس ایرانی) ختم خواهد شد، و هرچند ابرها رها نمی کنند، اما در ضمیر ما افقی روشن تداعی می شود!، و فرق حقیقت با واقعیت در همین است!، یعنی چیزی که هنوز واقع نشده، اما حقیقت دارد، و آن چیز سقوط نظام منحوس اسلامی است که روزی اتفاق خواهد افتاد و به واقعیت تبدیل خواهد شد، در حقیقت این موضوع شک نکنید!

فعلا نوش …دسته‌ها:آزاد اندیشگی

۱ پاسخ

  1. آخ خوب که دیرتر نکردی جانم، نوش…

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s