چرایی جنگ اکراین؛ زاویه ای دیگر

آقا الان متوجه حقایق جدیدی شدم نسبت به حکایت جنگ اکراین، لذا پنهان از شما چرا؟ نوش…

جِدا، عجب اتفاقی‌ست که همین دیروز راجع به گروسی، آن آرژانتینی هموند پوپِ ژسوییت ایضا مرموز آرژانتینی که انگاری عمواغلی های همدیگرند، و تعریف معنی گروس مطلبی نوشتم و امروز به مدارکی راجع بهش برخوردم که چرایی آغاز جنگ اکراین را اقلا برای من یکی خیلی مَشتی واضح تر و یا شاید بهتر بگویم قابل درک‌تر کرد.

از قضا چنین شد که در این آخرین نشست مجمع جهانی اقتصاد که مرتب در داووس صورت می‌گیرد، خود گروسی خان که با دوش گرفتن و مصرف شامپو و شاید دئودورانت زیر بغل به نظر می‌آید میانه چندان خوبی شاید ندارد، هم دعوت بود و صحبت کرد.

ویدئویش را اگر انگلیسی بلدید لطفا زیر تماشا بفرمایید. اگر انگلیسی بلد نیستید، از نان شب هم واجبتر است که یاد بگیرید چون در دنیای مدرن امروزمان که می‌خواهیم ایران را دوباره آباد کنیم، شتر سواری مطرح بودن و مورد توجه قرار گرفتن و بی تعارف آدم حساب شدن، با دولا دولا سواری بی سوادی انگلیسی همخوان نیست. بله، حتما که مستحب و محبوب عمه جان هایمان هست استادیمان در زبان های دیگر، لاکن بودور کی واردیر و انگلیسی زبان مطرح بین‌المللی است و معلوم نیست که چنان چنینیتی کی به پایان برسد! لذا انگلیسی را خوب یاد بگیرید و نگران ضایع و تابلو بودن لهجه تان نباشید. مهم این است که مردم انگلیسی شما را هرچه که هست بفهمند و شما هم همه آنچه را که در قالب انگلیسی به شما عرضه می‌شود درک بکنید!…

باری، و آی که گروسی خان/جان! چه گفت!!!

یادتان هست در اوایل جنگ اکراین زد و خورد شدیدی در گرفت سرش، و تصاحب متعاقب نیروگاه اتمی استان زاپوریژیای اکراین را توسط نیروهای ارتش روسیه که به روایتی بزرگترین نیروگاه برق هسته‌ای اروپاست؟

چه جیغ و قشقرقهایی که رسانه های چپ به آسمان نکشیدند آن زمان، یادتان هست؟، که یا ابلفرز الان پوتین می‌زند و آنجا را داغان می‌کند و اروپا را لذا متشعشع رادیو اکتیوی و الخ…

بعد زمان را فست فوروارد کنید بیایید به داووس که بالاخره در آن نزدیک دو هفته پیش گروسی خان مرموز خیلی ماهرانه گزارشی بس افشاگرانه داد در فحوای اینکه من ناسلامتی مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هستم در حالیکه یک کشور دارای انرژی هسته‌ای مورد حمله نظامی قرار گرفته و احتمال حوادث ناگوار اتمی ناشی از جنگ نجومی شده پس بنابر این به عنوان مادر عروس نگرانترین فرد روی زمینم!…

خلاصه مطلب، طبق گفته گروسی که افشاگری‌ایست زیرکانه و بدجوری دستگاه و رسانه های چپ را آشفته کرده چون ریده به ذهنیتی که چپ برایش خون جگر خورد و پرچم اکراین در همدردی بست این ماهها تا تزریق کند و جا بیاندازد در مخهای جماعت این که «اکراین مظلوم» است و «پوتین ظالم جهانخوار» ، در زمان تسخیر نیروگاه هسته‌ای زاپوریژیا در آن به اندازه کافی اورانیوم غنی سازی شده و پلوتونیوم با کیفیت نظامی وجود داشت که زلنسکی زبل اگر عرضه‌شو داشت و خواست بتواند بمب خودش را بسازد.

راستی با ۳۰ هزار کیلو پلوتونیوم و ۴۰ هزار کیلو اورانیوم غنی سازی شده، که گروسی وجودش را در زاپوریژیا گزارش داد و نگرانی‌اش را از خدانکرده افتادن اتفاقی برآن، منجمله دزدیده شدن «چند صد کیلوگرم» از آن، زلنسکی بچه خوشتیپ مافیای مردابی گلوبالیسم که انقدر با استعداد است که با چیزش پیانو می‍زند، چند تا بمب می‍توانست بسازد، آنهم درست زیر دماغ و نشیمن پوتین؟ آخر چند وقت بوده که اکراین در حال جمع آوری اورانیوم غنی سازی شده و پلوتونیوم کیفیت نظامی بوده که اونقدرش را تلمبارذخیره کرده‌اند؟!

