به بهانه اخبار اردن راجع به ترامپ

دوستان، نوش…

تمنا دارم به این قسمت کوتاه از اخبار جدید اردن عنایت بفرمایید:

«ولیعهد سابق اردن در این ویدئوها گفت که خبر بازداشت خانگی‌ خود را از زبان رئیس ستاد کل ارتش اردن که صبح شنبه به دیدار او آمد، دریافت کرد و این مقام ارشد نظامی اردن همچنین از او خواست که از هرگونه تماس و ملاقات با افراد دیگر خودداری کند.»

صحبتم راجع به آن قسمتش است که می‌گوید ولیعهد سابق اردن خبر بازداشت خانگی‌ خود را از زبان رئیس ستاد کل ارتش اردن که صبح شنبه به دیدار او آمد، دریافت کرد.

ترامپ هم می‌توانست به رئیس ستاد کل ارتشش که بالاترین مقام یونیفورم پوش نیروهای مسلح در خدمت حفظ و دفاع از قانون اساسی آمریکاست، و بالاتر از او خود پرزیدنت است، همان دستور را در مورد قاضی‌القضات دیوان عالی و دادستان کل، تحت انواع عناوینی که مرتبط به ‹امتناع از انجام وظیفه› می‌شود، صادر کند.

آنوقت در محکمه‌ای، حساب ها به محاسبه می‌آمد و می فهمیدیم که چرا نسبت به دعاوی مطرح شده در ارتباط با مهمترین انتخابات تاریخ آمریکا اگر نه جهان، دو نهاد دادستان کل و دیوان عالی آنگونه بی اعتنا و منفعل شدند و ماندند، و اگر بی‌گناهی متهمین ثابت می‌شد، روسیاهی همانجا به ترامپ می‌ماند و همه می‌رفتیم پی کارمان.

چنان محکمه‌ای لازم بود و هنوز هم هست و اتفاقا مایک پنس هم باید در صندلی سوم متهمین بنشیند، ولی ترامپ آنچه را که می‌توانست بکند نکرد. چرا؟…

اشکالی ندارد. اگر ترامپ بیاید و دوباره خود را برای انتخابات ۲۰۲۴ نامزد کند، از تعداد آرایی که به او خواهد رفت میزان دقیقی از نسبت جمع اشاکیل واجد شرایط به کل جمعیت رای دهنده را در دست خواهیم داشت…دسته‌ها:نوش نگارش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s