راز فنی بزرگی خیلی وقت است که دیگر نبوده. همه می‌دانند چطور بمب بسازند. ولی از پس مهیا سازی و جمع آوری مقادیر لازم مواد اولیه برآمدن، لاکن کار همه نیست، و به خاطر داشته باشیم که اکرایین با آن مشکل اصلا مواجه نبود.

نه تنها آن، بلکه درست چند روز پیش از لشکرکشی پوتین به اکراین، با سخنرانی در همایش امنیتی مونیخ که متعاقب با آن مصاحبه‌ای هم با خود خانم کریستیان امانپور خبرنگار سوگلی گلوبالیسم هم تبارمان داشت، جناب پیانوزن سبک سیرمطاقی محبوب ما، مطرح، و خدا وکیلی مو به مو، مستدل کرد که تفاهم‌نامه بوداپست در مورد تضمین‌های امنیتی دیگر کارکردی برای تضمین امنیت اکراین ندارد و در عمل دیگر مالیده است!…

یعنی چی؟ یعنی این که تفاهم نامه بوداپست در سال ۱۹۹۴ که طبق آن اکراین همه سلاح های هسته‌ای شوروی مستقر در خاکش را به روسیه مسترد کرد و بعد جزو پیمان ان پی تی یا «عدم اشاعه سلاح‌های هسته‌ای» شد، دیگر فوتینا، و به مضمون و فحوی، زلنسکی نیت هسته‌ای شدن کشورش را برای مثلا تضمین صلح و ثبات و شاید پس گرفتن کریمه تلگراف زد!…

خب جان پیاله، شما حالا کلاهتان را قاضی کنید و جای پوتین که مسئول حفاظت از کشورش و پیشبرد منافعش هست بنشینید. وقتی می‌بینید که درست بغل باسنتان کشوری را دارد بچه معرکه گیر گلوبالیستها که با کیرش پیانو می‌زند دارد اداره می‌کند که در آن حکومت سایه همینک لابراتوارهای ویروس سازی پراکنده دارد و خدا همه هم مواد بمب اتمی تلمبار کرده همه‌اش هم دارد زر عضویت ناتو را می‌زند در حالیکه روزگار را بر روسهایی که نسل اندر نسل در دنباس بوده و زیسته اند سیاه کرده و اگر فردا هسته‌ای شود دیگر حریفش نخواهی شد، شما چکار می‌کردید؟

یادتان باشد که سر احتمال داشتن سلاح های کشتار جمعی، همین غرب به رهبری آمریکا و تایید شورای امنیت، چه بلایی به سرصدام آورد و چگونه دارند آماده می‌شوند سر همان موضوع ماتحت آیت الله را پاره کنند!!

نوش…دسته‌ها:نوش نگارش

۱ پاسخ

 1. خوب استاد حالا من نفهمیدم یعنی چی؟ یعنی پوتین بی‌پدر و مادر به خطا آدم خوبی هست؟ یا غرب بی شرف آفت‌الله ها را نابود خواهد کرد؟ چه خیری برای ما دارد؟
  در این که غرب در اوکراین آشپزی می‌کرد، شکی نیست، در مقدس بودن مرزهای بین‌المللی هم شکی نیست وگرنه سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. در تعلق کریمه به اوکراین از نظر حقوقی هم شکی نیست، حالا شما فکر کن اگر کسی مثلا خراسان را جدا کند، آیا هر دولتی در ایران سر کار باشد، نباید برای پس گرفتن آن تلاش کند؟ ولو با کمک شیطان؟؟ ولو با ب م ب ا ت م

  • نوش، غلوم جان…
   والا دنباس و خراسان ولو محض مثال، برایم قابل مقایسه نیستند.
   در ضمن بنده گفتم حقایقی را مواجه و متوجه شدم که به اشتراک میزارم…
   بله. جلوی دوربین، زلنسکی قهرمان قرن است، ولی این که جنابش گل سردسته گلوبالیست هاست منو نمیزاره براش اون قدر حقانیت قایل بشم. گلوبالیست ها دارند در روز روشن فک بشریت رو پیاده می کنند و نمی دونم چی ازش دارند می سازند.
   مرسی از کامنت. یار وفادار

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s